IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Семеен малък хотел вероятно.Някаква кооперация на 2-3 етажа, преобразувана от собственика като хотел.Не предлагат закуска,щото няма персонал сигурно,само собственика и някви чистачки.За това цената е и по-ниска.А паркинга е в двора или някъде пред него.
    Но ако има изглед към морето и е близо до плажа,какво лошо?
    Имат персонал,даже има и ресторант към хотела.Но не предлагат закуска. Но за мен най-важното е,че са на първа линия и имат паркинг.С две малки деца това е много важно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      И не мога да се начудя какъв е тоя твоя хотел без закуска. Аз, примерно, такъв не съм виждал.
      Семеен малък хотел вероятно.Някаква кооперация на 2-3 етажа, преобразувана от собственика като хотел.Не предлагат закуска,щото няма персонал сигурно,само собственика и някви чистачки.За това цената е и по-ниска.А паркинга е в двора или някъде пред него.
      Но ако има изглед към морето и е близо до плажа,какво лошо?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ок.Посочи ми петзвезден спа хотел в чужбина, в който за 130 евро на ден могат да почиват 4 човека-родители с две деца със закуска и вечеря.
        Освен това транспорта до Велинград ще ми е десетки пъти по-евтин отколкото до Карлови вари например. И ходя всеки месец .Времето също-до Велинград съм за не повече от два часа,за чужбина ще си изгубя дни в пътуване.
        Така че почивайте,където поискате,ваша си работа. За моите финансови възможности почивката в петзвезден хотел в България напълно ме удовлетворява.Доволен съм от условията, храната,обслужването.
        Ти пусна ли някоя снимка от Несебър, че да видим как е хавата. И не мога да се начудя какъв е тоя твоя хотел без закуска. Аз, примерно, такъв не съм виждал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
          Велинград е неописуема мизерия
          Велинград е като в Индия.Много голям контраст между мизерия и скъпотия.От една страна, дупки по улиците,мръсотия където ти погледне окото,цигани с коне ,чупени тротоари и т.н. (абсолютно същото каквото е в цяла БГ) и от друга страна скъпи хотели,които не се вписват някак си в общата картина.
          Наистина има много хубави хотели,но доста надценени ценово заради фалшивите слогани "СПА столица" и т.н. измислените от олигарсите които ги държат.
          Заради тях и направиха преди години пътя до там иначе беше леш.Сега на този път има задръствания като в СФ и няма изпреварване нагоре.
          Комбинацията между планински климат(800м надморска) и минерална вода (макар и с леки нива на уран) обаче е много добра.
          Проблем са шимпанзетата туристи,а и масово вече ходят цигани,особедно лятото .И цените,които са доста завишени
          Last edited by petrg5s; 20.07.2023, 10:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            И каква е? Да не мислиш,че ти единствен ходиш
            И какво го хвалиш толкова това Велинград,като са три села обединени в едно
            Ако се разходиш из селото ,ще го знаеш.Пълно с цигани.Ква СПА Столица,кви 5 лева
            А храната е нищо особедно,стара такава от предишния ден.Някви фалшиви салами и яйца се бъркат на килограм и това е .Масово се слагат и сладки купени от магазина
            Според зависи хотела,по -скъпите не си позволяват имитиращи продукти и това е.Но няма нищо супер качествено,а и няма как да има с тези цени на храните в БГ

