IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    еми ок щом е правилно за тебе и Бонислава резултата е такъв са аз кво да ви опонирам? Аз вече писах на Грую, че хората в България са действителния проблем, защото са им сменени горе частите на втория етаж, не ГЕРБа и по ред на номерата там, хората в България искат положението да е точно такова и то е такова ....
    Политиката не ме интересува /гласувал съм само 1 път в живота си/ и не искам да задълбавам по темата....Имай предвид само че НИЩО не азвиси от твоят или моят глас или от резултата от няакви избори... Решенията се взимат по друг наяин на други места....
    Положението е такова каквото е и аз поне се адаптирам по него доколкото мога тва е...И макар и не перфектно и тва че гледам песимистично на всичко требе да съм кьорав да не видя напредъка в София. И не се заблуждавам че това е заслуга на нашите политици или бизнсмени...не е... То е по принуда щото 2 милиона кат теб ги няма, пращате по некоя стинка и най-вее инфо и хората имат избор....Затва напредъка у нас ще продължава , но няма да достигне никога Австрийското ниво... За някого това не е достатъчно и бега..., за мен е ок и искам да съм си дома / а вервай ми мога да съм на всяка точка по света спестявайки и купища данъци попътно..../...въпрос на лични възприятия къде ми е мястото и на децата ми...

    Сега дай по темата за имотите молим те...тука тва е идеята....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

      ми слушах и други, но тия не са идиоти или поне от това което чух, ако на тебе не са ти ок, за тва Австрията е в топ място за живеене щот там това което говорят тия двамата, масата навънка го считат за правилно .... За тебе абсурда е новото нормално и нема ядове, за тва и наемите от 800лв. са ти ок, въпреки че всико е потрошено и лекарствата с рецепта в България са по-скъпи от тия в Австрия или и тва не е верно ? Башар Машар тоз е завършил лекар в Лондон, Ким е завършил в Швейцария и знае не само английски а и старо английски ти с кво шш се похвалиш с недвижим имот даван под наем ? Тия двамата управляват държави не дават имоти под наем ....
      Всичките диктатори пращат изчадията си по Щатите, УК, Швейцария. Малък Тошко и той там беше. Супер са, велики! Помня преди Милошевич как сърбите идваха на пазар тук и бяхме като прошляци спрямо тях. А сега? Май ти се ще пак някой "велик" комуноид да вземе властта в България и да я разсипе, че да можеш да си купиш мечтаното имотче. Не вярвам да ти се получи, чак толкоз прости и късопаметни не сме.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Пиша ти за демографията на Австрия...Виж цифрите какви са...ражадемостта последните 40 години дори...Австрията е рекордьор недостижим по света ! При най-качественият живот....Не мислиш ли че нещо се губи ? защо Австрийките не искат да раждат ? Айде у нас нема паре и условия и хиляди семейства нямат бройката деца която искат / дори и аз имам 2, а искам 3-4 ама е късно вече макар и да мога да си го позволя..../
        Другото накратко че е много исвън темата - надбавките ако са орязани е правилно заюото има групи които живеят от тях без мотивация и да допринасят, заплатите са нараснали с над 10% годишно...не знам за какво отказване става въпрос, ДДС е абсолютно правилно да не се намалява по сектори - ако стане изведнъж пианото ще се окаже най-доброто лекарство иминава по тънката ставка..., тъжно но факт пенсиите трябва да се намалят не да се увеличат защото половината пари за тях идват от бюджета , а не от пенсионните вноски..., другият вариант е пенсионните вноски да станат двойни, но трябва някои данъци да се намалят тогава.... Самолети се купуват защото спомняш ли си едни стикерета по колите през 90-те години....не вярвам да не ти е ясно...
        еми ок щом е правилно за тебе и Бонислава резултата е такъв са аз кво да ви опонирам? Аз вече писах на Грую, че хората в България са действителния проблем, защото са им сменени горе частите на втория етаж, не ГЕРБа и по ред на номерата там, хората в България искат положението да е точно такова и то е такова ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scotty
          Като чуя, че доходите се покачват и ми става смешно. Да, в действителност се покачват, но инфлацията е даже по-голяма. Или буксуваме на място, или даже реално “обедняваме”...
          покаването на доходите ВИНАГИ върви с инфлация... и обратното също е вярно. Няма вариант за дълго време доходите да вървят нагоре пък цените надолу / имаше го закратко у нас/ Елементарно е като на зидара заплатата му е станала от 2 на 4К това се калкулира в цената на новата тухла, това на наемите и т.н. по веригата...до розАвият домат...сичко нагоре... И в двата случая обаче крайният резултат е по-често обедняване...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Е, дойдохме си на думата. Слушай Волгин и Велизар Енчев, там е истината! Милошевич бил велик, Садам и Муамар тоже, добре че още има Ким, ********************** и Башар, иначе светът ще свърши! Чудно само що не се преместиш да живееш в Русия, Сирия или Северна Корея, що се мъчиш в гнилия Запад.
            ми слушах и други, но тия не са идиоти или поне от това което чух, ако на тебе не са ти ок, за тва Австрията е в топ място за живеене щот там това което говорят тия двамата, масата навънка го считат за правилно .... За тебе абсурда е новото нормално и нема ядове, за тва и наемите от 800лв. са ти ок, въпреки че всико е потрошено и лекарствата с рецепта в България са по-скъпи от тия в Австрия или и тва не е верно ? Башар Машар тоз е завършил лекар в Лондон, Ким е завършил в Швейцария и знае не само английски а и старо английски ти с кво шш се похвалиш с недвижим имот даван под наем ? Тия двамата управляват държави не дават имоти под наем ....
            Last edited by michaelis12; 23.07.2019, 15:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              Гледам ей тва и хората каат, че в една седмица са отказани надбавки за второ и трето дете, отказани са увеличение на заплатите, отказано е ДДС да падне от 20% на 9% на лекарствата, отказано е индексиране на пенсиите и в същото време си купуат самолети за 2/3 млрд.



