IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

    Пак мъжки отговор.
    Решило ли си какво си? Никът и аватарът ти женски, пък действаш мъжки. Какво си?
    Излагаш се. С някои хора тук си пием бирата. Айде спри се малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

      Това съм мислел винаги за тази песен. Има 100 пъти повече смисъл от разните любовни бози.
      Готино и стилно. Няма я вулгарността, която дразни.

      Коментар


      • м
        Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Кой е прав? За мен е очевидно че е прав този , който се чувства добре. Губи този на който му горчи. Не говоря за аналния секс а по принцип за всяко нещо в тоя живот. И пак да кажа. Стига да не причинява човек вреда на други хора. Било то физическа или психическа.
        Вярно е това.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
          Ив-макс, Селена е "то", не го ли разбра вече?
          не си създавай крайни мениея за никой....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

            Ще я постигнеш, стига да разбереш това по- добре- "Особено в професионална среда, където Командирите просто ще пречупят чувствата на тези, които разглеждат като неефективни, некомпетентни или мързеливи. За хората с този личностен тип излагането на чувствата на показ е израз на слабост и не е трудно да си създадат врагове с този подход. Добре е Командирите да запомнят, че те изцяло зависят от наличието на функциониращ екип не само за постигане на целите си, но също и за проверка и обратна връзка – нещо, към което Командирите, иронично, са много чувствителни.
            това е вярно за мен напълно...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Аз викам...следното....

              Адски много искам да прочетете текста.......

              https://www.youtube.com/watch?v=bfaf77Msc2E

              Какво ще кажеш да се напием и всички глупави клишета да разбием. О-о-о, да полудеем тази нощ. Поне за малко да сме различни, да сме отракани и даже нелогични. О-о-о, да полудеем тази нощ. Тече живота, не виждаш ли и няма време, разбираш ли? Води ме някъде тръгваме, все едно къде. Припев: Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай, пий за мене и се сбий заради мене. Всичко живо да ни псува, от целувките ни бясно да ревнува. Бясно карай на червено, направи за мене нещо откачено. Нещо диво, нетипично, все едно какво, но нека е различно. О-о-о, да полудеем тази нощ. Не искам вече да сме прилични, да сме порядъчни и вечно романтични. О-о-о, да полудеем тази нощ. Поне за малко да сме различни, да сме отракани и даже нелогични. О-о-о, да полудеем тази нощ. Тече живота, не виждаш ли и няма време, разбираш ли? Води ме някъде тръгваме, все едно къде. Припев: (х2) Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай, пий за мене и се сбий заради мене. Всичко живо да ни псува, от целувките ни бясно да ревнува. Бясно карай на червено, направи за мене нещо откачено. Нещо диво, нетипично, все едно какво, но нека е различно. О-о-о, да полудеем тази нощ. О-о-о, да полудеем тази нощ.

              много яка песен....)
              Това съм мислел винаги за тази песен. Има 100 пъти повече смисъл от разните любовни бози.
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение


                Това че не се познаваш нито ти нито аз нито кой да е...е повече от ясно....

                А теста е важен....

                Ако ти се налага да работиш с някой клиент....или служител е изключително важно да установиш дали той е например интровертен или екстравертен...и т.н... Клиента го преценяваш...за да приложиш най правилния подход към него за да постигнеш целите си. Служителите в зависимост от длъжността им е ключово къв тип хора са...В големите компании това е първото нещо което се гледа.

                То и ние го правим това...в моя бизнес.....

                Ако искам да назнача някой който длъжността му е да следи новините от няколко частни източника и да отсява важните за нас....ще назнача ей такъв като Мъней. Ако сложа човек като мен....да бачка това...ще ми ебе майката със собственно мнение и нищо няма да науча в конспект кво се е случило по света безпристрастно. Ние имаме такъв човек между другото. И най важното е тоя човек да не мисли...а спрямо нашата обща цел и интереси да отсее това от което може да изкараме пари без значение дали е справедливо...вярно или невярно. Тоя при нас прави всеки ден бюлетин....кво и къде се случва. Не съм го назначавал аз обаче...щото не се занимавам с това.


                Абе за всеки тип си има работа)) Дори да те дразни като човек
                Разбирам че е важен теста. Ама пак не разбирам защо да са достоверни резултатите, след като попълващите го могат да лъжат волно или неволно. Затова аз лично смятам, че подобен тест трябва да се прави във вид на игра. Такава игра е полезна и за изпитвания и за изпитващият. Изпитваният ще знае истината за себе си а изпитващият ще може да назначи точният човек. Онзи семинар за който споменах. Там ви събират 50 човека и 5 дни играеш най-различни игри. Самите игри ти показват директно дали си сгрешил в мисленето си и защо. Хем разбираш какъв си, хем разбираш ползата или вредата от това че си такъв за себе си. А и резултата според мен е доста по достоверен.
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Аз викам...следното....