            И да те питам,ходил ли си в 5 звезден хотел в чужбина,за да видиш разликата?
            Велинград е неописуема мизерия. Когато ходих последно преди няколко години, центърът беше окупиран от тумби цигани с каруци - от тези най-мърлявите цигани, от гетата. Клептуза - безобразно сметище - развалина. В хотела (Свети Спас 5 звезди, мой приятел има собствено апартаментче) сложили някакви неграмотници за персонал, една бира Пиринско (нямаше друга, защо ли) беше 6-7 лева още тогава. В самия хотел тези със собственост просто спрели да плащат поддръжката и се скарали с инвеститора - съответно крилото с апартаменти нямаше ток и със слоеве прах по 1 пръст където и да пипнеш. Басейнът- по дъното му се виждаше слой кал, всички буквално скачаха в него потни, без да си вземат душ преди това....Храната - някакви претоплени боклуци на блок-маса за вечеря, 40 лева на човек...Това преди инфлацията.
            Last edited by ejonny2376; 20.07.2023, 09:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Ок.Посочи ми петзвезден спа хотел, в който за 130 евро на ден могат да почиват 4 човека-родители с две деца със закуска и вечеря.
              Освен това транспорта до Велинград ще ми е десетки пъти по-евтин отколкото до Карлови вари например. И ходя всеки месец .
              Така че почивайте,където поискате,ваша си работа. За моите финансови възможности почивката в петзвезден хотел в България напълно ме удовлетворява.Доволен съм от условията, храната,обслужването.
              Говорим за морето,не за СПА.
              А 130 евро ти е ,защото децата ти са малки,като станат > 12г и почват брадвите
              Финансовото ти състояние никой не го коментира,според мен даже си по-добре от мнозинството тук

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Казват ти ,че за същите пари или малко повече, ще получиш многократно по-високо качество на услугата,но заради това,че си псевдо- родолюбец избираш Лайноморието.Все пак аз уважавам избора на всеки и нямам проблем с това.Парите са си твои,ходи където искаш,твое право е.
                Ок.Посочи ми петзвезден спа хотел в чужбина, в който за 130 евро на ден могат да почиват 4 човека-родители с две деца със закуска и вечеря.
                Освен това транспорта до Велинград ще ми е десетки пъти по-евтин отколкото до Карлови вари например. И ходя всеки месец .Времето също-до Велинград съм за не повече от два часа,за чужбина ще си изгубя дни в пътуване.
                Така че почивайте,където поискате,ваша си работа. За моите финансови възможности почивката в петзвезден хотел в България напълно ме удовлетворява.Доволен съм от условията, храната,обслужването.
                Last edited by mirodes; 20.07.2023, 09:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Добре си,но нямаш протеини.Всяко едно хранене трябва да е балансирано по равно с протеини,въглехидрати и мазнини.
                  И всяка група има и добри и лоши такива.Банана не ти е от най-добрите въглени

                  Гледам и за риба се говори.Всяка една е замърсена с кви ли не химии,особедно морските.С цялата Менделеева таблица !
                  А рибата е полезна основно заради рибеното и масло.Затова купуваш рибено масло на капсули,но не от аптеките,а най-добре онлайн от Америка защото тук такова качество няма ,молекулярно пречистено ,пиеш по 2-3 грама на ден и си ТОП
                  Аз принципно не съм по веганските глупости, но просто месо и риба, които да не са отрова, няма. И все пак - веднъж два пъти седмично месо е максимумът, който трябва да се яде, тъй като не може без хич. Важното е изобщо да не се консумират колбаси и обработени меса.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Това са митове. Продължителността на живота преди 100-150 години е била много по-ниска отсега.При първите преброявания са отчетени много столетници,защото просто не са знаели кога са родени,а не че са били на такава възраст.
                    По-ниска е била заради липсата на медицината,ваксини и т.н.
                    А химията е това заради което света е дебел,бетера е прав тук
                    Виж една снимка от морето преди 30-40г и кажи виждаш ли поне един дебел ??