              Кво да я гледам Австрията ? Там е Социализъм, това го имахме вече. И всичко е проектирано с цел на Запада да разпарчатосат източния блок, икономически и всякак да му изсмучат хората и те го напрайха и то успешно с Югославия примера е очеваден, щот хората там са същите идиоти кат у нас и скачаха срещу Милошевич вместо да са с него както тия в Сирия например, наще тогава скачаха "Кой не скача е червен" Защо аджеба Австрията е богата и продължава да бъде богата ? Ми щот не са идиоти кат нас за тва аз не ги величая, но моите кат не искат другите ше ми дадат захарче и морков и ше им слугувам на тях вместо у нас.... елементарно е
              Пиша ти за демографията на Австрия...Виж цифрите какви са...ражадемостта последните 40 години дори...Австрията е рекордьор недостижим по света ! При най-качественият живот....Не мислиш ли че нещо се губи ? защо Австрийките не искат да раждат ? Айде у нас нема паре и условия и хиляди семейства нямат бройката деца която искат / дори и аз имам 2, а искам 3-4 ама е късно вече макар и да мога да си го позволя..../
              Другото накратко че е много исвън темата - надбавките ако са орязани е правилно заюото има групи които живеят от тях без мотивация и да допринасят, заплатите са нараснали с над 10% годишно...не знам за какво отказване става въпрос, ДДС е абсолютно правилно да не се намалява по сектори - ако стане изведнъж пианото ще се окаже най-доброто лекарство иминава по тънката ставка..., тъжно но факт пенсиите трябва да се намалят не да се увеличат защото половината пари за тях идват от бюджета , а не от пенсионните вноски..., другият вариант е пенсионните вноски да станат двойни, но трябва някои данъци да се намалят тогава.... Самолети се купуват защото спомняш ли си едни стикерета по колите през 90-те години....не вярвам да не ти е ясно...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                Гледам ей тва и хората каат, че в една седмица са отказани надбавки за второ и трето дете, отказани са увеличение на заплатите, отказано е ДДС да падне от 20% на 9% на лекарствата, отказано е индексиране на пенсиите и в същото време си купуат самолети за 2/3 млрд.



                Кво да я гледам Австрията ? Там е Социализъм, това го имахме вече. И всичко е проектирано с цел на Запада да разпарчатосат източния блок, икономически и всякак да му изсмучат хората и те го напрайха и то успешно с Югославия примера е очеваден, щот хората там са същите идиоти кат у нас и скачаха срещу Милошевич вместо да са с него както тия в Сирия например, наще тогава скачаха "Кой не скача е червен" Защо аджеба Австрията е богата и продължава да бъде богата ? Ми щот не са идиоти кат нас за тва аз не ги величая, но моите кат не искат другите ше ми дадат захарче и морков и ше им слугувам на тях вместо у нас.... елементарно е
                Е, дойдохме си на думата. Слушай Волгин и Велизар Енчев, там е истината! Милошевич бил велик, Садам и Муамар тоже, добре че още има Ким, ********************** и Башар, иначе светът ще свърши! Чудно само що не се преместиш да живееш в Русия, Сирия или Северна Корея, що се мъчиш в гнилия Запад.
                Last edited by X_Y; 23.07.2019, 14:58.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

