IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Ето, това не разбират бойците. Ще ги употребят именно за тази цел. Не случайно избраха кога да предизвикат клашове. Умело водят стадото за носа, а то наивно.
    Отговорих ти ама ме тръкнаха,та пак ще напиша.
    Нас ,също ни използваха без никакво съмнение. Младите,са наивни все още ,но ще се научат по трудния начин и те,както се научихме ние.
    Много са ми смешни обаче днешните наивници,които ги лъжат като малки деца.Нов световен ред със социална справедливост, евтини жилища и сирене с масло и мед на корем без да се потрудят за тях ! Да, ама не !!! Това никога не го е имало,няма да го има и сега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

      Скъпа,

      моето мнение е, че почти всички плажове трябва да станат частна собственост и да бъде ограничен достъпа на българи до тях. Ето например тук в Албена, общината от години не е инвестирала и 1ст, няма кошчета за боклук, а пластмасовите бутилки се търкалят навсякъде. Входа за Албена е само 10лв за ден и е крайно време да стане 100лв. На държавно ниво със закон трябва пластмасовите бутилки да имат 50ст или 1лв амбалаж.
      Всички българи, румънци, руснаци, украинци и подобна сволачь би следвало да бъде упътвана към Гърция, а родните плажове да бъдат достояние на собственици имащи имот и достъп до тях.
      По същия начин трябва да се действа и с достъпа до планините. Аман от свинщината която цари в тая държава.
      Е те заснели двама убавци оня ден как си натопили "куфарете" и до пъпа се киснат в едно Рилско езеро. Май сърби били уж. То стана плаж и Рила на 2000 метра вече. Изобщо не си дават сметка че съсипват деликатната екосистема на езерата като си топят задниците там.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

        Скъпа,

        моето мнение е, че почти всички плажове трябва да станат частна собственост и да бъде ограничен достъпа на българи до тях. Ето например тук в Албена, общината от години не е инвестирала и 1ст, няма кошчета за боклук, а пластмасовите бутилки се търкалят навсякъде. Входа за Албена е само 10лв за ден и е крайно време да стане 100лв. На държавно ниво със закон трябва пластмасовите бутилки да имат 50ст или 1лв амбалаж.
        Всички българи, румънци, руснаци, украинци и подобна сволачь би следвало да бъде упътвана към Гърция, а родните плажове да бъдат достояние на собственици имащи имот и достъп до тях.
        По същия начин трябва да се действа и с достъпа до планините. Аман от свинщината която цари в тая държава.
        Седларов, ако стане 100 лв требе да ми издадеш пропуск и от твоята къща достъп надолу. Отде пара да им пълня гушите с по 100 лв на ден.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Така, да се разберем ,аз не държа да ме мислите за умна ,а да разберете какво съм написала. Никъде не съм написала ,че хората на улицата са тъпи, написах ,че президента е такъв защото позволи да се освети сам. Какво лошо има прокуратурата да проверява негов съветник и служител ?
          Нали толкова много искахме прокуратурата да работи и да проверява министри и други служители във властта ! Искахме да имаме и ние подобен прокурор като Л.Кьовеши. Е, има го и се получи както при нея,протести и обвинения,че има свещени крави ,които не трябва да се пипат. В интерес на истината не помня в Румъния, тогава дали падна правителството или не падна.
          ОК,никога и никъде целокупно хората не са с нито една държава ! Колкото до това кога може нашата да стане копие на путиновата олигархия ами винаги може докато БКП-ГЕРБ, БКП–БСП,БКП–ДПС,БКП–Възраждане„БКП–Атака и т.н. и т.н. и т.н е на власт .Общото е ,че винаги отпред има трите букви БКП ,а след това вече не е толкова голяма разликата. Може да видим разлика само в това на къде се е запътила България,на изток или на запад.
          Последно за плажуването в местността Росенец. Много беше хубаво това,че хората отидоха на плаж там. Имаше проблеми ,но етническия мир беше запазен ,а после всички пяха и плажуваха заедно,както трябва и да бъде. Питам се обаче защо не отидоха на плаж на Камчия,където е забранено да стъпват българи ,позволено е само за руснаци !!! Мисля,да помоля Купата,да провери тази година като ги няма дали е пак така и ако е да пиша на ДБ да организираме един плаж там,нищо ,че ми е далечко .
          Прав си ,че демокрацията е избор и върховенство на закона ,но след като редовните избори са само след шест-седем месеца се питам защо трябва да има служебен кабинет ? Какво е толкова важно да се случи през времето на този кабинет защото времето да се конституира е толкова малко ,че освен да прикрие някой неща или да открадне нещо с помощта на хора в топлите или съседни страни от нас,друго не може да направи.
          Не съм против протестите,не съм привърженик на БКП-ГЕРП както много хора знаят,но съм много против някой хора да си мислят,че не мога да мисля и не виждам какви ги вършат и защо. Когато има избори всички ние ще отидем и ще гласуваме без да защитаваме интересите на разни олигарси ,намиращи се или в следствения арест или в близки и далечни страни. За Решетников,както виждате не съм писала ,освен ,че трябваше !!!