                  Адски много искам да прочетете текста.......

                  https://www.youtube.com/watch?v=bfaf77Msc2E

                  Какво ще кажеш да се напием и всички глупави клишета да разбием. О-о-о, да полудеем тази нощ. Поне за малко да сме различни, да сме отракани и даже нелогични. О-о-о, да полудеем тази нощ. Тече живота, не виждаш ли и няма време, разбираш ли? Води ме някъде тръгваме, все едно къде. Припев: Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай, пий за мене и се сбий заради мене. Всичко живо да ни псува, от целувките ни бясно да ревнува. Бясно карай на червено, направи за мене нещо откачено. Нещо диво, нетипично, все едно какво, но нека е различно. О-о-о, да полудеем тази нощ. Не искам вече да сме прилични, да сме порядъчни и вечно романтични. О-о-о, да полудеем тази нощ. Поне за малко да сме различни, да сме отракани и даже нелогични. О-о-о, да полудеем тази нощ. Тече живота, не виждаш ли и няма време, разбираш ли? Води ме някъде тръгваме, все едно къде. Припев: (х2) Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай, пий за мене и се сбий заради мене. Всичко живо да ни псува, от целувките ни бясно да ревнува. Бясно карай на червено, направи за мене нещо откачено. Нещо диво, нетипично, все едно какво, но нека е различно. О-о-о, да полудеем тази нощ. О-о-о, да полудеем тази нощ.

                  много яка песен....)
                  Last edited by Iv_max; 05.06.2018, 18:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Тема виртуалната кръчма
                    ужас....няма ли нормални кръчми за вас бе....да се напием...и да паднат дрехи и задръжки))

                    https://www.youtube.com/watch?v=mLYT9VELeB8

                    Не чакай знак, не питай как, опитай пак и пак, и пак. Аз казвам не-ти казващ да, а мойто не лъжа е.

                    Да падат дрехи и задръжки, да ме разбиват устни мъжки. Ти си скандално неприличен, еротичен, екзотичен.

                    ))))))))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ти не си наред. Отвори очичките, Оле. Дали пък не визираш себе си?
                      Пак мъжки отговор.
                      Решило ли си какво си? Никът и аватарът ти женски, пък действаш мъжки. Какво си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                        Признавам че не прочетох. Като видях заглавието и се отказах
                        А по вторият въпрос какво ще кажеш :
                        Аз ако се познавам, защо би ми било да попълвам някакъв тест за да разбирам какъв съм, след като вече знам това?

                        Това че не се познаваш нито ти нито аз нито кой да е...е повече от ясно....

                        А теста е важен....

                        Ако ти се налага да работиш с някой клиент....или служител е изключително важно да установиш дали той е например интровертен или екстравертен...и т.н... Клиента го преценяваш...за да приложиш най правилния подход към него за да постигнеш целите си. Служителите в зависимост от длъжността им е ключово къв тип хора са...В големите компании това е първото нещо което се гледа.

                        То и ние го правим това...в моя бизнес.....

                        Ако искам да назнача някой който длъжността му е да следи новините от няколко частни източника и да отсява важните за нас....ще назнача ей такъв като Мъней. Ако сложа човек като мен....да бачка това...ще ми ебе майката със собственно мнение и нищо няма да науча в конспект кво се е случило по света безпристрастно. Ние имаме такъв човек между другото. И най важното е тоя човек да не мисли...а спрямо нашата обща цел и интереси да отсее това от което може да изкараме пари без значение дали е справедливо...вярно или невярно. Тоя при нас прави всеки ден бюлетин....кво и къде се случва. Не съм го назначавал аз обаче...щото не се занимавам с това.


                        Абе за всеки тип си има работа)) Дори да те дразни като човек

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                          Имах предвид пола, Алонсо.
                          Това неяснаполово "то" иска да ни учи нас, половите, на половост, за да се почувства и то полово. Засега това, обаче, още не е решило дали и към коя страна да се насочи.
                          Ти не си наред. Отвори очичките, Оле. Дали пък не визираш себе си?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            Селена е човек, който мисли различно от теб. Не е нито добро, нито лошо. Просто някои бамбуци са високи а други ниски. Така е и така трябва да е
                            Имах предвид пола, Алонсо.
                            Това неяснаполово "то" иска да ни учи нас, половите, на половост, за да се почувства и то полово. Засега това, обаче, още не е решило дали и към коя страна да се насочи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                              Ив-макс, Селена е "то", не го ли разбра вече?
                              Селена е човек, който мисли различно от теб. Не е нито добро, нито лошо. Просто някои бамбуци са високи а други ниски. Така е и така трябва да е
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Тестът не отчита половите особености . А тях ги има. Властта по принцип няма пол. Но в борбата за нея се ползват всякакви мръсни хватки.


                                Например: С твоя задник не се занимават ежеминутно и не те класифицират според размера на циците ти. Ще кажеш, абе нали си дама с главно “Д”, подмини. Да те попитам, а следва ли да подминавам всяка простотия?

                                Този същият беше публикувал снимка на задниците на Мелания и макаронката при посещението на макрон в щатите. Да речем, че в тема хумор е ок.

                                Лошо няма, но с мярка. То си има една дума - фетиш за тия работи, ама както не ходим по нужда публично пред всички, така и все пак някакво ниво при комуникацията не е зле да се спазва. Все пак и Мелания и макроница са някакви обществени фигури. Ако изтипосат така жена му или дъщеря му (ако има такава) не знам дали ще разсъждава по същия начин.

                                Ама вече и тука същата простотия, когато се опитваме да направим нещо интересно, не знам. Тя темата си е твоя...аз съм пас.
                                не е моя темата. Ако купя инвестор сайта ...ще е моя...ама за кво ми е....

                                Само да обърна внимание...че жените имат огромно предимство във властта благодарение на циците....задника ...и т.н...което пък ти виждаш като спирачка...че те квалифицират така....

                                Аз ако съм жена....ще разкажа играта на мъжете....а те да ме квалифицират както си искат))) И някой го правят....щото ни е слаб ангела))))

                                Коментар

                                Working...
                                X