IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

    И не само той. И Делян и Борисов и каскета. Разбира се и всички предатели, които подкрепят статуковото, и еничарите в униформи!
    https://www.24chasa.bg/novini/article/8800455
    това ли искате?
    не съм се съмнявал че в тази страна селяните с каскети, примитиви и невградими с никое цивилизовано общество доминират. За тях е важно да имат апартамент, подарен им обаче, а те са верни като питбули в замяна, да командват, донасят, всичко интелигентно им пречи.
    Last edited by bulgarian lev; 11.07.2020, 20:49.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
      ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/. Още няколко дни на протести и правителството ще даде фира. При следващи избори няма да имат възможност да купуват и манипулират резултати, както при последните избори и това ще е началото на края на тулупите.
      Не съм много сигурен как ще се отразят на БФБ новите избори и власт, но падането на баш тулупа и вчерашния прием в чакалнята ще раздвижват БФБ.
      За 11 години на власт с приема в чакалнята, ББ постигна наистина нещо значимо на теория, а след време ще разберем на практика дали е добро.
      +1

      Коментар


      • Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
        ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/. Още няколко дни на протести и правителството ще даде фира. При следващи избори няма да имат възможност да купуват и манипулират резултати, както при последните избори и това ще е началото на края на тулупите.
        Не съм много сигурен как ще се отразят на БФБ новите избори и власт, но падането на баш тулупа и вчерашния прием в чакалнята ще раздвижват БФБ.
        За 11 години на власт с приема в чакалнята, ББ постигна наистина нещо значимо на теория, а след време ще разберем на практика дали е добро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          За тоя съм съгласен. Публично ви каза че той разпределя баницата на времето и вие си го търпите, за политически балансьор. Едно хубаво нещо направи, не позволи на оня баш Егдоганов турчин - Местан да даде Бг на Турция директно, ей така на тепсия. Защото е проводник на руските КГБ интереси, а не на мюслито Ердоган.
          И не само той. И Делян и Борисов и каскета. Разбира се и всички предатели, които подкрепят статуковото, и еничарите в униформи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
            Радев ако е мъж да вади остатъците от армията и към сараите. Доган трябва да бъде публично обесен, а еничарите в униформи и всички подкрепящи хунтата трябва да бъдат разстреляни без съд, присъда и много обяснения.
            За тоя съм съгласен. Публично ви каза че той разпределя баницата на времето и вие си го търпите, за политически балансьор. Едно хубаво нещо направи, не позволи на оня баш Ердоганов турчин - Местан да даде Бг на Турция директно, ей така на тепсия. Защото е проводник на руските КГБ интереси, а не на мюслито Ердоган.
            Last edited by bulgarian lev; 11.07.2020, 19:54.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Аз видях 10-15 колеги и те ли са мафиоти?
              Колегите ти не са мафиоти, разбира се Нито някой от нас е такъв ,но ще ме извините Чери,е баш такъв ! Колкото до това защо няма да падне правителството ,мога да се обоснова ама ще ме тръкнат веднага.
              Last edited by RUBLA; 11.07.2020, 19:56. Причина: Не се поддавайте на провокации.Тези дни всички са изнервени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Аз видях 10-15 колеги и те ли са мафиоти?
                Ботич, ще кажа накрая като Кретена, това заслужавате. Пак сте на погрешната страна. Искате си мафията и това си е. Мафията са точно тези които Прокуратурата преследва. И от кабинета на Тиквата има боклуци, някои си заминаха, има още. Но съветници, секретари на Президента, чатове с Бобоков и офанзивата с футболната сган на Божков и приближените на такива като него, ами Златев...руската мафия не спи. Рая сте си и това си е. Какво очакваш като бутнете Тиквата? Абе, хора на карти ги лъжат по веднъж-дваж, вас ви водят за носа накъдето си поискат. Многократно ви гъбосват и местят като пешки.
                Last edited by RUBLA; 11.07.2020, 21:26.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Радев ако е мъж да вади остатъците от армията и към сараите. Доган трябва да бъде публично обесен, а еничарите в униформи и всички подкрепящи хунтата трябва да бъдат разстреляни без съд, присъда и много обяснения.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury

                    Колкото и да ми се иска според мен няма да падне правителството Сътресението вече е факт,но оставка няма да има защото президента е толкова тъп,че се осветли отвсякъде,а заради футболни фенове и един доказан мафиот правителство не пада.
                    Аз видях 10-15 колеги и те ли са мафиоти?
                    Last edited by RUBLA; 11.07.2020, 19:52. Причина: Спазвайте добрия тон!
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      става става виж във фейса лайфовете
                      няма да е лесно, но момента на сериозни сътресения е близо.

                      не говоря за развитие като в мечтите на кавръчето, но ще има избори и служебен кабинет вероятно преди да е изтекъл мандата на настоящия парламент.

                      в редът на нещата е
                      То на морето е погром. Глада на хората ще свали кабинета гаранция!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

                        нищо няма да стане, поддръжниците на ДПС са изгонили 100-ина протестиращи и те са отишли да протестират в Бургас
                        става става виж във фейса лайфовете
                        няма да е лесно, но момента на сериозни сътресения е близо.

                        не говоря за развитие като в мечтите на кавръчето, но ще има избори и служебен кабинет вероятно преди да е изтекъл мандата на настоящия парламент.

                        в редът на нещата е
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • https://www.dnes.bg/politika/2020/07...avlenie.456317

                          Радев зове за оставката на правителството и нов модел на управление

                          И аз така разправям,ама без армията няма да стане.Мирна Революция.Е,няколко депутата ако дадар фира,другите екстрадации от държавата със семействата и близките им.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Глупости, на плажа са хората, пробиха кордона, с лодки дебаркираха. https://www.youtube.com/watch?v=zld2_X-C9Fg
                            Президента да изкара армията и танковете,ние после ще ги оправим на стадионите.Бързи процеси.Само 61 ва Стрямска е достатъчна,да дойде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

                              нищо няма да стане, поддръжниците на ДПС са изгонили 100-ина протестиращи и те са отишли да протестират в Бургас
                              Глупости, на плажа са хората, пробиха кордона, с лодки дебаркираха. https://www.youtube.com/watch?v=zld2_X-C9Fg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                                Не виждам майтапа. Демократично избран политик нямаме който да е власт над 10 години . Факта си е факт. И пак ще го изберем и ще мачкаме червената необразовна сган. Работещите и образованите гласуват за ГЕРБ, може би тука заради тва че има тролове да е трудно за проумняване. На сайта на ЦИК има всички протоколи , направи справка за кой гласуват а обърках се за кой хвърлят циганите.
                                Нали двама го казаха от протеста снощи. Лумпени страдащи за големия и среден бизнес. Кой бизнес, чий? Мафиотския. Казинаджии и бачкери от фирмите на Божков. Ефбет, мефбет, паразити на хранилка за сметка на наивното стадо - макар че са на Найденов, конкурента на Божков в случая.
                                Last edited by bulgarian lev; 11.07.2020, 14:02.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X