          Ето, това не разбират бойците. Ще ги употребят именно за тази цел. Не случайно избраха кога да предизвикат клашове. Умело водят стадото за носа, а то наивно.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Така, да се разберем ,аз не държа да ме мислите за умна ,а да разберете какво съм написала. Никъде не съм написала ,че хората на улицата са тъпи, написах ,че президента е такъв защото позволи да се освети сам. Какво лошо има прокуратурата да проверява негов съветник и служител ?
            Нали толкова много искахме прокуратурата да работи и да проверява министри и други служители във властта ! Искахме да имаме и ние подобен прокурор като Л.Кьовеши. Е, има го и се получи както при нея,протести и обвинения,че има свещени крави ,които не трябва да се пипат. В интерес на истината не помня в Румъния, тогава дали падна правителството или не падна.
            ОК,никога и никъде целокупно хората не са с нито една държава ! Колкото до това кога може нашата да стане копие на путиновата олигархия ами винаги може докато БКП-ГЕРБ, БКП–БСП,БКП–ДПС,БКП–Възраждане„БКП–Атака и т.н. и т.н. и т.н е на власт .Общото е ,че винаги отпред има трите букви БКП ,а след това вече не е толкова голяма разликата. Може да видим разлика само в това на къде се е запътила България,на изток или на запад.
            Последно за плажуването в местността Росенец. Много беше хубаво това,че хората отидоха на плаж там. Имаше проблеми ,но етническия мир беше запазен ,а после всички пяха и плажуваха заедно,както трябва и да бъде. Питам се обаче защо не отидоха на плаж на Камчия,където е забранено да стъпват българи ,позволено е само за руснаци !!! Мисля,да помоля Купата,да провери тази година като ги няма дали е пак така и ако е да пиша на ДБ да организираме един плаж там,нищо ,че ми е далечко .
            Прав си ,че демокрацията е избор и върховенство на закона ,но след като редовните избори са само след шест-седем месеца се питам защо трябва да има служебен кабинет ? Какво е толкова важно да се случи през времето на този кабинет защото времето да се конституира е толкова малко ,че освен да прикрие някой неща или да открадне нещо с помощта на хора в топлите или съседни страни от нас,друго не може да направи.
            Не съм против протестите,не съм привърженик на БКП-ГЕРП както много хора знаят,но съм много против някой хора да си мислят,че не мога да мисля и не виждам какви ги вършат и защо. Когато има избори всички ние ще отидем и ще гласуваме без да защитаваме интересите на разни олигарси ,намиращи се или в следствения арест или в близки и далечни страни. За Решетников,както виждате не съм писала ,освен ,че трябваше !!!

