IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    Разочаровам не разочаровам...нищо не разбрах.
    Eеми то не може само дринк, гембъл енд хъмп...


    ПП
    Между другото, само Селена го схвана. Импресив,
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Oт вица?

      Разочароваш, ив-макс,
      Разочаровам не разочаровам...нищо не разбрах.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

        Кво да разбера
        Oт вица?

        Разочароваш, ив-макс,
        Last edited by Имхотеп; 11.06.2018, 03:47.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

          Подсети ме за един мохабет....
          Жена се обажда на мъжа си по телефона :
          "Скъпи,светна ми лампата на Аладин на таблото,какво да правя?!"
          - Да я потърка. ​​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Ха-ха!
            Нищо ли не разбра?
            Кво да разбера

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

              Това е най тъпия дълъг виц дето съм чувал до момента....
              Ха-ха!
              Нищо ли не разбра?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Мисля че сега е момента да ви разкажа една история...

                Летял си Аладин на килимчето, гледал надолу, и стигнал Голямата вода.
                - Бе я да взема да видя има ли нещо оттатък - помислил си Аладин.
                Речено - сторено.
                Летял, летял, летяллл и нищо - голяма била водата. Уморил се, и мислел да се връща.
                В този момент на хоризонта се появила земя!
                Аладин много се зарадвал, развълнувал се летейки над земята.
                Но не щеш ли, от многото вълнение не забелязал че лампата паднала...
                ...
                Минали много години, и един ден, един мексиканец, който работел във фермата на американец с европейски произход, намерил лампата. Лампата била в окаяно състояние, мръсна, с много патина. Зачудил се дали да я изхвърли, но решил да я покаже на фермера.
                С американеца бил и един афро-американец (негър накратко), койт се правел че работи в конюшната.
                Видял американеца лампата и решил да я почистят. Отнело им доста време. След като я почистили горе-доле, максиканецът я потъркал, не вярвайки че е толкова хубава, и... В същия момент от лампата изскочил Духът.
                - Ооооххх, толкова време бях в тази лампа, изръбих се да свивам вътре. Но за награда, ще ви изпълня три желания.
                Какво желаете?
                Първи бил мексиканеца.
                - Искам всички мексиканци да се върнат в Мексико, и да заживеят добре... - Готово! - щракнал с пръсти духът - първата част от желанието ти е изълнено! - всички мексиканци вече бяха в Мексико.
                Втори бил негърът.
                - Искам всички негри да са в Африка, и да заживеят братски... - И на негърът желанието му било изпълнено.
                Трети бил американеца.
                - Какво е твоето желание, - попитал духа.

                Една кока-кола...


                ​​​​​​
                ​​​​​​
                Това е най тъпия дълъг виц дето съм чувал до момента....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ти пък само сеир чакаш. Една иконка не пусна тука аванта . А сеир няма да има. Познавам страхливците и мухльовците отдалеч. Баннат каша духа. Слаба ракия е този “опонент”. Атаката на нечия личност, а не на изложението вече е индикация за слаб опонент.

                  И за да го вържем все пак с темата. Никога, ама никога не съм била атакувана по линия на пола ми от успешни мъже. Може да сме имали търкания, но не са били комплексарски квалификации от сорта на “тъпа патка” и прочее простотии. Това за педераса обаче ще си го закача в рамка. Истинска “перла” в короната на човешките комплекси.

                  Успешният мъж вече се е утвърдил. Той не се нуждае от унижаване на околните, за да докаже на себе си, че е някой. Същото важи и за успешната жена. Ето ти още един признак за успех.

                  Обиждаме ли другите, определено нещо не ни е баш “успешно”.
                  Само да отбележа...че принципно никой не може да те обиди без твоя помощ.

                  Айде да ме обиди някой мене...да видим как ще стане...ще си го преместя ...да не кажа къде и това е...))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Понеже комуникацията ни е виртуална и изхождайки от грижата за доброто ти психично здраве, оставам отговорът на този въпрос на твоето богато въображение и развинтена ти фантазия
                    добре ...ще ги приема за умнствени за по лесно...и ще внимавам да не би да съм се объркал да не умствени))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Хммм, начи. Чакай да си спомня клишето ... Имам особени сантименти към тоя вид игра на карти. Свързани са с двама от тримата най-важните мъже в живота ми.

                      Първият смяташе, че част от възпитанието на подрастващата девойка трябва да включва придружаването му на турнири по бридж и висене до късна доба около масите, забулени в цигарен дим. От гледане и след обяснение, могат доста неща да се научат.

