IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Вероятно, съм достатъчно глупав та, не разбрах, защо се скарахте.
    Върни се няколко реплики назад и му прочети началния пост. И последния. Къде изчезна доброто възпитание? Дори във форум е редно човек все пак от уважение към самия себе си да се държи прилично. Не му харесвала темата и сме били алкохолици, България била незнам каква си. Ами не влизай тук бе, момко. Аз има теми, в които не влизам и не досаждам. Аман от келеши.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Вероятно, съм достатъчно глупав та, не разбрах, защо се скарахте.
      Ние не се караме. Лелката Селена ми говори за нейната философия, за моята и така

      Коментар


      • Вероятно, съм достатъчно глупав та, не разбрах, защо се скарахте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
          За което принципно щях да се извиня, но 10 минути по-късно бе доказано, че мнението ми има резон. Това не е нагаривизъм, а гнусен реализъм. И ако съм успял да провокиран няколко алкохолика да се събудят, значи провокацията ми е успяла. Нивото на форумът е феноменално ниско, а аз пиша тук от 2005. А за народа: по добре да си спестим цялата помия. Един народ, които не уважава себе си, не може да бъде уважаван. И това за съжаление или радост не в моят народ.
          Хубаво чухме те вече. Стига си тролил тук. Аз лично не се считам за алкохоличка, нито считам за алкохолик някой от досегашните участници в тази тема. Обсъждаме пътя към успеха на даден индивид. Явно твоят е да си негативен.

          Ок, ако не ти е интересно тук би ли ни освободил от присъствието си?

          Ако имаш да кажеш нещо позитивно за успеха, изтрий си обувките и почвай. Изтривалката е там до входната врата.

          Коментар


          • Не, не, книги в никакъв случай не трябва да се четата. Ще си напълниш главата с чужди идеи и ще избега автентичността

            Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
            Тази тема идеална за повечето българи: олигофрения без край. Празни приказки, чоплене на семки и миризма на ракия. изкъпете се, прочетете една книга и излезте да се разходите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Когато в две начални изречения при първо влизане в дадена тема концентрираш обиди към участниците в темата, към собствения си народ и въобще негативизъм, то е като да влезеш с кални обувки в чужда къща. Половината от участниците в тази тема не пишат от България.

              Това постче също ти е отровено. Хайде прав ти път.
              За което принципно щях да се извиня, но 10 минути по-късно бе доказано, че мнението ми има резон. Това не е нагаривизъм, а гнусен реализъм. И ако съм успял да провокиран няколко алкохолика да се събудят, значи провокацията ми е успяла. Нивото на форумът е феноменално ниско, а аз пиша тук от 2005. А за народа: по добре да си спестим цялата помия. Един народ, които не уважава себе си, не може да бъде уважаван. И това за съжаление или радост не в моят народ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Никовете са едни думички, които, субектите зад тях, изпълват с или изпразват от съдържание. Субектът, когото имам предвид, сам си изпроси искрената неприязън на доста народ тук и, понеже, ние на сме момиченца, а „закачките” му са самата гнус, винаги, когато мога, прилюдно, ще си му дефекирам под мустака. С кеф.
                Кои сте това "ние"!? И надявам се, не си просиш питие в Кръчмата споменавайки думата "момиченца"?

                П.П. Както и преди ти споменах, не съм склонна да позволявам на никой да се пробва да ми дава наклон на китката, която съм забучила зад дясното си ухо.





                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                  Ако нещо не ми харесва, се опитвам да го променя, за да ми хареса. Нещо непознато по българските ширини. Но в случая е маловажно да се напрягам. Така че приятна вечер и от мен!
                  То пък , по онези ширини, всички са едни умници, и хич не са коне с капаци, даже не са и лицемери. И въобще не пият и не се друсат. За разлика от тях ние поне не се търкаляме по улиците. Поздрави.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                    Ако нещо не ми харесва, се опитвам да го променя, за да ми хареса. Нещо непознато по българските ширини. Но в случая е маловажно да се напрягам. Така че приятна вечер и от мен!
                    Когато в две начални изречения при първо влизане в дадена тема концентрираш обиди към участниците в темата, към собствения си народ и въобще негативизъм, то е като да влезеш с кални обувки в чужда къща. Половината от участниците в тази тема не пишат от България.

                    Това постче също ти е отровено. Хайде прав ти път.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Права, защото не съм седнала. Ако нещо не ти харесва го подминаваш и толкоз. Хайде добра вечер.
                      Ако нещо не ми харесва, се опитвам да го променя, за да ми хареса. Нещо непознато по българските ширини. Но в случая е маловажно да се напрягам. Така че приятна вечер и от мен!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Права, защото не съм седнала. Ако нещо не ти харесва го подминаваш и толкоз. Хайде добра вечер.
                        Би могла да му кажеш ай... Много ти здраве,
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                          Добро мнение. изглежда щастието е функция на алкохола
                          Любимата ми мисъл на Бърнард Шоу: "Алкохолът е упойката помагаща ми да преодолея операцията живот".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                            И ти си прав
                            Права, защото не съм седнала. Ако нещо не ти харесва го подминаваш и толкоз. Хайде добра вечер.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Не трабва.
                              Трабва да се вземете с хай спред и да се гушнете

                              Ама виждате ли как една нищо и никаква тема събра две сродни души?

                              Че те, под твойта шапка, и повече се вместват.
                              Last edited by Pyramid; 20.05.2018, 21:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колибар Разгледай мнение

                                Стига бе! Че ние сме написали почти едно и също в рамките на 2минути. Май трабва да се закрива темата
                                Не трабва.
                                Трабва да се вземете с хай спред и да се гушнете

                                Ама виждате ли как една нищо и никаква тема събра две сродни души?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X