            Скъпа,

            моето мнение е, че почти всички плажове трябва да станат частна собственост и да бъде ограничен достъпа на българи до тях. Ето например тук в Албена, общината от години не е инвестирала и 1ст, няма кошчета за боклук, а пластмасовите бутилки се търкалят навсякъде. Входа за Албена е само 10лв за ден и е крайно време да стане 100лв. На държавно ниво със закон трябва пластмасовите бутилки да имат 50ст или 1лв амбалаж.
            Всички българи, румънци, руснаци, украинци и подобна сволачь би следвало да бъде упътвана към Гърция, а родните плажове да бъдат достояние на собственици имащи имот и достъп до тях.
            По същия начин трябва да се действа и с достъпа до планините. Аман от свинщината която цари в тая държава.
            Трябва да бъде създадена държавна структура която да следи дали собствениците и концесионерите на морски плажове ги поддържат чисти и да праскат зверски глоби на провинилите се. За пушачите на плажа трябва да има отделени кабинки където да пушат и да си хвърлят фасовете. Пушач позволил си да забие фас в пясъка, трябва да му бъде забит фаса в гъза.
            Тревата и боклуците край пътищата следва да бъдат обект на поддръжка на пътната агенция която да следи строго за почистването на крайпътните боклуци, а цената на почистването да бъде включена в цената на винетките.
            Аз предпочитам държава чиста и спретната откъм боклуци, отколкото това кой ще я управлява. Плажовете и планините трябва да станат достъпни само за чужди туристи, а българите да нямат достъп по никакъв начин!
            Last edited by Седларов; 13.07.2020, 09:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Така, да се разберем ,аз не държа да ме мислите за умна ,а да разберете какво съм написала. Никъде не съм написала ,че хората на улицата са тъпи, написах ,че президента е такъв защото позволи да се освети сам. Какво лошо има прокуратурата да проверява негов съветник и служител ?
              Нали толкова много искахме прокуратурата да работи и да проверява министри и други служители във властта ! Искахме да имаме и ние подобен прокурор като Л.Кьовеши. Е, има го и се получи както при нея,протести и обвинения,че има свещени крави ,които не трябва да се пипат. В интерес на истината не помня в Румъния, тогава дали падна правителството или не падна.
              ОК,никога и никъде целокупно хората не са с нито една държава ! Колкото до това кога може нашата да стане копие на путиновата олигархия ами винаги може докато БКП-ГЕРБ, БКП–БСП,БКП–ДПС,БКП–Възраждане„БКП–Атака и т.н. и т.н. и т.н е на власт .Общото е ,че винаги отпред има трите букви БКП ,а след това вече не е толкова голяма разликата. Може да видим разлика само в това на къде се е запътила България,на изток или на запад.
              Последно за плажуването в местността Росенец. Много беше хубаво това,че хората отидоха на плаж там. Имаше проблеми ,но етническия мир беше запазен ,а после всички пяха и плажуваха заедно,както трябва и да бъде. Питам се обаче защо не отидоха на плаж на Камчия,където е забранено да стъпват българи ,позволено е само за руснаци !!! Мисля,да помоля Купата,да провери тази година като ги няма дали е пак така и ако е да пиша на ДБ да организираме един плаж там,нищо ,че ми е далечко .
              Прав си ,че демокрацията е избор и върховенство на закона ,но след като редовните избори са само след шест-седем месеца се питам защо трябва да има служебен кабинет ? Какво е толкова важно да се случи през времето на този кабинет защото времето да се конституира е толкова малко ,че освен да прикрие някой неща или да открадне нещо с помощта на хора в топлите или съседни страни от нас,друго не може да направи.
              Не съм против протестите,не съм привърженик на БКП-ГЕРП както много хора знаят,но съм много против някой хора да си мислят,че не мога да мисля и не виждам какви ги вършат и защо. Когато има избори всички ние ще отидем и ще гласуваме без да защитаваме интересите на разни олигарси ,намиращи се или в следствения арест или в близки и далечни страни. За Решетников,както виждате не съм писала ,освен ,че трябваше !!!

