IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Според определението на Алонсо, успеха е отсъствие на провал.
    Не е дефиниция, която бих приел за чиста монета.
    Успеха е способността да направим, това което искаме да направим, независимо какво искаме. Да отгледаме деца, да направим пари или пък да бъдем четени писатели например
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      А стигна ли се до дефиниция на успешен тук? Че съм пропуснала
      най-успешните са у виртуалната кръчма ... щот ядат и пият най готините неща ...и ...най убавите мацки !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

        Това го слушам от дете и все чакам няколко години и все нищо не става Лелче, не се стигна до дефиниция. Аз изказах такава, но нито се прие, нито се отхвърли. На хората им е по важна темата какво и как да сготвят и какво да изядат.

        Коментар


        • Според определението на Алонсо, успеха е отсъствие на провал.
          Не е дефиниция, която бих приел за чиста монета.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Ми некви си хорица в Тибет, примерно. Ама не защото са много развити духовно, а защото не са развити материално.

            П.С. "Тибет" е употребено метафорично. Може да са бушмени, инуити или папуаси... но със сигурност няма да са от "преуспелите". Ще изчакаме няколко години, ще разберем...
            Това го слушам от дете и все чакам няколко години и все нищо не става Лелче, не се стигна до дефиниция. Аз изказах такава, но нито се прие, нито се отхвърли. На хората им е по важна темата какво и как да сготвят и какво да изядат.
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              А кои ще останат, според теб?
              Ми некви си хорица в Тибет, примерно. Ама не защото са много развити духовно, а защото не са развити материално.

              П.С. "Тибет" е употребено метафорично. Може да са бушмени, инуити или папуаси... но със сигурност няма да са от "преуспелите". Ще изчакаме няколко години, ще разберем...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Предполагам, че Планетата сама ще си реши от кои да се отръска. Ма се съмнявам, че тези дето ще останат ще са най-успешните (според форумните критерии).
                А стигна ли се до дефиниция на успешен тук? Че съм пропуснала

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                  Имах предвид вас с Ендер А какъв е смисълът само да констатираме проблем ако няма да търсим решение? Или то и проблем не е?
                  Всяко, съдържа всичко. В този смисъл, проблем няма, за това решение не е нужно да се търси
                  Готина вечер!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                    Имах предвид вас с Ендер А какъв е смисълът само да констатираме проблем ако няма да търсим решение? Или то и проблем не е?
                    търся, но не налагам, - има разлика. Не може да се наложи нещо, което мнозинството не иска да приеме. Добронамереният подход мисля че е удачен, т.е. всеки да достигне сам (проби-грешки и т.н.) до някакъв приемлив за цялото извод.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Предполагам, че Планетата сама ще си реши от кои да се отръска. Ма се съмнявам, че тези дето ще останат ще са най-успешните (според форумните критерии).
                      А кои ще останат, според теб?
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Благодаря за въпроса. Но ще те разочаровам предполагам. - Нищо не предлагам. Кои сме тези "ние" - не знам, говоря в единствено число. И няма полза аз да го предлагам, По-важно е, тези които питат, сами да си предложат отговор
                        Имах предвид вас с Ендер А какъв е смисълът само да констатираме проблем ако няма да търсим решение? Или то и проблем не е?
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          И какво предлагате? Да спасим планетата от присъствието си? Или на 50%, като в "Отмъстителите" Кои да останат, или да я караме на случаен принцип?
                          Предполагам, че Планетата сама ще си реши от кои да се отръска. Ма се съмнявам, че тези дето ще останат ще са най-успешните (според форумните критерии).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            И какво предлагате? Да спасим планетата от присъствието си? Или на 50%, като в "Отмъстителите" Кои да останат, или да я караме на случаен принцип?
                            Благодаря за въпроса. Но ще те разочаровам предполагам. - Нищо не предлагам. Кои сме тези "ние" - не знам, говоря в единствено число. И няма полза аз да го предлагам, По-важно е, тези които питат, сами да си предложат отговор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Иска им се, да й видят сметката...
                              Но и тя душа носи, а е много търпелива и сърцата... добро "животинче" е,
                              ..утре по изгрев, няма да ми се тръгва за навалицата, блъсканицата, нахалството, изнервените граждане и тем подобни сомнамбули
                              просто хората са някак успани в ежедневието и не знаят какво губят, като се заровят да успяват в бетоновата джунгла.
                              и въпреки това - "бяло- зелено- червено е правилният спектър" - откраднах една мисъл тази сутрин
                              ps. Добре дошъл, отдавна не беше наминавал насам
                              И какво предлагате? Да спасим планетата от присъствието си? Или на 50%, като в "Отмъстителите" Кои да останат, или да я караме на случаен принцип?
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Планетата не се нуждае от нищо! Тия успешните се нуждаят от планетата...
                                Иска им се, да й видят сметката...
                                Но и тя душа носи, а е много търпелива и сърцата... добро "животинче" е,
                                ..утре по изгрев, няма да ми се тръгва за навалицата, блъсканицата, нахалството, изнервените граждане и тем подобни сомнамбули
                                просто хората са някак успани в ежедневието и не знаят какво губят, като се заровят да успяват в бетоновата джунгла.
                                и въпреки това - "бяло- зелено- червено е правилният спектър" - откраднах една мисъл тази сутрин
                                ps. Добре дошъл, отдавна не беше наминавал насам
                                Last edited by precakanoto; 21.05.2019, 19:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X