IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Нямам достатъчно впечатления. След седмица ще ти кажа.
    А равновесие ми е ясен от пръв поглед...
    Да си призная нещо - случайно го гледах. Нямах особен интерес към точно този тип изкуство и не следя. Като ходех на гости при сестра ми го улучвах, та покрай това.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Не съм гледала филма Това към кой тип ме определя
      Аз - също. И нямам усещането за някакъв голям пропуск.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        това с дроновете е мега тъпо, дронове се използват за нападение и то по наземни цели, не за отбрана. Не могат да пазят територия, не могат да оказват подкрепа на армията - все пак въоражението им е силно ограничено. А кой точно ще нападаме с дронове съвсем не ми е ясно.
        Не бих го така характеризурал. Дронът, като всяка машина, е един инструмент. И прави това, което му нареди операторът. Доброто е, че този оператор е „мслко встрани” и, затова, може редовно да изпълнява къде по-смели мисии. Фактът, че не вози човек, му дава следните предимства:
        1.По-голям допустим полезен товар.
        2.По-високи пределно допустими претоварвания. Оттам,
        3.По-висока маневреност
        4.По-къс разбег/пробег
        5.Повече време във въздуха с едно и също количество гориво
        и т.н.
        6. Дори при защита, както и при нападение също, нещото стреля, пуска ракети/бомби, и може да извършва таран...без операторът да загине.
        7.Ако те притеснява ЕМС /електромагнитната съвместимост/ и устойчивост към РЕП /радиоелектронно потискане/ Може да си спомниш, че на такова, са подложени и управляваните от човек машини а, какво сава при изпържена авионика?

        Пък и дрон 100 пъти по-лесно се прави стелт...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Не съм гледала филма Това към кой тип ме определя
          към моя...и аз не съм го гледал...едно общо нещо да имаме ...))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            И любим герой от приказката ти е... Тирион Ланистър? Познах ли?
            Впрочем, ще е интересно и останалите да споделят. Свързано е с типовете.
            Не съм гледала филма Това към кой тип ме определя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              I pri men tova
              Джайм а на другото е интф,
              как се разшифрова
              вероятно при мен п-то и ф-то накрая са разделени с близка до 50% вероятност на последната буква. прецакващо е)))
              Нямам достатъчно впечатления. След седмица ще ти кажа.
              А равновесие ми е ясен от пръв поглед...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                Във световния ред който американците се опитват да наложат и на който Тръмп ебава майката точно това е идеята. Че мира минава през тотално господство на САЩ над останалия свят. На хората да спре да им пука кой кара влака а да мислят само те да са добре. И в този план се явява единствения противник на САЩ - Русия а в контекста на новите събития има още един вече Китай. Русия покрай горбачов и елцин бяха я подчинили напълно...в контекста на плана....но путин еба майката на положението и всичкия натиск сега е заради това.

                Сега....има ли резон в доктрината на САЩ ( отзад Израел разбира се ) че ако само те са господари ще настъпи световен мир? Като никой няма с кой да се бие...ще има мир...вероятно...

                Не знам кое е по-правилно...да се подчиним на един господар в търсене на мира или да търсим баланс на силите пак в търсене на мира. Ако някой има демократ по душа би трябвало да подкрепя Русия....ама е много странно че демокатите правят точно обратното.
                Ще започне разпад, а може да го наречем и "Възраждане". Не е стабилна подобна система, а и не е и продуктивна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Значи че си INTP. Не подлежи на обжалване!
                  I pri men tova
                  Джайм а на другото е интф,
                  как се разшифрова
                  вероятно при мен п-то и ф-то накрая са разделени с близка до 50% вероятност на последната буква. прецакващо е)))
                  Last edited by precakanoto; 21.06.2018, 22:37.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Каква ти национална докрина... дори не е имало значение на кой крал/цар си плащаш данъците.
                    Виж, в това отношение, не можем да отречем някои предимства на империите. Примерно - мирът.
                    Във световния ред който американците се опитват да наложат и на който Тръмп ебава майката точно това е идеята. Че мира минава през тотално господство на САЩ над останалия свят. На хората да спре да им пука кой кара влака а да мислят само те да са добре. И в този план се явява единствения противник на САЩ - Русия а в контекста на новите събития има още един вече Китай. Русия покрай горбачов и елцин бяха я подчинили напълно...в контекста на плана....но путин еба майката на положението и всичкия натиск сега е заради това.

                    Сега....има ли резон в доктрината на САЩ ( отзад Израел разбира се ) че ако само те са господари ще настъпи световен мир? Като никой няма с кой да се бие...ще има мир...вероятно...

                    Не знам кое е по-правилно...да се подчиним на един господар в търсене на мира или да търсим баланс на силите пак в търсене на мира. Ако някой има демократ по душа би трябвало да подкрепя Русия....ама е много странно че демокатите правят точно обратното.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Значи че си INTP. Не подлежи на обжалване!
                      Това го знам, аз се надявах на някакво дълбинно тайно познание от типа на ивмаксовите..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Твърдо Джайм. Това какво значи?
                        Значи че си INTP. Не подлежи на обжалване!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          И любим герой от приказката ти е... Тирион Ланистър? Познах ли?
                          Впрочем, ще е интересно и останалите да споделят. Свързано е с типовете.
                          Много ясно, единствения разумен човек. Е и баща му ме кефеше преди да го застреля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Мирът е времено състояние при империите. Когато се раширяват воюват, когато западат пак воюват.
                            Колко да е временно... българското население не воювало 500 години по време на Османската империя, а преди това най-дългия мирен период е 40 години - по времето на цар Петър.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              И любим герой от приказката ти е... Тирион Ланистър? Познах ли?
                              Впрочем, ще е интересно и останалите да споделят. Свързано е с типовете.
                              Твърдо Джайм. Това какво значи?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Каква ти национална докрина... дори не е имало значение на кой крал/цар си плащаш данъците.
                                Виж, в това отношение, не можем да отречем някои предимства на империите. Примерно - мирът.
                                Мирът е времено състояние при империите. Когато се раширяват воюват, когато западат пак воюват.

                                Коментар

                                Working...
                                X