IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

    Даже и тези, привличащи с миризмата си на развалено месо насекомите, за да ги изядат. Даже и те ни се струват красиви, повечето от тях.

    Какво е красота?
    Признавам, че не съм се сблъсквала с подобна флора.
    Тази сутрин видях полски мак, който беше пробил, заедно с бурени, плочките край блока, в който живея.
    Маковете са красиви. И обикновената лайкучка е красива.
    Стрък овачрска торбичка на небесен фон си е направо дзен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

      Всички цветя са красиви.
      Даже и тези, привличащи с миризмата си на развалено месо насекомите, за да ги изядат. Даже и те ни се струват красиви, повечето от тях.

      Какво е красота?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

        Красив е според мен.

        Аромата обсъдих еротично по-долу.

        Иначе, външно, цъфтящ или не, е хубав и лете, и зиме за окото ми.

        Пъпъ. Ах, Лилиума... Кво да кажа? Прекрасно цвете като някои жени, прекрасни целия живот, а?.
        Всички цветя са красиви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

          Дали здравецът е красив?
          Тръпчивият му аромат ми е носталгичен, но такъв е и сладникавото ухание на лилиума, което, в летните вечери идваше на талази.
          Красив е според мен.

          Аромата обсъдих еротично по-долу.

          Иначе външно, цъфтящ или не, е хубав и лете, и зиме за окото ми.

          Пъпъ. Ах, Лилиума... Кво да кажа? Прекрасно цвете – като някои жени, прекрасни целия живот.
          Last edited by 78-10; 12.05.2020, 16:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

            Не се стЪрпям да кажа, че това горе ми звучи съвсем еротично. (аз козелския тъпанар )

            Интересно ми е за теб, жената, дали е само красиво, дали е просто красиво, или за едно и заедно двете?

            Има ли противоречие?
            Дали здравецът е красив?
            Тръпчивият му аромат ми е носталгичен, но такъв е и сладникавото ухание на лилиума, което, в летните вечери идваше на талази.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

              Знам - с нежни цикламено-лилави венчелистчета от чиято сърцевина, като пипалца стърчат нишките с тичинки. Стъблото - мъхесто и малко над накъдрените зелени листа. Помня аромата...на влага, тучност. Има здравец в родния ми дом.
              Не се стЪрпям да кажа, че това горе ми звучи съвсем еротично. (аз козелския тъпанар )

              Интересно ми е за теб, жената, дали е само красиво, дали е просто красиво, или за едно и заедно двете?

              Има ли противоречие?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                Гледам, че здравецът в Софето цъфти.

                Знаете ли какъв е цветът на цвета му (без интернет, SVP)?

                Мисля да задам подобен въпрос в темата за жените.
                Знам - с нежни цикламено-лилави венчелистчета от чиято сърцевина, като пипалца стърчат нишките с тичинки. Стъблото - мъхесто и малко над накъдрените зелени листа. Помня аромата...на влага, тучност. Има здравец в родния ми дом.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  На Витоша има едни големи плантации, разпространени около и върху големите камъни. Определям това място като природна икебана. Цъфти със синкаво-розови цветове, като преобладава розовото...
                  Прескочи днес-утре-други ден там и дай снимка, моля.
                  Харесвам растението здравец.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    На Витоша има едни големи плантации, разпространени около и върху големите камъни. Определям това място като природна икебана. Цъфти със синкаво-розови цветове, като преобладава розовото...
                    Цикламено розово . Велико оцеляващо растение и първа утеха на емигранта, мирисът му тонизира и изкарва от депресии. Издръжливо на чужд климат и бавно конкистадорско. Еле даму мислят кварталните градинки какви планове имам за конкиста от моя балкон ...
                    Last edited by Selena; 12.05.2020, 15:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                      Гледам, че здравецът в Софето цъфти.

                      Знаете ли какъв е цветът на цвета му (без интернет, SVP)?

                      Мисля да задам подобен въпрос в темата за жените.

                      На Витоша има едни големи плантации, разпространени около и върху големите камъни. Определям това място като природна икебана. Цъфти със синкаво-розови цветове, като преобладава розовото...

                      Коментар


                      • Някои знаем не само цвета и аромата, а и усещането при докосване . Както и употреби разни . При това аналогово

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Здравеца е идеален за омекотяване на твърди водки и миризливи ракии. Едно листенце в чашката и след десет минути пиете ..Белуга.. Тва май беше за кръчмата. Вероятно се използва и като илач. Който знае да сподели.
                          Съвсем случайно го открих като реших да си направим .. мохито.. и си пиех питието в една кръчма и откъснах няколко листенца. от декорацията.
                          Я! Май може да е така, благодаря за идеята!

                          Не, че ми трябва водка "Белуга", но утре, на следващото посещение в кръчмата, по пътя ще откъсна едно листенце от здравец и ще поразбъркам с него водката.

                          Баща ми мразеше органично миризмата на здравец, щото от малък я е усещал само на опела и погребения.

                          Дофтурът-лъв тука ще ни каже, че здравецът е отровен в големи количества, но ние си го знаем, докторе-убиец.
                          Ще умрем и без вашата лекарска смъртоносна помощ; нема да ми вземете и парите – що да ви плащам, за да ме убиете под вид на лекарско лекуване?
                          Last edited by 78-10; 12.05.2020, 14:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                            Гледам, че здравецът в Софето цъфти.

                            Знаете ли какъв е цветът на цвета му (без интернет, SVP)?

                            Мисля да задам подобен въпрос в темата за жените.
                            Здравеца е идеален за омекотяване на твърди водки и миризливи ракии. Едно листенце в чашката и след десет минути пиете ..Белуга.. Тва май беше за кръчмата. Вероятно се използва и като илач. Който знае да сподели.
                            Съвсем случайно го открих като реших да си направим .. мохито.. и си пиех питието в една кръчма и откъснах няколко листенца. от декорацията.

                            Коментар


                            • Гледам, че здравецът в Софето цъфти.

                              Знаете ли какъв е цветът на цвета му (без интернет, SVP)?

                              Мисля да задам подобен въпрос в темата за жените.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                                Аха.
                                Ив_Макс, начинателят на темата, е пичага. Случайно бях с него в един пиано-бар.
                                Некой да го помни?
                                Не беше случайно , а се помни нещо , което го няма . Пък той си е тук

                                Коментар

                                Working...
                                X