IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абсолютно. Едно от най-трудните неща в живота е. Дори като казвам, че е “трудно” го замърсявам с дуалистично мислене...

    Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Всъщност е ужасно трудно. Аз обичам да правя дълги преходи в планини. Понякога по 10 - 15 часа с почти 20 килограма раница на гърба. Забелязал съм че хората, които просто вървят се уморяват доста по-трудно. Хората, които искат да стигнат целта се скапват още преди половината път.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      сенки....оставящи следа не са просто сенки.
      ))) дано. Дайте да си направим призрачно - сенчест бал с маски. Избирам си фантома от операта за персонаж. За маска си избирам тази на пиеро. )))

      Коментар


      • Ае стига с тея картофи бе.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          Това не е толкова просто, колкото звучи...
          щот не си белиш картофите....а то елементарно...почни да си ги белиш както трябва и ще разбереш. Ти само четеш как се белят картофи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Това не е толкова просто, колкото звучи...
            Всъщност е ужасно трудно. Аз обичам да правя дълги преходи в планини. Понякога по 10 - 15 часа с почти 20 килограма раница на гърба. Забелязал съм че хората, които просто вървят се уморяват доста по-трудно. Хората, които искат да стигнат целта се скапват още преди половината път.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Семантика. Учителите, съставляващи училището учат.
              Не....ако човек не иска да се научи...никой не може да го научи.

              Коментар


              • Училището е нещо, където, от едни хора се очаква, към края, да са ти го начукали между ушите.
                ...знанието. Какво да правиш с начуканото, научаваш между другото. Сам. Ако се забавляваш, при това, е бонус.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Не знам, буквално си нямам идея. Имаше някаква будистка мъдрост, че за да се превърнеш в Буда, не трябва да белиш картофи и да мислиш за Буда, а просто да белиш картофи
                  ами вярно е....

                  всеки трябва да си бели картофите....и като узрее ...за друго сам ще разбере.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    ...че ме присЕти: Отраженията НЕ СА реални образи пък!
                    Хубав анфас вадиш . Да, намираме се в зала с криви огледала. Тази тема все повече заприличва на разказ на Борхес ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      Не знам, буквално си нямам идея. Имаше някаква будистка мъдрост, че за да се превърнеш в Буда, не трябва да белиш картофи и да мислиш за Буда, а просто да белиш картофи
                      Това не е толкова просто, колкото звучи...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Пак се правиш на дедо Господ. Колегата дето уж ме бил обидил вече съм го забравила, а с Мъней от теб разбирам че имаш конфликт. Това са виртуални работи. Аз ти говоря за реалния свят. За реални конфликти. Тук сме призраци, сенки отразяващи реалността.
                        сенки....оставящи следа не са просто сенки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Училището не учи. Човек се учи...в училището.
                          Семантика. Учителите, съставляващи училището учат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                            Вярно е това.

                            И ще ти кажа кога свършва рекурсията без дъно.....и къде се тегли чертата...а под чертатата започва нов живот и т.н...а живота целия на човек просто - НЕ СТИГА за нищо.

                            Отговора е много лесен...чертата се тегли тогава когато човек спре да мисли за себе си и почне да мисли за другите.

                            Това познато ли ти е?

                            Но за да почне да мисли за другите наистина ..той трябва да се почувства доволен от себе си...т.е да се чувства успешен.

                            И след това...започва коренно различен живот...които малцина познават.

                            Там си задаваш въпроси като това не как да направя пари...а как да изхарча пари за другите най рационално.

                            Кво ще кажеш?
                            Не знам, буквално си нямам идея. Имаше някаква будистка мъдрост, че за да се превърнеш в Буда, не трябва да белиш картофи и да мислиш за Буда, а просто да белиш картофи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Абе 17 е ок горе долу, но аз си имах работа с 15 годишни раними същества. Не знам, в училище май трябва да ни учат първо повече да общуваме и после всичко останало. Мисля, че помогнах да се оправи работата, ама той пътят към ада ...
                              Училището не учи. Човек се учи...в училището.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Пак се правиш на дедо Господ. Колегата дето уж ме бил обидил вече съм го забравила, а с Мъней от теб разбирам че имаш конфликт. Това са виртуални работи. Аз ти говоря за реалния свят. За реални конфликти. Тук сме призраци, сенки отразяващи реалността.
                                ...че ме присЕти: Отраженията НЕ СА реални образи пък!

                                Коментар

                                Working...
                                X