IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чък Норис е роден от леля си, защото никой не е посмял да му такова майката!

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
        Недоволството на един много възрастен!
        - По времето на социализъмА имах ерекция редовно, сега нямам!?Да ви се не види демокрацията!
        Не виц това, само виж какви ги пишат из форумЪт....

        Коментар


        • Недоволството на един много възрастен!
          - По времето на социализъмА имах ерекция редовно, сега нямам!?Да ви се не види демокрацията!

          Коментар


          • Кой освен ИИ може да даде такъв отговор

            Което е интересно, различните версии дават различни варианти


            Манджата с грозде е традиционно българско ястие, което се приготвя от грозде и царевица. За да се приготви, се слага царевица и грозде в голяма тенджера и се варят за около 1-2 часа. За по-добър вкус се добавя захар или мед. Манджата с грозде се сервира студена или топла и е идеална за консумация през топлите летни месеци. В България традиционно се приготвя по време на гроздобер или по случай различни празници, свързани с гроздето.





            Коментар


            • Първоначално изпратено от DIvanov Разгледай мнение
              Без абсолютно никакви обяснения, банкер отказа кредит на автор за издаване на книгата му "Как да печелим пари от нищо"
              Един познат ме вижда и разправя:
              - Написах книга за успех в живота. Казва се "Как да забогатеем бързо". Обаче от издателството ми искат пари за да ми я издадат. Можеш ли да ми помогнеш?
              - Да. Прочети книгата.
              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

              Коментар


              • Преди две седмици се запознах със страхотна мацка. Направо СЕКС БОМБА.
                Да попитам някой знае ли къде се намира най-близкото бомбоубежище?
                Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                Коментар


                • -Комшийке, като те гледам, сърцето ми бие като жандармерист на протест !
                  -А палката как е

                  Коментар


                  • Без абсолютно никакви обяснения, банкер отказа кредит на автор за издаване на книгата му "Как да печелим пари от нищо"

                    Коментар


                    • Разгледах цените на зъбните импланти и реших да си взема пасатор...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                        - Ленче, да ти призная, кат прая секс с теб си мисля за Марчето.
                        - Мръсник! А аз с който и да прая, все за теб си мисля!
                        - Вчера като правихме секс с моя си затворих очите и си представях Брат Пит.
                        - И как беше?
                        - Да ти кажа честно, очаквах много повече от Брат Пит.
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • Представление с фокусник. Кани една жена и се обръща към мъжа и:
                          - Сега ще срежем жена ви на две, но вие не се притеснявайте!
                          - Е хубава работа, ще превърнете един проблем в два, а аз да не се притеснявам .....

                          Коментар


                          • Онзи ден вечерта. Студ минус 10 градуса, вятър, снежна виелица. Таксиджия качва двама съмнителни типове.
                            От разговора който водят подразбира, това са престъпници рецидивисти които си споделят кой са пребили, кой убили, коя и кой изнасилили.
                            По едно време единят казва на шофьора:
                            - Брато, ей там където е тъмно спри да слезна да се изпикая.
                            А таксиста му отговаря:
                            - Глей каква буря е навън. Къде ще слизаш? Пикай в колата.
                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • Всяка една жена е длъжна да готви вкусно и да храни мъжа си, защото според Женевската конвенция всеки един пленник има право на топла храна 3 пъти на ден.

                              Коментар


                              • Един шотландец бил на смъртно легло. Около него се били скупчили приятели и роднини в очакване на последните му думи. Клетникът изрекъл с треперлив глас:
                                - Анди има да ми връща сто лири!
                                Жена му кимнала с възхищение:
                                - Господи,какъв ум! Ясен и бистър до самия край!
                                Онзи продължил:
                                - А аз - дължа хиляда лири на Шон!
                                Съпругата се разридала неудържимо:
                                - Бедничкият! Започна вече да бълнува!

                                Коментар

                                Working...
                                X