                      Вторият мъж се престраши и си избра дама за партньор на партия чист бридж. Другите не искаха и да чуя за подобно светотатство, макар да не можеха да намерят четвърти човек. После с кеф им отупвахме прахоляка. Щот както казваш ти, взехме, че си паснахме със смелчагата и играта ни вървеше. След година и нещо и спечелени доста игри, си допаднахме и по друга линия. Съдбата е от женски род, не знаеш живота какви изненади може да ти поднесе

                      П.П. В интерес на истината, повече от 15 години не съм сядала на маса с раздадени карти. Нещо загубих интерес.
                      направи си акаунт в ББО...и ще поиграем без риск да си паснем в живота + друга съдба от женски или мъжки род..))))...както без цигарен дим...без да раздаваме карти...и без да си мърдаш.( еди кое си ) от вас..да ходиш на маса за бридж))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Мисля че сега е момента да ви разкажа една история...

                        Летял си Аладин на килимчето, гледал надолу, и стигнал Голямата вода.
                        - Бе я да взема да видя има ли нещо оттатък - помислил си Аладин.
                        Речено - сторено.
                        Летял, летял, летяллл и нищо - голяма била водата. Уморил се, и мислел да се връща.
                        В този момент на хоризонта се появила земя!
                        Аладин много се зарадвал, развълнувал се летейки над земята.
                        Но не щеш ли, от многото вълнение не забелязал че лампата паднала...
                        ...
                        Минали много години, и един ден, един мексиканец, който работел във фермата на американец с европейски произход, намерил лампата. Лампата била в окаяно състояние, мръсна, с много патина. Зачудил се дали да я изхвърли, но решил да я покаже на фермера.
                        С американеца бил и един афро-американец (негър накратко), койт се правел че работи в конюшната.
                        Видял американеца лампата и решил да я почистят. Отнело им доста време. След като я почистили горе-доле, максиканецът я потъркал, не вярвайки че е толкова хубава, и... В същия момент от лампата изскочил Духът.
                        - Ооооххх, толкова време бях в тази лампа, изръбих се да свивам вътре. Но за награда, ще ви изпълня три желания.
                        Какво желаете?
                        Първи бил мексиканеца.
                        - Искам всички мексиканци да се върнат в Мексико, и да заживеят добре... - Готово! - щракнал с пръсти духът - първата част от желанието ти е изълнено! - всички мексиканци вече бяха в Мексико.
                        Втори бил негърът.
                        - Искам всички негри да са в Африка, и да заживеят братски... - И на негърът желанието му било изпълнено.
                        Трети бил американеца.
                        - Какво е твоето желание, - попитал духа.

                        Една кока-кола...


                        ​​​​​​
                        ​​​​​​
                        Подсети ме за един мохабет....
                        Жена се обажда на мъжа си по телефона :
                        "Скъпи,светна ми лампата на Аладин на таблото,какво да правя?!"

                        ​​​​​​​
                        Attached Files

                        Коментар


                        • [QUOTE=Todor Sabev;n3345790
                          Хубавела си, но ти личи за простаците нямаш очи, много чела си и не смее мъж до теб да доближи. Хапеш лошо и режеш наред, но едно ще ти кажа на теб, много знаят устните ти, но с мен ще тръгнеш ти.
                          [/QUOTE]

                          “Хореографията” на клипчето кърти миФки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Браво, Тоше, малко хумор не вреди ))))


                            Хубавела си, но ти личи за простаците нямаш очи, много чела си и не смее мъж до теб да доближи. Хапеш лошо и режеш наред, но едно ще ти кажа на теб, много знаят устните ти, но с мен ще тръгнеш ти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Е щом стана въпрос за ,,патки,, ето един поздрав и от мен.
                              https://www.youtube.com/watch?v=rS176NVzQpU
                              Браво, Тоше, малко хумор не вреди ))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ти пък само сеир чакаш. Една иконка не пусна тука аванта . А сеир няма да има. Познавам страхливците и мухльовците отдалеч. Баннат каша духа. Слаба ракия е този “опонент”. Атаката на нечия личност, а не на изложението вече е индикация за слаб опонент.

                                И за да го вържем все пак с темата. Никога, ама никога не съм била атакувана по линия на пола ми от успешни мъже. Може да сме имали търкания, но не са били комплексарски квалификации от сорта на “тъпа патка” и прочее простотии. Това за педераса обаче ще си го закача в рамка. Истинска “перла” в короната на човешките комплекси.

                                Успешният мъж вече се е утвърдил. Той не се нуждае от унижаване на околните, за да докаже на себе си, че е някой. Същото важи и за успешната жена. Ето ти още един признак за успех.

                                Обиждаме ли другите, определено нещо не ни е баш “успешно”.
                                Е щом стана въпрос за ,,патки,, ето един поздрав и от мен.






                                https://www.youtube.com/watch?v=rS176NVzQpU
                                Last edited by Todor Sabev; 10.06.2018, 18:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X