IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Евгеника ли надушвам? Д-р Менгеле? Абе, ей, адаш, „алфа мъжкарю”, абе ти си бил уникален, бе!
    Почвай серия 3D снимки, ш'ти поръчваме веки восъчна статуя. А, ако слушкаш, и от бронз.
    Що бе, брато тез неща ги има във всяка една група, още от училище. Макар че ни тъпчат главите с други щуротии. Поста ми бе свързан с това ,че се опитах да защитя Селена , защото я опрекнаха в поведение не характерно за жена. Пък и що реши. че ще се натоварвам и развалям кефа с некво лидерсто. Просто си анализирам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      А допускаш ли че някой жени може и да са се възбудили даже.....при вица не че не им е загорчало в устата?)))))
      Сериозно питам....допускаш ли това?
      Кое прав...? Който му е загорчало или който се е възбудил?
      И двамата са прави.....това е положението....хората мислят разлчино....и имат различни желания...това няма връзка с морала....
      не може да кажеш че някой не е морален ако харесва групов секс или чалга....разбираш ли?
      Сега вече ми е удобно да пиша. Бе аз всичко допускам. Кой какво прави в собствената си спалня е интимна територия. Щом никой никого не наранява й е доброволно е ок.

      Това беше провокация, но целяща да се помисли върху някои работи, които следва да засегнеш там в твоите тестове.

      Ще ти задам и аз един въпрос. Той е важен. Следва ли всичко да се казва и показва публично?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        ужас....няма ли нормални кръчми за вас бе....да се напием...и да паднат дрехи и задръжки))
        https://www.youtube.com/watch?v=mLYT9VELeB8
        Не чакай знак, не питай как, опитай пак и пак, и пак. Аз казвам не-ти казващ да, а мойто не лъжа е.
        Да падат дрехи и задръжки, да ме разбиват устни мъжки. Ти си скандално неприличен, еротичен, екзотичен.
        ))))))))))))
        Ми може всички да отидем на реална кръчма лятото. Не е лоша идея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

          Глупости ама друг път. Да те открехна ли как се играят лимки? Цял ден се мъчим и си прехвъляме лимките един на друг и накрая минава един батко и прави "капак". Нали знаеш какво е "капак". Прибира всички лимки и ги продава на стрелбището а ние отново искаме стинки от родителите да си ги купим. Та така е и в бизнеса. Отиваш някъде където има много барчета дето си разпределят лимките. И правиш капак. Правиш един готин бар и вземаш всички клиенти. Онези всичките фалират. Ама ако ти е жал за конкуренцията не става. И на баткото ако му е жал за децата не прави "капак" Обаче пък цялата тая работа е готина за хората, защото вече хората пак харчат същите левчета ама вече седят в по-готина обстановка и от това се чувстват по добре. Ей тва е цялата работа в бизнеса, природата, вселената и всичко останало Правиш нещо, дето е добро за едни и лошо за други. Кво да правиш сега? Как да вземеш решение? Ми гледаш да е добре за теб Та там някъде се крие за мен и отговора на въпроса за онзи милион
          Говориш ми за неща, с повечето от които, не съм се сблъсквал. За себе си, може и да имаш право но...как да ти обясня, в добрия смисъл, ти си само 1/6000000, от всички българи тук. Дали не си надценяваш гледната точка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

