IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Преди време е тази тема се писа за качествата на сьомгата от развъдници и от какво се прави шницела от сьомга.
    Та, не се ли отнася същото за лаврака, улов "аквакултура" и въобще за всичката риба от развъдник?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Японците. От тях се учете. Сурова или полусурова, но майсторски обработена храна, 90% от океански произход. Clue to success
      Е, имаха повечко от едно коварно заболяване на стомаха, но предпиеха задължителен скрининг и молекулярни тестове и даже наука излезе. Не само че профилактираха проблема.
      За това мога да ви говоря до утре сутрин. С писане около седмица ще ми трябва.
      Не беше ли на дебелото черво? Доколкото знам, след 50 г задължително им правят колоноскопия на определен период от време.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        По принцип тестените храни са много вредни заради съдържащият се в тях глутен.Даже имам теория,че в България има такава висока смъртност, щото сме на първо място в света по количество изяден хляб на човек от населението.
        Нашите баби и дядовци са яли само хляб и са били в перфектно здраве. Според мен проблемът е по-скоро е в химията, която е навсякъде.
        Ето виж примерно това:
        Телешките салами - бъркоч от свинска мазнина и пилешки кожи

        https://novini.bg/bylgariya/ikonomik...=content_promo

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Проблемът е, че слагат най-големите боклуци в тях, за да докарат цена.
          По принцип тестените храни са много вредни заради съдържащият се в тях глутен.Даже имам теория,че в България има такава висока смъртност, щото сме на първо място в света по количество изяден хляб на човек от населението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Знам,че баничките са вредни.По принцип ги избягвам.Но веднъж в годината може да си позволя и вредна храна.
            Аз лично спазвам много строга диета.
            Проблемът е, че слагат най-големите боклуци в тях, за да докарат цена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Много е дълго за обяснение, но не е банички и пържоли в съмнителни заведения по черноморието.
              Знам,че баничките са вредни.По принцип ги избягвам.Но веднъж в годината може да си позволя и вредна храна.
              Аз лично спазвам много строга диета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Какво според теб е здравословна диета?
                Много е дълго за обяснение, но не е банички и пържоли в съмнителни заведения по черноморието.

                Аз примерно всяка сутрин закусвам Смути - ядково/косово мляко, пъпеш/кайсии или банан зимата, овесени ядки, мед, авокадо, лешников/бадемов тахан.
                Last edited by better; 20.07.2023, 00:11.

                Коментар


                • не, не мога да чвта повече, стига ми за един ден,
                  нещата са зле.

                  Затова, задължително се ходи на планина на почивка за седмица,
                  или през уикендите,
                  сред природата, далече от двукраката "социална" маумуна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    За ергени препоръчам Прага, Будапеща, Барса и т.н. Слънчака е за любителите на "мургавите" .
                    Какви мургави-пълно е със загорели чужденки.Даже днес няколко ме таргетираха в Тиндър,щото локацията ми е близо до тяхната. Ама естествено нищо не мога да направя,щото съм семейно на почивка.
                    Плюс доста самотни българки отишли на море с надеждата да начешат катериците.
                    Направо рай за ергени.
                    Last edited by mirodes; 19.07.2023, 23:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Защото в тях има Мононатриевият глутамат
                      Какво според теб е здравословна диета?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        +1000.
                        Това и аз го повтарям многократно, но никой не слуша, и продължават хората да се тъпчат с трансмазини и пресована кръв с добавки.
                        Японците. От тях се учете. Сурова или полусурова, но майсторски обработена храна, 90% от океански произход. Clue to success
                        Е, имаха повечко от едно коварно заболяване на стомаха, но предпиеха задължителен скрининг и молекулярни тестове и даже наука излезе. Не само че профилактираха проблема.
                        За това мога да ви говоря до утре сутрин. С писане около седмица ще ми трябва.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ами хубаво-ходи в Италия кой те спира.
                          Аз пък мога да ти обясня,че за ерген няма по-добро място за свалки от Слънчака,ама ти явно не го осъзнаваш.
                          За ергени препоръчам Прага, Будапеща, Барса и т.н. Слънчака е за любителите на "мургавите" .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Хахаха-ти въобще ходил ли си,знаеш ли каква е храната в петзвездните спа хотели във Велинград, та ръсиш акъл?Има шведска маса и менюто е много богато.
                            А закуските по закусвалните може и да са както ги описваш,но са вкусни. Не знам колко са вредни,но съм в перфектна кондиция,килограми и физическо състояние за 48-е си години.
                            Защото в тях има Мононатриевият глутамат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Ние му обясняваме, че в Италия е по-евтино и получаваш услуга, качество и изживявания X 1000, той продължава. Какво да го правиш.
                              Ами хубаво-ходи в Италия кой те спира.
                              Аз пък мога да ти обясня,че за ерген няма по-добро място за свалки от Слънчака,ама ти явно не го осъзнаваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Ади сега, пак почваш. Мисълта ми е, че за парите, които даваш, получаваш кофти услуга на кофти място с лоша храна (да не кажа опасна) и мръсно море. Според мен срещу 100-200 лв отгоре в гръчко ще получиш - перфектно кристално чисто море, чиста и прясна и вкусна храна, чист и рядко населен плаж.
                                Ние му обясняваме, че в Италия е по-евтино и получаваш услуга, качество и изживявания X 1000, той продължава. Какво да го правиш.

                                Коментар

                                Working...
                                X