              Дурка, казах че няма да пиша дълго тук, но се изкушавам да защитя тезата на мислещите хора, тези на улицата също, но без киртаците от футболните агитки, които откровено провокират и търсят конфликт и сблъсък.
              "Матряла" не знае какво иска. Няма свещени крави. Изобщо не защитавам Боковото правителство. Трябваше и Влади Горанов да го светнат щото е забравил да прибере 700-те милиона данък на Черепа, висшите полицаи с чадър върху дрогата ги спипаха, в Президентството също има муцуни, съставна част на Мафията. Що да не пипат там. Ми то е пълно с говна навсякъде. Откъде да ги извадят бандюгите и боклуците? Те не са по пейките в парка, там са където ги търсят. Не мога да разбера. За Доган и Пеевски съм съгласен. Но Христо Иванов го бутаха у водата, той пък взе че отиде на митинг да подкрепя президента. Фарс след фарс.
              И Тити Папазов минава на поредица от червен светофар все едно е негова София, държи се нагло на улицата като го питат, но разбираш ли в студиото се извинява че било безобразие неговото поведение. Само забрави да се разплаче, както често го прави.
              Точно полицейщина и трябва на тази държава. Всеки прави каквото си иска. По Тошово време не смееха да гъкнат, без да ги гонят. Щото подгонят ли ги край с него, който и да е той. Сега кой от кой по-важен и по-нагъл, даже не го и прикриват. Надали 1% могат читави да съберат от цялата тая пасмина окупирала и Дондуков 1, и 2, и обществени фигури, и едър бизнес, и администрация, кметства...от откровени селски феодали като Чоков, та до якички и съветници на Радев. А и той самия се изложи яко. Недопустимо за Президент.
              Всичко е за пориване. С това което искат хората нищо няма да се получи. Само ще спечелят отново Черепи и тем подобни. Малки са още, не знаят нищо за машината, как действа и мачка.
              Last edited by bulgarian lev; 13.07.2020, 09:20.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                сори кака ама при такова изказване няма как да не те вземем тебе за т.па

                повече от ясно е, че тази ситуация ще бъде използавана от знайни и незнайни герои за да се случи 'нещо' ... това обаче не означава, че масата хора на протеста са тъпи - напротив повечето са доста по-интелигентни от теб и просто не са ОК държавата ни да стане копие на путиновата олигархия. Там прокуратурата гони само големи риби противници на Путин. Крайно време е да се раздруса тази държава, за да им държи влага на следващите и да са по-умерени.

                ПП президента го подслушват и следят от първия час на мандата му, защото има висок рейтинг и не е на каишка при Доган и Пеевски. Христо Иванов добре му каза на Боко - " всички знаят, че ви е страх от Доган и Пеевски" Страх ги е и от президента. Не е важно дали е син или червен - важното е че може да е свързващо звено в една борба против статуквото. Това много по-важно от лява или дясна ориентация.

                Демокрацията не е синьо или червено, демокрацията не е бсп или сдс... демокрацията е право на честен избор и върховенство на закона!!!

