IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Знаем се, Мапа, не помня откога, отпреди 2004 със сигурност. Ама тези диалози дет ги водиш с троловете, що си губиш времето?
    Само ги ги храниш и развъждаш. Игнор и да плуват(май Батя така казваше)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Айде, виж си историята на постовете и тогава се прави на умен, че всички ти се смеят вече
      Аз съм ги водял и имам скрийншот а ти си ми ясен.Пълен лаладжия си!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Пепи, не говори глупости за хора, които не познаваш..Не само , че е имал акции, но и добре е печелил от тях..ТОВА, ЧЕ СЕГА ИМА КАМИОНИ В САЩ, не значи , че в БГ не е работил трудна и престижна работа..Според Вас лесно ли се купуват камиони в САЩ..
        Как мислите момчета, защо ВИ НАТРИВА НОСА, с прогнозите си този обикновен шофер.. Преди показваше и сделки и пари, но сега Ви бъзика и за съжаление е прав..А Вие се набутвайте със скъпи акции преди световната рецесия..

        ПЕПИИ, помни ХДПАТ И МОСТ..
        Киро а ти познаваш хората на Мапа часовника струва повече от камиона на шумката .. а втория вместо да се лекува, все тук виси и като папагал едно и също повтаря... много мъка...

        А този "Пепи" дето споменаваш всъщност се казва Жоро /Георги/ и отдавна спря с борсата
        Last edited by al4en; 09.07.2020, 00:09.

        Коментар


        • Пепи, не говори глупости за хора, които не познаваш..Не само , че е имал акции, но и добре е печелил от тях..ТОВА, ЧЕ СЕГА ИМА КАМИОНИ В САЩ, не значи , че в БГ не е работил трудна и престижна работа..Според Вас лесно ли се купуват камиони в САЩ..
          Как мислите момчета, защо ВИ НАТРИВА НОСА, с прогнозите си този обикновен шофер.. Преди показваше и сделки и пари, но сега Ви бъзика и за съжаление е прав..А Вие се набутвайте със скъпи акции преди световната рецесия..

          ПЕПИИ, помни ХДПАТ И МОСТ..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Да, и мен на моменти ме дразни.
            Сякаш го прави в отговор на апокалиптичните тролове. Въпреки, че защо не ги е баннал - идея си нямам.
            Иво, знаем се от 2002г., ако не се лъжа?! Троловете ги остави да си пишат глупости.... Шунката никога не е имал акции и е обикновен шофьор за мижави $. Щеше да пусне поне 1 скрийншот ама нема кво да покаже....... Аз лично съм пускал десетки мои сделки! Завижда ни за изкараните сериозни кинти и пише стотици безсмислени постове и си мисли, че е интересен, а истината е че е посмешището на форума. Наздраве от мен и тая седмица ми се очертава като доста добра!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Малееее даже и не знаеш за какво се хванахме с теб на бас.Добре че си правя скрийшотове да имам доказателство.
              Айде, виж си историята на постовете и тогава се прави на умен, че всички ти се смеят вече

              Коментар


              • Да, и мен на моменти ме дразни.
                Сякаш го прави в отговор на апокалиптичните тролове. Въпреки, че защо не ги е баннал - идея си нямам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ами така писа някой във форума и той призна, че е Пепи, но бил друг..Да не е ПЕКА... Всеки случай пак ще изгуби много с това диво ъпарство..
                  Ами възможно е.Той се нагруха на бичия капан с артии и сега само ще гледа от последния ред.Нали все осредняват . Хихихихихи !!

                  Коментар


                  • Ами така писа някой във форума и той призна, че е Пепи, но бил друг..Да не е ПЕКА... Всеки случай пак ще изгуби много с това диво ъпарство..

                    Коментар


                    • Кире, сигурен ли си, че мапа е Пепи? Малко не ми се връзва човека, който познавам като мапа, да е бил този великан на мисълта Пепи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Пепии, предупредих те да помниш ХДПАТ И МОСТ, а ти взе, че и бас изгуби.. Какво стана с твоите големи прогнози за ръст..
                        Какво да стане Кире? Аматьор е нашето момче.И парите ще му се стопят .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Има една доста глупава история,за „ученето от грешките”. Не се прокламира но, се следва: На хората, някак не им се получава да се учат от чуждите грешки. А, само се замислѝ: Ѝ по-евтино, ѝ не толкова травмиращо, ѝ има голям резерв, вече реализирани, ЧУЖДИ грешки.
                          Принципно работи, но различните хора се учат от различни грешки. Света е устроен несправедливо и можеш да се поучиш само от хора, чиито грешки не те интересуват...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                            Всички, особено лидерите, ако прочетете тази
                            https://www.book.store.bg/p218111/li...myn-sinek.html
                            книга, е много вероятно успеха сам да ви намери, без да го търсите дори. Поне до стр. 80 , до която съм, такъв извод си направих. Който я в прочел цялата, може да сподели възгледи и емоции, що не?
                            Има една доста глупава история,за „ученето от грешките”. Не се прокламира но, се следва: На хората, някак не им се получава да се учат от чуждите грешки. А, само се замислѝ: Ѝ по-евтино, ѝ не толкова травмиращо, ѝ има голям резерв, вече реализирани, ЧУЖДИ грешки. Да, ама Мунчовците, упорито, правим всеки своите си, дори в една плискост, дори по една тема, дори по един и същи начин. ХОРАТА, НА ПРАЛТИКА, НЕ СЕ УЧАТ и хомо сапиенс, всъщност, е Сомо Хапиенс. Излиза, книгите за успеха, лидерството и т.н.чудесно се справят, като да донесат някой долар по веригата писател-читател но, нашата работа, за нас, не вършат и всеки, се налага сам целия път да извърви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                              Тоест, казваш, че не си заслужава да я продължавам до края ли?
                              Както си решиш.Има други книги например конига на законите там ще научиш много неща..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Ни че то си има природен закон който гласи че ако за твоето развитие е необходимо да си богат богатството само идва при тебе ако не е и сто чифта цървули да скъсаш богат няма да станеш...
                                Тоест, казваш, че не си заслужава да я продължавам до края ли?
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X