IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    Във световния ред който американците се опитват да наложат и на който Тръмп ебава майката точно това е идеята. Че мира минава през тотално господство на САЩ над останалия свят. На хората да спре да им пука кой кара влака а да мислят само те да са добре. И в този план се явява единствения противник на САЩ - Русия а в контекста на новите събития има още един вече Китай. Русия покрай горбачов и елцин бяха я подчинили напълно...в контекста на плана....но путин еба майката на положението и всичкия натиск сега е заради това.

    Сега....има ли резон в доктрината на САЩ ( отзад Израел разбира се ) че ако само те са господари ще настъпи световен мир? Като никой няма с кой да се бие...ще има мир...вероятно...

    Не знам кое е по-правилно...да се подчиним на един господар в търсене на мира или да търсим баланс на силите пак в търсене на мира. Ако някой има демократ по душа би трябвало да подкрепя Русия....ама е много странно че демокатите правят точно обратното.
    Не „демократите”, а слагачите правят обратното. Сами виждат, че ШАШ са Истинската Империя на Злото, ама - дребна им душица, предателска по рождение - лизват на ШАШ, че по-паралии, и квичат за ?демокрация”.
    Виж, мирът е по-сигурен, когато опонентът знае че, посегне ли военно, ще понесе неприемливо за цената, тежки загуби. Ама уж темата друга беше.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Човек няма как да знае какво пропуска, преди да опита
      Блаженното неведение се отразява твърде добре на мързела ми Подобно поведение ме предпазва от съжаление за пропуснати ползи. А това е много важно за циркулиращата във вените ми еснафска кръв.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Не бих го така характеризурал. Дронът, като всяка машина, е един инструмент. И прави това, което му нареди операторът. Доброто е, че този оператор е „мслко встрани” и, затова, може редовно да изпълнява къде по-смели мисии. Фактът, че не вози човек, му дава следните предимства:
        1.По-голям допустим полезен товар.
        2.По-високи пределно допустими претоварвания. Оттам,
        3.По-висока маневреност
        4.По-къс разбег/пробег
        5.Повече време във въздуха с едно и също количество гориво
        и т.н.
        6. Дори при защита, както и при нападение също, нещото стреля, пуска ракети/бомби, и може да извършва таран...без операторът да загине.
        7.Ако те притеснява ЕМС /електромагнитната съвместимост/ и устойчивост към РЕП /радиоелектронно потискане/ Може да си спомниш, че на такова, са подложени и управляваните от човек машини а, какво сава при изпържена авионика?

        Пък и дрон 100 пъти по-лесно се прави стелт...
        Хич не ща да се намесвам в тая тема...знаеш що...ама не си прав))

        Ти искаш да направиш дрон като съществуващите самолети. Такъв дрон който описваш не същестува. И затова си има причини да не влизаме в технически детайли.

        Не можеш да сложиш реактивен двигател с мощност като на самолет на дрон бе човек...няма как да се управлява...мислиш ли че ти си първия човек който се е сетил за това.

        Провокираш съществото ми да вляза в детайли....а не ща....

        Равновесие е прав без да е специалист...същестуващите дронове имат коренно различни цели...обясних ти ги...които нямат способностите които си описъл.

        не мисли че всички са толкова прости и не са се сетили да заебат самолетите с пилот и да правят само дронове без пилот.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аз - също. И нямам усещането за някакъв голям пропуск.
          Човек няма как да знае какво пропуска, преди да опита

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Филма е мега тъп книгата е класика във фантастиката. Разликата е огромна, аз се отказах да го гледам филма още на първата третина
            Чудя се, някой тук, дали е „гледал филм”, само четейки сценарии?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Нямам достатъчно впечатления. След седмица ще ти кажа.
              А равновесие ми е ясен от пръв поглед...
              Да си призная нещо - случайно го гледах. Нямах особен интерес към точно този тип изкуство и не следя. Като ходех на гости при сестра ми го улучвах, та покрай това.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Не съм гледала филма Това към кой тип ме определя
                Аз - също. И нямам усещането за някакъв голям пропуск.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  това с дроновете е мега тъпо, дронове се използват за нападение и то по наземни цели, не за отбрана. Не могат да пазят територия, не могат да оказват подкрепа на армията - все пак въоражението им е силно ограничено. А кой точно ще нападаме с дронове съвсем не ми е ясно.
                  Не бих го така характеризурал. Дронът, като всяка машина, е един инструмент. И прави това, което му нареди операторът. Доброто е, че този оператор е „мслко встрани” и, затова, може редовно да изпълнява къде по-смели мисии. Фактът, че не вози човек, му дава следните предимства:
                  1.По-голям допустим полезен товар.
                  2.По-високи пределно допустими претоварвания. Оттам,
                  3.По-висока маневреност
                  4.По-къс разбег/пробег
                  5.Повече време във въздуха с едно и също количество гориво
                  и т.н.
                  6. Дори при защита, както и при нападение също, нещото стреля, пуска ракети/бомби, и може да извършва таран...без операторът да загине.
                  7.Ако те притеснява ЕМС /електромагнитната съвместимост/ и устойчивост към РЕП /радиоелектронно потискане/ Може да си спомниш, че на такова, са подложени и управляваните от човек машини а, какво сава при изпържена авионика?

