IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Много е дълго за обяснение, но не е банички и пържоли в съмнителни заведения по черноморието.
    Знам,че баничките са вредни.По принцип ги избягвам.Но веднъж в годината може да си позволя и вредна храна.
    Аз лично спазвам много строга диета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Какво според теб е здравословна диета?
      Много е дълго за обяснение, но не е банички и пържоли в съмнителни заведения по черноморието.

      Аз примерно всяка сутрин закусвам Смути - ядково/косово мляко, пъпеш/кайсии или банан зимата, овесени ядки, мед, авокадо, лешников/бадемов тахан.
      Last edited by better; 20.07.2023, 00:11.

      Коментар


      • не, не мога да чвта повече, стига ми за един ден,
        нещата са зле.

        Затова, задължително се ходи на планина на почивка за седмица,
        или през уикендите,
        сред природата, далече от двукраката "социална" маумуна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          За ергени препоръчам Прага, Будапеща, Барса и т.н. Слънчака е за любителите на "мургавите" .
          Какви мургави-пълно е със загорели чужденки.Даже днес няколко ме таргетираха в Тиндър,щото локацията ми е близо до тяхната. Ама естествено нищо не мога да направя,щото съм семейно на почивка.
          Плюс доста самотни българки отишли на море с надеждата да начешат катериците.
          Направо рай за ергени.
          Last edited by mirodes; 19.07.2023, 23:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Защото в тях има Мононатриевият глутамат
            Какво според теб е здравословна диета?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              +1000.
              Това и аз го повтарям многократно, но никой не слуша, и продължават хората да се тъпчат с трансмазини и пресована кръв с добавки.
              Японците. От тях се учете. Сурова или полусурова, но майсторски обработена храна, 90% от океански произход. Clue to success
              Е, имаха повечко от едно коварно заболяване на стомаха, но предпиеха задължителен скрининг и молекулярни тестове и даже наука излезе. Не само че профилактираха проблема.
              За това мога да ви говоря до утре сутрин. С писане около седмица ще ми трябва.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами хубаво-ходи в Италия кой те спира.
                Аз пък мога да ти обясня,че за ерген няма по-добро място за свалки от Слънчака,ама ти явно не го осъзнаваш.
                За ергени препоръчам Прага, Будапеща, Барса и т.н. Слънчака е за любителите на "мургавите" .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Хахаха-ти въобще ходил ли си,знаеш ли каква е храната в петзвездните спа хотели във Велинград, та ръсиш акъл?Има шведска маса и менюто е много богато.
                  А закуските по закусвалните може и да са както ги описваш,но са вкусни. Не знам колко са вредни,но съм в перфектна кондиция,килограми и физическо състояние за 48-е си години.
                  Защото в тях има Мононатриевият глутамат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Ние му обясняваме, че в Италия е по-евтино и получаваш услуга, качество и изживявания X 1000, той продължава. Какво да го правиш.
                    Ами хубаво-ходи в Италия кой те спира.
                    Аз пък мога да ти обясня,че за ерген няма по-добро място за свалки от Слънчака,ама ти явно не го осъзнаваш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Ади сега, пак почваш. Мисълта ми е, че за парите, които даваш, получаваш кофти услуга на кофти място с лоша храна (да не кажа опасна) и мръсно море. Според мен срещу 100-200 лв отгоре в гръчко ще получиш - перфектно кристално чисто море, чиста и прясна и вкусна храна, чист и рядко населен плаж.
                      Ние му обясняваме, че в Италия е по-евтино и получаваш услуга, качество и изживявания X 1000, той продължава. Какво да го правиш.

                      Коментар


                      • Ето това тровят в повечето хотели/ресторанти по черноморието.

                        България е най-големият вносител на „суха кръв“ в Европа


                        Субстанцията „кръв на прах“ или „суха кръв“ се внася в България повече от двадесет години. България е най-големият вносител на „суха кръв“ в Европа. Това е отпаден продукт от кланиците и се пакетира и заравя в специални септични ями. Български търговци обаче използват този отпаден, пише politikata.net, цитиран от "Блиц".

                        https://novini.bg/biznes/zemedelie/183496

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          вземи си сложи една сауна в къщата дето ще даваш толкова пари да се тъпчеш с маргарин и имитиращи продукти сглобени добре от майстор-готвач като олинклусив меню... храната по такива места е ВРЕДНА.

                          закуските, които си купувате сутрин са с менте сирене, менте мазнина и въобще отрова. имам идея какви продукти пазаруват по морето тези с баничките, за да докарат себестойност.
                          +1000.
                          Това и аз го повтарям многократно, но никой не слуша, и продължават хората да се тъпчат с трансмазини и пресована кръв с добавки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            вземи си сложи една сауна в къщата дето ще даваш толкова пари да се тъпчеш с маргарин и имитиращи продукти сглобени добре от майстор-готвач като олинклусив меню... храната по такива места е ВРЕДНА.

                            закуските, които си купувате сутрин са с менте сирене, менте мазнина и въобще отрова. имам идея какви продукти пазаруват по морето тези с баничките, за да докарат себестойност.
                            Хахаха-ти въобще ходил ли си,знаеш ли каква е храната в петзвездните спа хотели във Велинград, та ръсиш акъл?Има шведска маса и менюто е много богато.
                            А закуските по закусвалните може и да са както ги описваш,но са вкусни. Не знам колко са вредни,но съм в перфектна кондиция,килограми и физическо състояние за 48-е си години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Каква точно е целта на занятието?
                              Да ме изкарате мизерник,затова,че почивам в България, или да ме изкарате балък,че почивам в България.
                              И друг път съм го казвал,че не разполагам с големи финансови възможности,така че възможно е и да съм мизерник по вашите критерии.
                              А надали някъде ще мога да почивам при подобни условия за тия цени. Така че със сигурност не съм балък.
                              Ади сега, пак почваш. Мисълта ми е, че за парите, които даваш, получаваш кофти услуга на кофти място с лоша храна (да не кажа опасна) и мръсно море. Според мен срещу 100-200 лв отгоре в гръчко ще получиш - перфектно кристално чисто море, чиста и прясна и вкусна храна, чист и рядко населен плаж.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Ами тоя бетон? Излят и занемарен, със стърчащи арматури. И кал наоколо. На самата "променада"

                                https://www.google.com/maps/@42.6604...2i24?entry=ttu

                                Как да не му се допие на човек кафе за 6 лева на такова място.

                                Тези хорица са си за съжаление - дошли да снимат мизерии и боклук:
                                https://www.google.com/maps/@42.6604...2i24?entry=ttu
                                Last edited by ejonny2376; 19.07.2023, 23:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X