IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    аз затуй още кат малък послушах дедо си и той ми даде мъдър съвет още кат бях дете, тогава ми рече : направи хобито си професия и така нема да работиш и слугуваш на чорбаджиите........
    Запомних тоя съвет,, направих хобито си да ми носи кинти и така съм цял живот все айляк и по тънката лайсна ..............
    То и аз го бях направил но, всичко до време и, когато онази ми професия бе обезсмислена от политиците, напуснах професията, за да не си намразя хобито. И сега, работя по квалификация (парите ми са повече) но, кефът намаля. Имам относително повече граждански свободи, времето ми е по-организирано, ала и желанието намаля. А виж, критериите ми за успех, само се затвърждават. Доколко съм го постигнал? - Около 50%. Т.е., достатъчно високи цели имам, и за дО, и за след пенсия. За мен, тя не е нито цел, нито плашило, а само крайпътен знак. С или без него, шоуто трябва да продължи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
      Интересното ми е, че хората (хора ли?) много бързат да работят.
      Интересно ми е кога ще живеят, освен ако работата им е по желание, а не по задължение?
      И то... задължение кому?

      Аз работя първо по желание.
      Работата ми ми доставя удовлетворение - по интерес, по ниво, по обкръжение, по резултат. Парите стигат за храна, покрив, дрехи. Засега.
      Засега съм доволен.

      Пп. Не че не мога да ходя гол, но е студено през зимата.
      аз затуй още кат малък послушах дедо си и той ми даде мъдър съвет още кат бях дете, тогава ми рече : направи хобито си професия и така нема да работиш и слугуваш на чорбаджиите........
      Запомних тоя съвет,, направих хобито си да ми носи кинти и така съм цял живот все айляк и по тънката лайсна, без да се напъвам и потя, щракам си с пръсти и кеф душа ..............
      Last edited by Асо Пика; 02.04.2021, 17:52.

      Коментар


      • Интересното ми е, че хората (хора ли?) много бързат да работят.
        Интересно ми е кога ще живеят, освен ако работата им е по желание, а не по задължение?
        И то... задължение кому?

        Аз работя първо по желание.
        Работата ми ми доставя удовлетворение - по интерес, по ниво, по обкръжение, по резултат. Парите стигат за храна, покрив, дрехи. Засега.
        Засега съм доволен.

        Пп. Не че не мога да ходя гол, но е студено през зимата.

        Коментар


        • Я да видим, какво е представило нашето импитентно момче за Успеха и колко е успяло? Тъй де, да даде отчет.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Стотици.

            Ха-ха-хаааа!

            Ей го, Е! Един „компетентен”. Щото, той е решил казуса.
            Как беше...„- ПОКЛОНъ!”.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Стотици. Колкото са нужни.
              Стотици.

              Ха-ха-хаааа!

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                И колко волта е тази батерия?
                Стотици. Колкото са нужни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Да бе. В микромодула, „батерии” няма. ТОЙ е батерия. Виж, в батерията на електричката, има микромодули. Ама ти си умен, ти тия работи ги знаеш, налэ.
                  - На батя серсемчето.
                  И колко волта е тази батерия?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Да се върнем на темата.
                    Ти даже не знаеш колко батерии има в твоя "микромодул". Къде си тръгнал?
                    Да бе. В микромодула, „батерии” няма. ТОЙ е батерия. Виж, в батерията на електричката, има микромодули. Ама ти си умен, ти тия работи ги знаеш, налэ.
                    - На батя серсемчето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid

                      Сигурно. Чувам, бил си диктувал условията в България. Иначе, що да заработваш ст'инки да грачиш из форумите.
                      Да се върнем на темата.
                      Ти даже не знаеш колко батерии има в твоя "микромодул". Къде си тръгнал?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        С тая заявка можеш да си избършеш гъзъ. Както направи и с предишните.

                        А аз сега ще взема мильонките и нали знайш за теб кво ше има?
                        Ами днес обявиха по телевизията, че в БНБ очакват само твоя IBAN, тутакси, да го заредят. По заповед от 'Жипката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ами благодаря. Ми то има голем студ в Канада и някои северни държави и голяма жега в пустините и някои други южни държави.
                          Е тъкмо, де. Само за тебе питат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Кво, отказа ли се от микромодула?
                            Е па кЪ, за Твое удоволствие. Тутакси, тичам да си оттеглям заявката.

                            - Как ти дойде на ум?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Хеле. Бях се затъжил за умностите ви.
                              Кво, отказа ли се от микромодула?
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Хеле. Бях се затъжил за умностите ви.

                                Коментар

                                Working...
                                X