IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега препрочитам "Пътеводителя" на Дъглас Адамс.

    И срещнах един изказ на идеята за успех, която дадох в началото на тази тема; той я е изказал така (удебелението е мое):

    "Всеизвестен и от голямо значение е фактът, че нещата не винаги са това, което изглеждат, че са. Например на планетата Земя човеците винаги са смятали, че са по-интелигентни от делфините, щом като са създали толкова много — колелото, Ню Йорк, войните и т.н., — докато делфините не могат нищо друго, освен да се шматкат из водата и да се забавляват. И обратно, делфините винаги са вярвали, че са по-интелигентни от човека — и то точно по същите причини."
    Last edited by Жан Бет; 12.04.2019, 04:42.

    Коментар


    • Защо се наблюдава тази разлика в поведението на мъжа и жената:
      При свободен избор на пространствено разположение на публично место - площад, зала, дори в жилища - мъжът избира ъглово место или место, по-далече от средата. Склонността при жените при този избор не включва избягване на проветривото пространство в средата.
      ?

      Коментар


      • Ето как ще се развият събитията от тук на татък:
        Кралската двойка ни лук яла, даже и мирисала.
        Само попитала Инстаграм и Туитър за името на откраднатата регистрация.
        Инстаграм и Туитър казали "Йесте, сър!" и им я дали.

        Топката на несправедливостта и бездостойнството остава в една твърде анонимна област, наречена "бизнес".

        Кралската двойка, разбира се, никога не е имала представа, ама мола ви съ!

        Мръсници са сичките - и бизнесът, и Кралските двойки, тройки и единици. Колкото и да се прават на света вода, ненапита - мръсници са по рождение.

        Коментар


        • https://www.bbc.com/news/amp/newsbeat-47813521

          Принц Хари и принцеса Меган крадат инстаграм-регистрация от техен поданик.

          Еди-кой си сульо-пульо, представете си, с години имал регистрацията @sussexroyal, избрал името като запалянко на ФК "Рединг".
          Kevin Keiley had used @sussexroyal for around three years because he supports Reading FC - nicknamed the Royals - and he lives in West Sussex.
          И по ено време гледа - а, нема я!

          А то кво било... Кралската двойка си я харесала и я взела.
          Що не, щом може?..

          Що не, ли?
          Разбирам инстаграмците - правят бизнес хората, лижат подметки.

          Но къде е достойнството, Ваши кралски величия, ей така да си вземате от редовия поданик... протегнали ръка и отнели... вие, които сте родени със златна лъжичка в уста?
          Питам и посолството на Нейно кралско величие - в надеждата да възстановят някак ущърба в доверието ми към хюманититу...

          Ъъъ... историята продължава и в Туитър!
          Същият човек, същата регистрация, @sussexroyal, също блокирана за него без предупреждение.
          Не, аз разбирам туитърците - правят бизнес хората... и т.н.
          Но къде е достойнството, Ваши кралски величия...и т.н.


          Ето ги красавците, дукът и дукесата на Съсекс:




          Ето го и поданика:

          ​​​​​
          Грозник! Оди улево!!

          Не, човекът им казал... задочно, разбира се, кой ше го пусне тоя сульо-пульо да говори с Техни кралски величества... та казал, че щел да им даде регистрациите си с удоволствие, харесва ги. Ама поне да го беха питали, щото се пак и той е некакво същество с некакво чувство за достойнство и справедливост. Макар и грозник.

          А не като Кралските величия - с чувство за недостойнство и несправедливост.
          Вервайте им.
          Last edited by Жан Бет; 06.04.2019, 13:28.

          Коментар


          • Чей набързо, докато не са ме баннали, да дам цитат от мислител:
            "Страхът от истината в нашето време е страх не от неизвестното, а от очевидно известното. Хората ги е страх от самите себе си, тъй като знаят кои са".
            Александър Зиновиев.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              Тактиките ясни, ко прайм със стратегията...?

              Коментар


              • Да сублимирам въпроса си:
                Е, една жена нема ли с кво друго да ме грабне, освен с голо дупе и ъъъ... ъъъ... Ъ?

                И после се оплакват, че мъжете виждали в тях само... Ъ.

                Ми кат сте само... Ъ, само това и ще видим, драги... Ъ.

                Послепис: Използвам езоповски език (Ъ=путка) щото почти сичките вече, барабар с мъжкородените, са прости тъпи Ъ.
                Last edited by Жан Бет; 02.04.2019, 14:59.

                Коментар


                • Ауу, каква сеч е имало.
                  - - - - -

                  Абе, мъжища, как ви се струва новата женска мода легингз (leggings)?



                  Ей такива младежки все повече гледам наоколо в софето... и добре, че съм по-дрт, та хормоните ми са по-слаби.

                  Не съм против голото женско тяло, а съм "за".

                  Но требеше от малки да сме научени, че голотата е проста, а не непременно сексуална.
                  Но аврамическите религии (юдаизъм, християнство, мюсюлманство) подтискат таковото възприятие и, съответно, мъжът като невиждал (и наистина невиждал) се държи като за първи път отвързано куче или гладен вълк, виещ към луната и оплакващ се. Затова и карат жените да се прикриват - от неудовлетворена сексюалност.

                  И сега нащичките си момичета, знаейки това, ни се фръцкат голи от кръста надолу. Предвиждам нови изнасилвания и представяне на жената като жертва, а мъжът - като тъп звер, който требва да бъде екстерминиран от живота.

                  А?
                  Last edited by Жан Бет; 03.04.2019, 03:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не, чужденеций. Сънищата ми са свързани със здравето на близките ми хора, с техните успехи и неуспехи. Имам си богат набор от фауна, флора и фактори на заобикалящата ни среда / например вода, слънце и т.н./, чието появяване в сънищата ми си има определено тълкувание.
                    язък ...таман се заитересувах ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      айде бе ... шестица от тотото не сънуваш ли ?
                      Не, чужденеций. Сънищата ми са свързани със здравето на близките ми хора, с техните успехи и неуспехи. Имам си богат набор от фауна, флора и фактори на заобикалящата ни среда / например вода, слънце и т.н./, чието появяване в сънищата ми си има определено тълкувание.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=bqRBeHPA39Y
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          За пророческите си сънища не коментирам. Не съм сигурна дали са дарба или наказание. Мани, маниииии.
                          айде бе ... шестица от тотото не сънуваш ли ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Направил си връзка с подсъзнанието. При някои хора се получава при ежедневен стрес, а при други циклично. А филмът за онзи математик е прекрасен .
                            Има необясними неща
                            А филмът и на мен ми хареса, чистите Рамануджанови човешки отношения към близките и предмета бяха по-добре показани, както и лишенията. Но като му знаех биографията и какъв може да е края.., много ми се искаше да покажат още гениалността на достиженията му,. Предполагам, че авторите са се стремяли да осветлят и човешката му същност,. А може и да са имали основание - и двете неща са силни при него.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Явно на красивите хора им се случват красиви неща. При мен се получава нещо друго, сънувам бъдещето. Конкретни неща, които се реализират в срок от седмица от съня. Иди му хвани края ...
                              За пророческите си сънища не коментирам. Не съм сигурна дали са дарба или наказание. Мани, маниииии.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Поздрав за всички в този слънчев ден

                                https://youtu.be/CXz5ufUt0Bc

                                Коментар

                                Working...
                                X