                Докато мутрите са на власт и прокуратура и всс и данс са под контрола на дпс и герб - демокрация няма как да има!
                Така, да се разберем ,аз не държа да ме мислите за умна ,а да разберете какво съм написала. Никъде не съм написала ,че хората на улицата са тъпи, написах ,че президента е такъв защото позволи да се освети сам. Какво лошо има прокуратурата да проверява негов съветник и служител ?
                Нали толкова много искахме прокуратурата да работи и да проверява министри и други служители във властта ! Искахме да имаме и ние подобен прокурор като Л.Кьовеши. Е, има го и се получи както при нея,протести и обвинения,че има свещени крави ,които не трябва да се пипат. В интерес на истината не помня в Румъния, тогава дали падна правителството или не падна.
                ОК,никога и никъде целокупно хората не са с нито една държава ! Колкото до това кога може нашата да стане копие на путиновата олигархия ами винаги може докато БКП-ГЕРБ, БКП–БСП,БКП–ДПС,БКП–Възраждане„БКП–Атака и т.н. и т.н. и т.н е на власт .Общото е ,че винаги отпред има трите букви БКП ,а след това вече не е толкова голяма разликата. Може да видим разлика само в това на къде се е запътила България,на изток или на запад.
                Последно за плажуването в местността Росенец. Много беше хубаво това,че хората отидоха на плаж там. Имаше проблеми ,но етническия мир беше запазен ,а после всички пяха и плажуваха заедно,както трябва и да бъде. Питам се обаче защо не отидоха на плаж на Камчия,където е забранено да стъпват българи ,позволено е само за руснаци !!! Мисля,да помоля Купата,да провери тази година като ги няма дали е пак така и ако е да пиша на ДБ да организираме един плаж там,нищо ,че ми е далечко .
                Прав си ,че демокрацията е избор и върховенство на закона ,но след като редовните избори са само след шест-седем месеца се питам защо трябва да има служебен кабинет ? Какво е толкова важно да се случи през времето на този кабинет защото времето да се конституира е толкова малко ,че освен да прикрие някой неща или да открадне нещо с помощта на хора в топлите или съседни страни от нас,друго не може да направи.
                Не съм против протестите,не съм привърженик на БКП-ГЕРП както много хора знаят,но съм много против някой хора да си мислят,че не мога да мисля и не виждам какви ги вършат и защо. Когато има избори всички ние ще отидем и ще гласуваме без да защитаваме интересите на разни олигарси ,намиращи се или в следствения арест или в близки и далечни страни. За Решетников,както виждате не съм писала ,освен ,че трябваше !!!


                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  сори кака ама при такова изказване няма как да не те вземем тебе за т.па

                  повече от ясно е, че тази ситуация ще бъде използавана от знайни и незнайни герои за да се случи 'нещо' ... това обаче не означава, че масата хора на протеста са тъпи - напротив повечето са доста по-интелигентни от теб и просто не са ОК държавата ни да стане копие на путиновата олигархия. Там прокуратурата гони само големи риби противници на Путин. Крайно време е да се раздруса тази държава, за да им държи влага на следващите и да са по-умерени.

                  ПП президента го подслушват и следят от първия час на мандата му, защото има висок рейтинг и не е на каишка при Доган и Пеевски. Христо Иванов добре му каза на Боко - " всички знаят, че ви е страх от Доган и Пеевски" Страх ги е и от президента. Не е важно дали е син или червен - важното е че може да е свързващо звено в една борба против статуквото. Това много по-важно от лява или дясна ориентация.

                  Демокрацията не е синьо или червено, демокрацията не е бсп или сдс... демокрацията е право на честен избор и върховенство на закона!!!

                  Докато мутрите са на власт и прокуратура и всс и данс са под контрола на дпс и герб - демокрация няма как да има!
                  Много ми се иска да доживея върховенството на закона.И държавата да се управлява от млади образовани възпитани и почтени деца.Ама надали.Дурката се изложи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury

                    Колкото и да ми се иска според мен няма да падне правителството Сътресението вече е факт,но оставка няма да има защото президента е толкова тъп,че се осветли отвсякъде,а заради футболни фенове и един доказан мафиот правителство не пада.
                    сори кака ама при такова изказване няма как да не те вземем тебе за т.па

                    повече от ясно е, че тази ситуация ще бъде използавана от знайни и незнайни герои за да се случи 'нещо' ... това обаче не означава, че масата хора на протеста са тъпи - напротив повечето са доста по-интелигентни от теб и просто не са ОК държавата ни да стане копие на путиновата олигархия. Там прокуратурата гони само големи риби противници на Путин. Крайно време е да се раздруса тази държава, за да им държи влага на следващите и да са по-умерени.

                    ПП президента го подслушват и следят от първия час на мандата му, защото има висок рейтинг и не е на каишка при Доган и Пеевски. Христо Иванов добре му каза на Боко - " всички знаят, че ви е страх от Доган и Пеевски" Страх ги е и от президента. Не е важно дали е син или червен - важното е че може да е свързващо звено в една борба против статуквото. Това много по-важно от лява или дясна ориентация.

                    Демокрацията не е синьо или червено, демокрацията не е бсп или сдс... демокрацията е право на честен избор и върховенство на закона!!!

