IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига се прави на дръж ми шапката


    Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
    Ми и думата "лош човек"... що не я махнете и нея от новояза ви? Тя определено се използва в българския език в отрицателен смисъл.
    Трябва ли да имаме само положително говорене, за да не редактирате постове?

    Коментар


    • Ми и думата "лош човек"... що не я махнете и нея от новояза ви? Тя определено се използва в българския език в отрицателен смисъл.
      Трябва ли да имаме само положително говорене, за да не редактирате постове?

      Коментар


      • Моля да се знае, че не аз съм написал "ромски" в поста си.
        Самите ъъъ... роми предпочитат да ги наричаш ... ъъъ... с оная, другата дума, ако модитата не знаят.

        Това ми напомни един български форум в Англия, в който бях пуснал откъс от текст на Йордан Радичков, в който се говореше, в частност, как момичето натискало педалите на колелото. Е, софтуерът замени в този текст "педали" със звездички. Криворазбраната цивилизация, дйет съ викъ.

        ** ** *** *******!!!
        Last edited by П.Ф.Изеров; 28.06.2018, 14:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ти ртом ли си?
          Мисля, че не, ама то кой софиянец не знае поне малко от езика на ромите? Искаш – не искаш, ше го научиш.
          Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 15:21. Причина: Думата "Циганин" в България се използва в негативен аспект.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

            И аз така съм чвор.
            Като ѝ казах "Айде джа!" по-долу... това на ромски означава "Махай се! Изчезвай!" в недоброжелателен смисъл. Мислех, че го знаете.
            Ти ром ли си?
            Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 15:20. Причина: Думата "Циганин" в България се използва в негативен аспект.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              От дискусиите във форума, мило, а не от информацията в него, която ползвам. Сега удовлетворен ли си ? Виждам, че много мислиш за мен .

              Да, до септември не мога да отделя време за участие в дискусиите . Пожелавам на всички страхотно лято .
              Пак добре, че и за това да напишеш си намерило време.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                Пък в профила ти пише
                https://forum.investor.bg/member/51867-selena
                че си било тук вчера, в 21:46.
                Как си, Селено?
                Ето, и Друпи пита: https://youtu.be/y5b44QYWOgw
                От дискусиите във форума, мило, а не от информацията в него, която ползвам. Сега удовлетворен ли си ? Виждам, че много мислиш за мен .

                Да, до септември не мога да отделя време за участие в дискусиите . Пожелавам на всички страхотно лято .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                  Ама голям си чвор
                  Защо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    По лични причини временно ще отсъствам от форума.

                    До след около три месеца.
                    Пък в профила ти пише
                    https://forum.investor.bg/member/51867-selena
                    че си било тук вчера, в 21:46.

                    Как си, Селено?

                    Ето, и Друпи пита: https://youtu.be/y5b44QYWOgw
                    Last edited by П.Ф.Изеров; 28.06.2018, 07:50.

                    Коментар


                    • Като гледам, Ив_макс aka Марио Драги още не са го изтрили.
                      Влезеш ли тука, нема излизане...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        Ама голям си чвор
                        И аз така съм чвор.
                        Като ѝ казах "Айде джа!" по-долу... това на ромски означава "Махай се! Изчезвай!" в недоброжелателен смисъл. Мислех, че го знаете.
                        Last edited by RUBLA; 28.06.2018, 11:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ми не се прибирай.
                          Ама голям си чвор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                            Мога да пиша,но ще вляза в крайности,а няма нужда..но ми отне 6-7 месеца адаптация - неволно правиш сравнения..и се вбесяваш...елементарни неща не са мръднали..когато си навън и те хване носталгия е тегаво,прибереш се,огледаш се..и се чудиш,защо си се прибрал..
                            Ми не се прибирай.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              За три години не можеш да очакваш да се промени кой знае какво
                              Бе аз десет години не съм се връщал, но разликата беше няколко нови мола. И по голямо метро. Масоео хората работят за ... почти нищо.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                                3 години
                                За три години не можеш да очакваш да се промени кой знае какво

                                Коментар

                                Working...
                                X