            това е вярно за мен напълно...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Глупости.
              Глупости ама друг път. Да те открехна ли как се играят лимки? Цял ден се мъчим и си прехвъляме лимките един на друг и накрая минава един батко и прави "капак". Нали знаеш какво е "капак". Прибира всички лимки и ги продава на стрелбището а ние отново искаме стинки от родителите да си ги купим. Та така е и в бизнеса. Отиваш някъде където има много барчета дето си разпределят лимките. И правиш капак. Правиш един готин бар и вземаш всички клиенти. Онези всичките фалират. Ама ако ти е жал за конкуренцията не става. И на баткото ако му е жал за децата не прави "капак" Обаче пък цялата тая работа е готина за хората, защото вече хората пак харчат същите левчета ама вече седят в по-готина обстановка и от това се чувстват по добре. Ей тва е цялата работа в бизнеса, природата, вселената и всичко останало Правиш нещо, дето е добро за едни и лошо за други. Кво да правиш сега? Как да вземеш решение? Ми гледаш да е добре за теб Та там някъде се крие за мен и отговора на въпроса за онзи милион
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                Чак стилно ми е малко пресилено....
                ...
                ... Знам че е успял човек и въпреки всичко е запазил човешкото. Знам че знае, че обратната връзка не е важна, независимо какво пише
                Обратнста връзка е част от цялостната картина. Без нея, картината се изкривява. Кому е нужно това? - ето ни Въпрос.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Малко да изясня нещата. И понеже съм на тема инстинкти днес. Ще кажа че освен алфа мъжки съществуват и алфа женски. И докато тук пишем повече мъже и се опитваме да надделеем един над друг , като си мерим интелекта - ,,Пишките.,, Това повечето хора ще го отрекат , но ние го правим несъзнателно. Просто Селена е влязла донякъде във функциите на лидер- командир и освен, че понякога се опитва да въведе ред и морал в групата и също я защитава от чужди нападки. Аз също я нарекох Кака което разбира , може да я подразнило, но няма нищо общо с възрастта, но също така е много по - меко. А относно половата определеност и секса , определено шансовете за оцеляване на поколението са по - големи, ако са носят гените на алфа или другуги полезни гени които биха спомогнали за оцеляването и просперитета на поколението.
                  Тоше, “какиното”, ти винаги ме изненадваш приятно напоследък . Май имам три опции засега за роля във форума: 1. агент на Тавекс, 2. “То” и 3. Алфа женска.

                  май третата най ми приляга

                  Въпросът опира до точното време и точното място за правенето на нещата. Мярката.
                  Last edited by Selena; 05.06.2018, 20:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                    Ми ей така на Като пуснеш економайзера и разказваш играта на производителите на ток и бойлери. Чаткаш ли?
                    Глупости. Давам повече пари на пазара да пазарува каквото и да е, в т.ч. и бойлери, и ток. Сега, той средно опухва между 50 и 100 лв месечно, и си свършва Х работа. Отсега ше потребява за същата работа с 5 лв по-малко, и тях, ще може да употреби за други цели. Причина и помощ за усилване на икономическия растеж му се казва.

                    ...ама кво знам аз, нали напушените са други...
                    Last edited by Pyramid; 05.06.2018, 20:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Малко да изясня нещата. И понеже съм на тема инстинкти днес. Ще кажа че освен алфа мъжки съществуват и алфа женски. И докато тук пишем повече мъже и се опитваме да надделеем един над друг , като си мерим интелекта - ,,Пишките.,, Това повечето хора ще го отрекат , но ние го правим несъзнателно. Просто Селена е влязла донякъде във функциите на лидер- командир и освен, че понякога се опитва да въведе ред и морал в групата и също я защитава от чужди нападки. Аз също я нарекох Кака което разбира , може да я подразнило, но няма нищо общо с възрастта, но също така е много по - меко. А относно половата определеност и секса , определено шансовете за оцеляване на поколението са по - големи, ако са носят гените на алфа или другуги полезни гени които биха спомогнали за оцеляването и просперитета на поколението.
                      Евгеника ли надушвам? Д-р Менгеле? Абе, ей, адаш, „алфа мъжкарю”, абе ти си бил уникален, бе!
                      Почвай серия 3D снимки, ш'ти поръчваме веки восъчна статуя. А, ако слушкаш, и от бронз.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        ...всеяден. ;Животът бил такъв”. Като си правел добро някому, „винаги си вредял и на друг”.
                        Абе, ти с какво си се напушил така?
                        Ми ей така на Като пуснеш економайзера и разказваш играта на производителите на ток и бойлери. Чаткаш ли?
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          Та понеже съм на кеф, да си излея душата
                          https://www.youtube.com/watch?v=Zdcth9NndEA
                          Моят превод е здрасти свят, здрасти природа.
                          Светът не може да стане по-добър от това което е и няма смисъл да се променя, дори и да беше възможно. Защото не е възможно. Ако правиш добро на някой, винаги и вредиш на друг, а много често вредиш на този, на когото си мислиш че помагаш. Просто такъв е живота. Тея там путин, тръмп и другите да ходят да се...те си знаят какво да се правят. Левски, цска, хъшове мъшове, нацисти и националисти, поробени и поробители и те да хоят на майната си. Правете добро за хората и ще имате кинти. И като имате кинти си ги харчете за каквото ви е кеф. От задръжките и предразсъдъците губи само този, който ги изповядва.Ето това е моята представа за успех
                          ...всеяден. Животът „бил такъв”. Като си правел добро някому, „винаги си вредял и на друг”.
                          Абе, ти с какво си се напушил така?

