IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
    Е колко време те нямаше, с кога правиш сравнение за мърдането
    3 години

    Коментар


    • Е колко време те нямаше, с кога правиш сравнение за мърдането

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Кое не ти харесва в България? На мене пък ми се струва, че доста се е променила за последните 14 години. Гледам като турист, разбира се
        Мога да пиша,но ще вляза в крайности,а няма нужда..но ми отне 6-7 месеца адаптация - неволно правиш сравнения..и се вбесяваш...елементарни неща не са мръднали..когато си навън и те хване носталгия е тегаво,прибереш се,огледаш се..и се чудиш,защо си се прибрал..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Зависи от дестинация. Ако Ив те е поканил нещо в Аспен...
          Ее,Аспен....само да не е Аспен Вали ,покрай Банско))) , не че е лошо място....)))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

            Вярно е,че доста често взех да мисля за "куфара",миналата година,се прибрах в "насипно"състояние и мислех,че едва ли ще събера сили за нещо такова отново,но явно съм презаредила батериите.Другото е,че това,което виждам тук,в голяма степен никак не ми харесва.Бг почти никак не е мръднала
            Кое не ти харесва в България? На мене пък ми се струва, че доста се е променила за последните 14 години. Гледам като турист, разбира се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Може би му е нужна муза , за да завърши книгата успешно.
              Не мисля,че ще се спогодим ))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Зависи от дестинация. Ако Ив те е поканил нещо в Аспен...
                Може би му е нужна муза , за да завърши книгата успешно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                  Вярно е,че доста често взех да мисля за "куфара",миналата година,се прибрах в "насипно"състояние и мислех,че едва ли ще събера сили за нещо такова отново,но явно съм презаредила батериите.Другото е,че това,което виждам тук,в голяма степен никак не ми харесва.Бг почти никак не е мръднала
                  Айде джа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
                    Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха
                    Зависи от дестинация. Ако Ив те е поканил нещо в Аспен...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      Че колко му е. Явно съвсем наскоро си го стягала, значи лесно можеш да го стегнеш пак. И щом имаш само един куфар багаж...

                      Виж, по-сложно е като стягаш 100 кашона с багажи...
                      Даже ръчен е достатъчен)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                        За успеха може би Ив-макс може да те посъветва.
                        А за стягането на куфара - щом вече го премисляш, стягай го и джа.
                        Вярно е,че доста често взех да мисля за "куфара",миналата година,се прибрах в "насипно"състояние и мислех,че едва ли ще събера сили за нещо такова отново,но явно съм презаредила батериите.Другото е,че това,което виждам тук,в голяма степен никак не ми харесва.Бг почти никак не е мръднала

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                          Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха
                          Че колко му е. Явно съвсем наскоро си го стягала, значи лесно можеш да го стегнеш пак. И щом имаш само един куфар багаж...

                          Виж, по-сложно е като стягаш 100 кашона с багажи...

                          Коментар


                          • Айде темата малко да живне. Две противоречиви новини. Което за пореден път доказва че България е страна на абсурдите.

                            https://dariknews.bg/novini/bylgarii...evropa-2105722

                            https://dariknews.bg/novini/bylgarii...-iskat-2105790

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                              Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха
                              За успеха може би Ив-макс може да те посъветва.
                              А за стягането на куфара - щом вече го премисляш, стягай го и джа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                                Какво интересно ти е излязло?
                                Давайте съвет-да стягам ли куфара паки да търся успеха

                                Коментар

                                Working...
                                X