IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

    За успеха може би Ив-макс може да те посъветва.
    А за стягането на куфара - щом вече го премисляш, стягай го и джа.
    Вярно е,че доста често взех да мисля за "куфара",миналата година,се прибрах в "насипно"състояние и мислех,че едва ли ще събера сили за нещо такова отново,но явно съм презаредила батериите.Другото е,че това,което виждам тук,в голяма степен никак не ми харесва.Бг почти никак не е мръднала

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

      Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха
      Че колко му е. Явно съвсем наскоро си го стягала, значи лесно можеш да го стегнеш пак. И щом имаш само един куфар багаж...

      Виж, по-сложно е като стягаш 100 кашона с багажи...

      Коментар


      • Айде темата малко да живне. Две противоречиви новини. Което за пореден път доказва че България е страна на абсурдите.

        https://dariknews.bg/novini/bylgarii...evropa-2105722

        https://dariknews.bg/novini/bylgarii...-iskat-2105790

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

          Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха
          За успеха може би Ив-макс може да те посъветва.
          А за стягането на куфара - щом вече го премисляш, стягай го и джа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

            Какво интересно ти е излязло?
            Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
              Ама че "зарибяваща"тема,тъкмо да се пръсне панаира и хоп...нещо интересно пак излиза))
              Какво интересно ти е излязло?

              Коментар


              • Aх колко интересно стана,

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Ама че "зарибяваща"тема,тъкмо да се пръсне панаира и хоп...нещо интересно пак излиза))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Прав си. Но аз имам много лош опит с услугите, които предоставят. Всячески избягвам да имам каквото и да било общо с групировката му
                    Хммм

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                      ньедни
                      ...ъъъ...да де, именно.

                      Коментар


                      • Прав си. Но аз имам много лош опит с услугите, които предоставят. Всячески избягвам да имам каквото и да било общо с групировката му

                        Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Надявай се ти. А, дОкато се надяваш, той ш'ти продаде нещо (успешно, разбирва се ) .
                        - Имам такива едни подозрения.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          ... н'едни.
                          ньедни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                            Когато подходя агресивно към мнението на опонента, и мен, както тук Ив, обвиняват понякога, че не искам да го чуя. А е обратното - искам да го чуя и затова по-твърдо споря. Ако мисля, че дадено твърдение не издържа критика, че е глупаво, го казвам направо не защото мисля опонента за глупак, а обратното - защото се надявам, че удържа на критика и ще ми опонира, сигурен в своето, и ако ми докаже, че не съм прав, или излезе, че и двамата не сме, ще съм доволен от намерената истина. Или защото се надявам опонента ми, когото уважавам, да види грешката си.
                            А ако не го уважавах, нямаше и да си губя времето с него да говоря.
                            ...ама това си ти. Има и от другите, що и на бялото черно казват, да се вихри вражда и да се 'ранят от твоите и чужди емоционални изблици. Вампири н'едни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Кинти Макса си има. А в този бизнес с книгите за успеха има доста конкуренция

                              Надявам се, че сега пуши много скъпа пура и държи чаша с 50 годишен френски коняк в другата ръка, разпуска в замъка си, а не кибичи на компютъра да пише книги... или на покера
                              Надявай се ти. А, дОкато се надяваш, той ш'ти продаде нещо (успешно, разбирва се ) .
                              - Имам такива едни подозрения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                                Логореев, успяваш да си офтопик дори в спам темата на колега пациент.
                                ... с най-добри намерения. Обзалагам се.

                                Коментар

                                Working...
                                X