                          Коментар


                          • Та понеже съм на кеф, да си излея душата
                            https://www.youtube.com/watch?v=Zdcth9NndEA
                            Моят превод е здрасти свят, здрасти природа.
                            Светът не може да стане по-добър от това което е и няма смисъл да се променя, дори и да беше възможно. Защото не е възможно. Ако правиш добро на някой, винаги и вредиш на друг, а много често вредиш на този, на когото си мислиш че помагаш. Просто такъв е живота. Тея там путин, тръмп и другите да ходят да се...те си знаят какво да се правят. Левски, цска, хъшове мъшове, нацисти и националисти, поробени и поробители и те да хоят на майната си. Правете добро за хората и ще имате кинти. И като имате кинти си ги харчете за каквото ви е кеф. От задръжките и предразсъдъците губи само този, който ги изповядва.Ето това е моята представа за успех
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Излагаш се. С някои хора тук си пием бирата. Айде спри се малко.
                              Малко да изясня нещата. И понеже съм на тема инстинкти днес. Ще кажа че освен алфа мъжки съществуват и алфа женски. И докато тук пишем повече мъже и се опитваме да надделеем един над друг , като си мерим интелекта - ,,Пишките.,, Това повечето хора ще го отрекат , но ние го правим несъзнателно. Просто Селена е влязла донякъде във функциите на лидер- командир и освен, че понякога се опитва да въведе ред и морал в групата и също я защитава от чужди нападки. Аз също я нарекох Кака което разбира , може да я подразнило, но няма нищо общо с възрастта, но също така е много по - меко. А относно половата определеност и секса , определено шансовете за оцеляване на поколението са по - големи, ако са носят гените на алфа или другуги полезни гени които биха спомогнали за оцеляването и просперитета на поколението.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Готино и стилно. Няма я вулгарността, която дразни.
                                Чак стилно ми е малко пресилено. "Да падат дрехи и задръжки" - работата си отива на анален секс направо тука )То нали все трябва да намеря да ти опонирам нещо Просто Селена кинтите и успеха са нищо ако човек не може да им се порадва. Толкова приятели имам. Много богати хора. Много богати роби. Роби на бизнеса си. Имат си оправдание естествено. Прекалено много хора зависят от тях. Прекалено много паразити ги гледат в ръцете. Повярвали са, че единственото ценно в тях е способността да правят кинти. Виждат така себе си защото разчитат на обратната връзка на другите. Възприемат се спрямо тази обратна връзка. Затова все го закачам Ив за тази обратна връзка. Дано не изглежда, че правя четки ама от друга страна точно затова му се кефя на Ив. Знам че е успял човек и въпреки всичко е запазил човешкото. Знам че знае, че обратната връзка не е важна, независимо какво пише
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X