                  Мише , убаво пишеш, ама мнения по земята има колкото хора имазатва има статистика... Статистиката не е тва което си нащракал някъде избирателно случайно, а реалното средно. Съвсем груго Виената има 30% повече пара за живот от София...тва е Некои неща е възможно дори да са по-евтини от София, а други ще са 5 пъти по-скъпи, но тва са частни случаи в двете посоки. Също така Виената е била многократно обявявана за най-добър град за живеене или поне в десятката....на света ! Няма как да са се объркали и София е далеч зад нея..., но наредваме и живота както и доходите се подобряват...Ако питаш , не мисля че в близките 50 години ще дстигнем стандарта на Виена, дори дохдно да сме ги настигнали други неща ще куцат. Т.е. немаш грешка е си се установил там...
                  От друга страна пак изсмукваш от пръстите фантастики...Виж каква е демографската статистика на Австрия и най-вече раждаемоста и пак ми пиши теми за катастрофи при най-добрите места за живеене....И внимавай да не извадиш от тях бившоюгославските мюзлита които я обитават, че без тях само Кончита май се опитва да ражда....
                  Гледам ей тва и хората каат, че в една седмица са отказани надбавки за второ и трето дете, отказани са увеличение на заплатите, отказано е ДДС да падне от 20% на 9% на лекарствата, отказано е индексиране на пенсиите и в същото време си купуат самолети за 2/3 млрд.



                  Кво да я гледам Австрията ? Там е Социализъм, това го имахме вече. И всичко е проектирано с цел на Запада да разпарчатосат източния блок, икономически и всякак да му изсмучат хората и те го напрайха и то успешно с Югославия примера е очеваден, щот хората там са същите идиоти кат у нас и скачаха срещу Милошевич вместо да са с него както тия в Сирия например, наще тогава скачаха "Кой не скача е червен" Защо аджеба Австрията е богата и продължава да бъде богата ? Ми щот не са идиоти кат нас за тва аз не ги величая, но моите кат не искат другите ше ми дадат захарче и морков и ше им слугувам на тях вместо у нас.... елементарно е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    ... когато водя разговор, винаги моля тъмните очила да бъдат свалени.
                    Хич не ги и мола.
                    Щом самó не се сеща, отебавам го и да оди да руча.

                    Аз с кво, с перде ли да говоря, страхливо бетер зайко-кокорайко? Педерасчета и курвенца, мръсни в поколението си.

                    Улево нечовеците, пък макар и да остана единствен!


                    Да сте виждали дете да носи тъмни очила?
                    Last edited by R1a1; 17.07.2019, 14:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      А не можели место да залагам на некво внимание я станало я не .Да я напушим и тя пак ще разшири зениците. Пък и ще и паднат всекви задръжки.

                      Иначе благодарско за съвета.
                      Нямам наблюдения в тази насока. Повечето от приятелите ми не са пушачи. Бивши спортисти, понастоящем планинари - като цяло любители на чистия въздух.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Помощ от приятел / в случая tnm/ - така и така следиш разни работи, вгледай се в зениците на събеседничката си. Ако са разширени, значи проявява интерес, ако станат с размера на връхчето на карфица - пиши я бегала
                        Наздраве, сър!
                        А не можели место да залагам на некво внимание я станало я не .Да я напушим и тя пак ще разшири зениците. Пък и ще и паднат всекви задръжки.

                        Иначе благодарско за съвета.

                        Last edited by Todor Sabev; 16.07.2019, 19:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Аз пък у заведенията следим други работи, а на плажа още повече. Те ти едно човече с очила
                          Помощ от приятел / в случая tnm/ - така и така следиш разни работи, вгледай се в зениците на събеседничката си. Ако са разширени, значи проявява интерес, ако станат с размера на връхчето на карфица - пиши я бегала
                          Наздраве, сър!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Когато ходиш по улицата или шофираш - носенето на тъмни очила е допустимо. Но седнеш в заведение или в офис с тях - абсурд. Аз дори съм по-крайна от R1a1 - когато водя разговор, винаги моля тъмните очила да бъдат свалени. Обичам да следя зениците на хората срещу мен
                            Аз пък у заведенията следим други работи, а на плажа още повече. Те ти едно човече с очила

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Фоточувствителност. Има определена група хора свръхчувствителни към светлината. Проблемът е медицински.
                              Когато ходиш по улицата или шофираш - носенето на тъмни очила е допустимо. Но седнеш в заведение или в офис с тях - абсурд. Аз дори съм по-крайна от R1a1 - когато водя разговор, винаги моля тъмните очила да бъдат свалени. Обичам да следя зениците на хората срещу мен
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Фоточувствителност. Има определена група хора свръхчувствителни към светлината. Проблемът е медицински.
                                По-малко от една хилядна.
                                Останалите се крият като теб.

                                Last edited by RUBLA; 16.07.2019, 19:43. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X