                    Докато мутрите са на власт и прокуратура и всс и данс са под контрола на дпс и герб - демокрация няма как да има!
                    Last edited by bertram; 12.07.2020, 23:20.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от simbad

                      Каврък като този селски чехладжия по потник и фатмак поеме управление на каквото и да е дори и селкска бакалия, то верно един апартамент ще стане 100 Долара , ама Кавръков ти едва ли ще си преживял съпътвстащия глад. Ще се радваш на геврек а не на жилище. Но драмите които КГБ заедно с Божков разиграват със сигурност свалиха цените днес с едни 5% и така ако продължат....
                      Честно казано не очаквах от теб това.Замълчи и се покрии не се излагай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                        Не виждам майтапа. Демократично избран политик нямаме който да е власт над 10 години . Факта си е факт. И пак ще го изберем и ще мачкаме червената необразовна сган. Работещите и образованите гласуват за ГЕРБ, може би тука заради тва че има тролове да е трудно за проумняване. На сайта на ЦИК има всички протоколи , направи справка за кой гласуват а обърках се за кой хвърлят циганите.
                        Ясно е колко си образован..Щом гласуваш за простотията кражбите и некадърието вземи се покрии

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от simbad

                          Борисов е един от най-достойните българи изобщо. Ще го изберем пак и пак и пак. Докато последния се пукне от яд
                          Ха ха ха повеч не се излагай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            За тоя съм съгласен. Публично ви каза че той разпределя баницата на времето и вие си го търпите, за политически балансьор. Едно хубаво нещо направи, не позволи на оня баш Ердоганов турчин - Местан да даде Бг на Турция директно, ей така на тепсия. Защото е проводник на руските КГБ интереси, а не на мюслито Ердоган.
                            Левчо пак се обърка бе пич.Доган не е турчин а дръндарски циганин ....Като знаем циганите са удобни и се ползват за следните случаи
                            1.Натрупали сте дългове или дължите данъци прехвърляте фирмата на някой неграмотен циганин срещу 1000 лева.
                            2.Натрупали сте много актове на кат за да не ви вземат книжката намирате един циганин с книжка плащате си актовете на него 1000 кинта и си имате книжка
                            3.Правите партия слагате начело циганин и отзаде редите нещата

                            Още да изброявам купуване на гласове наркотици кражби...Циганите са много удобни за мафията...
                            Та оня циганин може да бъде осъден за криминални деяния.Никакво етническо напрежение няма да има.Мястото на измамниците и крадците е в затвора...А и защо не се разследва убийството на оня емин ли беше дето му беше секретарка
                            Last edited by X_Y; 12.07.2020, 21:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Е така де, сбъркани сте по природа, както би казал Кретеня. Сега ще приберете данъците хубаво, ама хубаво. Смешници. Толкова са ви промили мозъците че не знаете къде е врага ви и кой дирижира мизррията в Бг. Допуснахте олигарсите след като напълниха гащите да ви спретнат постановка и то чрез Президента. Който открито призова към неподчинение. Инак ще му фръкне главата. И импийчмънт би било малко. Боко е тъп, повърхностен и прост, но ако е лайно поне не е рядко. А спецовете от ДС сега ще ви разкажат играта - тънко, професионално.
                              И понеже темата е за имоти сега ще се изтрият и забавят за десетилетия и закона за личния фалит, и недеклариране на покупка на имот което се готвеше даьвлезе в Парламента, и банковата стабилност, всичко ще направите за да си купите имоти с лекота. По 3000€ квадрата разбира се. Щом лумпени ви направляват и протестите ясна е работата. На Слави Ангелов поръчителите ще ви спретнат хубав живот.
                              Искате виновните в затвора, но тази работа става с желязна ръка, Прокуратура и Съд. Даже много милват по главата в Бг. И полиция, и прокуратура.
                              Левчо замълчи моля те и повече не се излагай

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                И да им се конфикуват имотите.Venseremos!!!
                                Кавръче ти на Революцията ли си или се скрил под полата на мама в Красна поляна

                                Коментар

                                Working...
                                X