IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
    Ама че "зарибяваща"тема,тъкмо да се пръсне панаира и хоп...нещо интересно пак излиза))
    Какво интересно ти е излязло?

    Коментар


    • Aх колко интересно стана,

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Ама че "зарибяваща"тема,тъкмо да се пръсне панаира и хоп...нещо интересно пак излиза))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Прав си. Но аз имам много лош опит с услугите, които предоставят. Всячески избягвам да имам каквото и да било общо с групировката му
          Хммм

          Коментар


          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
            ньедни
            ...ъъъ...да де, именно.

            Коментар


            • Прав си. Но аз имам много лош опит с услугите, които предоставят. Всячески избягвам да имам каквото и да било общо с групировката му

              Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Надявай се ти. А, дОкато се надяваш, той ш'ти продаде нещо (успешно, разбирва се ) .
              - Имам такива едни подозрения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                ... н'едни.
                ньедни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                  Когато подходя агресивно към мнението на опонента, и мен, както тук Ив, обвиняват понякога, че не искам да го чуя. А е обратното - искам да го чуя и затова по-твърдо споря. Ако мисля, че дадено твърдение не издържа критика, че е глупаво, го казвам направо не защото мисля опонента за глупак, а обратното - защото се надявам, че удържа на критика и ще ми опонира, сигурен в своето, и ако ми докаже, че не съм прав, или излезе, че и двамата не сме, ще съм доволен от намерената истина. Или защото се надявам опонента ми, когото уважавам, да види грешката си.
                  А ако не го уважавах, нямаше и да си губя времето с него да говоря.
                  ...ама това си ти. Има и от другите, що и на бялото черно казват, да се вихри вражда и да се 'ранят от твоите и чужди емоционални изблици. Вампири н'едни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Кинти Макса си има. А в този бизнес с книгите за успеха има доста конкуренция

                    Надявам се, че сега пуши много скъпа пура и държи чаша с 50 годишен френски коняк в другата ръка, разпуска в замъка си, а не кибичи на компютъра да пише книги... или на покера
                    Надявай се ти. А, дОкато се надяваш, той ш'ти продаде нещо (успешно, разбирва се ) .
                    - Имам такива едни подозрения.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                      Логореев, успяваш да си офтопик дори в спам темата на колега пациент.
                      ... с най-добри намерения. Обзалагам се.

                      Коментар


                      • УжасТ!!! Каква е тая недалновидност у тук списващите. Как можахте да прогоните Iv_max преди да издаде книгата!? Сега няма да видим нищо от хонорара.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Не съм чел темата доста дни. От последното мнение - до тук виждам въпрос. Не е формулиран правилно. "Защо все неграмотните...?"

                          Има много грамотни писатели. Въпросът, зададен по този начин - ги обижда. Може би достоен отговор на зле формулиран въпрос, би трябвало да бъде, че и неграмотните, но и грамотните писатели се напъват, за да задоволят желанията - и на грамотните, но и на неграмотните читатели...
                          Логореев, успяваш да си офтопик дори в спам темата на колега пациент.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Надявам се, че сега пуши много скъпа пура и държи чаша с 50 годишен френски коняк в другата ръка, разпуска в замъка си...
                            Пък ние тука, лочим евтина бира, потънали в интелектуален разкош...

                            Коментар


                            • Кинти Макса си има. А в този бизнес с книгите за успеха има доста конкуренция

                              Надявам се, че сега пуши много скъпа пура и държи чаша с 50 годишен френски коняк в другата ръка, разпуска в замъка си, а не кибичи на компютъра да пише книги... или на покера

                              Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Първоначално изпратено от retro_69
                              Не знам,дали грамотни или неграмотни се напъват и пишат книги...Но не мога да се сетя за нито един,дето след като е прочел книга на тема "Как да бъдем успешни", или нещо подобно,да си е променил мисленето и да стана супер успешен,благодарение на книгата...Даже се сещам за един обратен случай...Мой познат в чужбина си правеше много успешни бизнеси и "грабеше" от живота с пълни шепи,без да се занимава да чете ,каквото и да е било,щото нямаше време за подобни глупости....Не бях го виждал и чувал много години и като го срещнах,взе да ми разправя на какви семинари ходил,някакви лекции,хиляди еврА за няколко часа, ...някакви книги за мисленето....,а бизнесът му гола-вода....Пак не съм го чувал от година и половина,но ми се се струва,че можи и тотално де е отекъл в канала/бизнесът му/...Та съм бая скептичен към ефекта от подобни книги....А иначе,като продукт ,от който ти самият да спечелиш кинти - лошо няма и е напълно възможно....Може би, писателят не е лошо, да е някакво познато и успяло лице....Ама, кво ли ми разбира и на мен главата от книги....
                              Last edited by Money; 26.06.2018, 01:03.

                              Коментар


                              • Когато подходя агресивно към мнението на опонента, и мен, както тук Ив, обвиняват понякога, че не искам да го чуя. А е обратното - искам да го чуя и затова по-твърдо споря. Ако мисля, че дадено твърдение не издържа критика, че е глупаво, го казвам направо не защото мисля опонента за глупак, а обратното - защото се надявам, че удържа на критика и ще ми опонира, сигурен в своето, и ако ми докаже, че не съм прав, или излезе, че и двамата не сме, ще съм доволен от намерената истина. Или защото се надявам опонента ми, когото уважавам, да види грешката си.
                                А ако не го уважавах, нямаше и да си губя времето с него да говоря.
                                Last edited by П.Ф.Изеров; 26.06.2018, 01:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X