IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нина и приятели
    Едно магаре било вързано за едно дърво в двора на стопанина си. Покрай него минал дявола и го отвързал. Магарето отишло в градината на съседа и започнало да яде всичко наред. Жената на съседа видяла това, взела пушка и застреляла магарето. Стопанина на магарето чул изстрела, видял мъртвото си магаре и застрелял жената на съседа си. Съседът убил собственика на магарето. Децата на собственика на магарето изгорили къщата на съседа. Съседа ги убил за отмъщение.

    Попитали дявола как е направил всичко това? "Аз само пуснах магарето на свобода!" отговорил той.

    Извод: Ако искате да унищожите една държава, дайте свобода на магаретата! В България магаретата са на свобода!

    Коментар


    • Ако не беше 10-ти ноември 1989 г., днес щеше да ми излезе редът за Ладата.

      Коментар


      • Обират ти къщата - никой от комшиите нищо не знае ...
        Доведеш някоя да и понаместиш малко кръста и веднага научават всички, дори и в съседния квартал ...

        Коментар


        • Гробар копае във жегата! Минава една стара баба.
          - Абе, чедо къде е 55 парцел?
          - Абе, като не помните, що излизате бе!

          Коментар


          • Случайно подслушан разговор между член и презерватив!!!
            - Ти ме прикривай, аз влизам!!!

            Коментар


            • Пазачът на склада за енергийни напитки вече цяла седмица не мигва, но продукцията продължава да изчезва.
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

                Завода за вазелин няколко пъти бе ограбен от банди. Въпреки че полицаите и охраните реагират своевремено на сигналите от Паник бутона престъпниците винаги успяват да им се изплъзнат.
                Пазача на склада за перилни препарати с пяна на уста доказваше, че не краде от продукцията.
                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                Коментар


                • Коментар


                  • Божинката:
                    - Знаете ли, че като си миете краката, си миете и ръцете!?!/!?

                    Коментар


                    • В голям стрес съм!!! Влязох с колата в гробищен парк и се омотах по алеите и навигацията ми съобщава "весело" - "Пристигнахте на финалната си дестинация!"

                      Коментар


                      • Стомахът е по-интелигентен от мозъка, защото ти дава сигнал, когато е празен.
                        Facebook

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                          Цехът за производство на "Диазепам" изоставаше доста от графика, но на работниците не им пукаше.
                          Завода за вазелин няколко пъти бе ограбен от банди. Въпреки че полицаите и охраните реагират своевремено на сигналите от Паник бутона престъпниците винаги успяват да им се изплъзнат.
                          Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                          Коментар


                          • Тя така силно изкрещя на детето си "ОСТАВИ ТОЗИ БОКЛУК", щото двама минаващи наблизо хвърлиха цигарите си, един пусна ръката на гаджето си, а някакъв пич спря Реното си и продължи пеша.

                            Коментар


                            • Цехът за производство на "Диазепам" изоставаше доста от графика, но на работниците не им пукаше.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X