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      И каква е? Да не мислиш,че ти единствен ходиш
                      И какво го хвалиш толкова това Велинград,като са три села обединени в едно
                      Ако се разходиш из селото ,ще го знаеш.Пълно с цигани.Ква СПА Столица,кви 5 лева
                      А храната е нищо особедно,стара такава от предишния ден.Някви фалшиви салами и яйца се бъркат на килограм и това е .Масово се слагат и сладки купени от магазина
                      Според зависи хотела,по -скъпите не си позволяват имитиращи продукти и това е.Но няма нищо супер качествено,а и няма как да има с тези цени на храните в БГ

                      И да те питам,ходил ли си в 5 звезден хотел в чужбина,за да видиш разликата?
                      Наскоро ми се случи да отида в това АРТе във Велинград. Нищо особено- мога да му дам 4 звезди. Уикендите е претъпкано с хора, а храната, въпреки първично привидното разнообразие, като качество не е кой знае какво. Като цяло не си струва парите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Аз примерно всяка сутрин закусвам Смути - ядково/косово мляко, пъпеш/кайсии или банан зимата, овесени ядки, мед, авокадо, лешников/бадемов тахан.
                        Добре си,но нямаш протеини.Всяко едно хранене трябва да е балансирано по равно с протеини,въглехидрати и мазнини.
                        И всяка група има и добри и лоши такива.Банана не ти е от най-добрите въглени

                        Гледам и за риба се говори.Всяка една е замърсена с кви ли не химии,особедно морските.С цялата Менделеева таблица ! Пълни са с тежки метали.
                        А рибата е полезна основно заради рибеното и масло.Затова купуваш рибено масло на капсули,но не от аптеките,а най-добре онлайн от Америка защото тук такова качество няма ,молекулярно пречистено ,пиеш по 2-3 грама на ден и си ТОП
                        Last edited by petrg5s; 20.07.2023, 09:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Каква точно е целта на занятието?
                          Да ме изкарате мизерник,затова,че почивам в България, или да ме изкарате балък,че почивам в България.
                          И друг път съм го казвал,че не разполагам с големи финансови възможности,така че възможно е и да съм мизерник по вашите критерии.
                          А надали някъде ще мога да почивам при подобни условия за тия цени.Така че със сигурност не съм балък.
                          Казват ти ,че за същите пари или малко повече, ще получиш многократно по-високо качество на услугата,но заради това,че си псевдо- родолюбец избираш Лайноморието.Все пак аз уважавам избора на всеки и нямам проблем с това.Парите са си твои,ходи където искаш,твое право е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Нашите баби и дядовци са яли само хляб и са били в перфектно здраве. Според мен проблемът е по-скоро е в химията, която е навсякъде.
                            Ето виж примерно това:
                            Телешките салами - бъркоч от свинска мазнина и пилешки кожи

                            https://novini.bg/bylgariya/ikonomik...=content_promo
                            Това са митове. Продължителността на живота преди 100-150 години е била много по-ниска отсега.При първите преброявания са отчетени много столетници,защото просто не са знаели кога са родени,а не че са били на такава възраст.
                            Иначе за салами,кренвирши и тем подобни е ясно, че са пълни с боклуци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Хахаха-ти въобще ходил ли си,знаеш ли каква е храната в петзвездните спа хотели във Велинград, та ръсиш акъл?Има шведска маса и менюто е много богато.
                              И каква е? Да не мислиш,че ти единствен ходиш
                              И какво го хвалиш толкова това Велинград,като са три села обединени в едно
                              Ако се разходиш из селото ,ще го знаеш.Пълно с цигани.Ква СПА Столица,кви 5 лева
                              А храната е нищо особедно,стара такава от предишния ден.Някви фалшиви салами и яйца се бъркат на килограм и това е .Масово се слагат и сладки купени от магазина
                              Според зависи хотела,по -скъпите не си позволяват имитиращи продукти и това е.Но няма нищо супер качествено,а и няма как да има с тези цени на храните в БГ

                              И да те питам,ходил ли си в 5 звезден хотел в чужбина,за да видиш разликата?
                              Last edited by petrg5s; 20.07.2023, 09:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Не беше ли на дебелото черво? Доколкото знам, след 50 г задължително им правят колоноскопия на определен период от време.
                                И стомаха, и колона. Така е.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X