                  Пък и дрон 100 пъти по-лесно се прави стелт...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Не съм гледала филма Това към кой тип ме определя
                    към моя...и аз не съм го гледал...едно общо нещо да имаме ...))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      И любим герой от приказката ти е... Тирион Ланистър? Познах ли?
                      Впрочем, ще е интересно и останалите да споделят. Свързано е с типовете.
                      Не съм гледала филма Това към кой тип ме определя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        I pri men tova
                        Джайм а на другото е интф,
                        как се разшифрова
                        вероятно при мен п-то и ф-то накрая са разделени с близка до 50% вероятност на последната буква. прецакващо е)))
                        Нямам достатъчно впечатления. След седмица ще ти кажа.
                        А равновесие ми е ясен от пръв поглед...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                          Във световния ред който американците се опитват да наложат и на който Тръмп ебава майката точно това е идеята. Че мира минава през тотално господство на САЩ над останалия свят. На хората да спре да им пука кой кара влака а да мислят само те да са добре. И в този план се явява единствения противник на САЩ - Русия а в контекста на новите събития има още един вече Китай. Русия покрай горбачов и елцин бяха я подчинили напълно...в контекста на плана....но путин еба майката на положението и всичкия натиск сега е заради това.

                          Сега....има ли резон в доктрината на САЩ ( отзад Израел разбира се ) че ако само те са господари ще настъпи световен мир? Като никой няма с кой да се бие...ще има мир...вероятно...

                          Не знам кое е по-правилно...да се подчиним на един господар в търсене на мира или да търсим баланс на силите пак в търсене на мира. Ако някой има демократ по душа би трябвало да подкрепя Русия....ама е много странно че демокатите правят точно обратното.
                          Ще започне разпад, а може да го наречем и "Възраждане". Не е стабилна подобна система, а и не е и продуктивна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Значи че си INTP. Не подлежи на обжалване!
                            I pri men tova
                            Джайм а на другото е интф,
                            как се разшифрова
                            вероятно при мен п-то и ф-то накрая са разделени с близка до 50% вероятност на последната буква. прецакващо е)))
                            Last edited by precakanoto; 21.06.2018, 22:37.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Каква ти национална докрина... дори не е имало значение на кой крал/цар си плащаш данъците.
                              Виж, в това отношение, не можем да отречем някои предимства на империите. Примерно - мирът.
                              Във световния ред който американците се опитват да наложат и на който Тръмп ебава майката точно това е идеята. Че мира минава през тотално господство на САЩ над останалия свят. На хората да спре да им пука кой кара влака а да мислят само те да са добре. И в този план се явява единствения противник на САЩ - Русия а в контекста на новите събития има още един вече Китай. Русия покрай горбачов и елцин бяха я подчинили напълно...в контекста на плана....но путин еба майката на положението и всичкия натиск сега е заради това.

                              Сега....има ли резон в доктрината на САЩ ( отзад Израел разбира се ) че ако само те са господари ще настъпи световен мир? Като никой няма с кой да се бие...ще има мир...вероятно...

                              Не знам кое е по-правилно...да се подчиним на един господар в търсене на мира или да търсим баланс на силите пак в търсене на мира. Ако някой има демократ по душа би трябвало да подкрепя Русия....ама е много странно че демокатите правят точно обратното.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Значи че си INTP. Не подлежи на обжалване!
                                Това го знам, аз се надявах на някакво дълбинно тайно познание от типа на ивмаксовите..

                                Коментар

                                Working...
                                X