IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Нещо не мога да схвана тази работа с Йовков Вярно че не съм го чел от училище, но по спомени разказите му са много повече свързани с наказания, отколкото с успех. Освен ако не е някое метафизично садо мазо разбиране за успех не ми е ясно как може да се върже.
    Онази БГ класика е писана в друго време, затова, нека настроят на хората не те притеснява. Никой не ни кара да живеем, както предците ни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Свързани са по-скоро с душевността и човечността по него време. Тогава още не е битувало американското разбиране за успех гарнирано с кока кола и пуканки.
      Е да, всичките му разкази - или поне тези които сме учили бяха нещо от рода на някой е направил нещо лошо иначе е добър човек, но въпреки това съдбата го наказва защото е строга, но справедлива кучка, а по някога е и само кучка и наказва без причина.

      Коментар


      • Ето един кратък разказ на Йовков за един “лузър”, страшния хайдутин Шибил. Много ме кефи

        http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...D=2290&Level=2


        Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Нещо не мога да схвана тази работа с Йовков Вярно че не съм го чел от училище, но по спомени разказите му са много повече свързани с наказания, отколкото с успех. Освен ако не е някое метафизично садо мазо разбиране за успех не ми е ясно как може да се върже.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          А, в тази вселена всичко е възможно, но ... имхотепич е друго лице .
          Ха дано. Ама в този форум, при изведени факти, да говорят съвсем идин като друг и на бягото да казват черно, само прекалено приличащи си персони могат. Без да видя, не вярвам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Нещо не мога да схвана тази работа с Йовков Вярно че не съм го чел от училище, но по спомени разказите му са много повече свързани с наказания, отколкото с успех. Освен ако не е някое метафизично садо мазо разбиране за успех не ми е ясно как може да се върже.
            Свързани са по-скоро с душевността и човечността по него време. Тогава още не е битувало американското разбиране за успех гарнирано с кока кола и пуканки.

            Коментар


            • Нещо не мога да схвана тази работа с Йовков Вярно че не съм го чел от училище, но по спомени разказите му са много повече свързани с наказания, отколкото с успех. Освен ако не е някое метафизично садо мазо разбиране за успех не ми е ясно как може да се върже.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Ти не знаеш колко е готин лице в лице г-н Ивелин Иванов...
                А, в тази вселена всичко е възможно, но ... имхотепич е друго лице .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Двама са грешиш, че е едно лице . С единия бих се позабавлявала, с другия бих си прерязала вените .
                  Ти не знаеш колко е готин лице в лице г-н Ивелин Иванов...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Набелязваме следващата цел .
                    Или пък решаваш цяла година задачи за 7 клас със сина си и после успяваш да решиш задачите от матура за 7 клас и казваш на precanaoto, че нейното дете е лузърче, защото не се е представило добре.

                    Изобщо, след първия успех се отваря океан от нови възможности за успех.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Ей, признах те за Цар нз мимикрията. Евалла.
                      Двама са грешиш, че е едно лице . С единия бих се позабавлявала, с другия бих си прерязала вените .

                      Коментар


                      • Да, една такава подходяща цел е книга за високочестотната търговия.

                        Както и загуба на пари на борсата в опит да се стане милиардер по лесния начин на бърза ръка.

                        И после? Книга за успеха, може би


                        Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Набелязваме следващата цел .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HSBC Разгледай мнение
                          "Успехът" притъпява страха от ситуацията в която се намираме като човешки същества. Също като рутината.
                          Но след като "успееш" си пак в изходна позиция. Както precanoto попита, а като успеете какво ще правите после?
                          Набелязваме следващата цел .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Добре си чул.
                            Измама.
                            Най-точното определение.
                            Ми ти наистина ли вярваш че като си от града на телефонните измамници и този номер ще мине?
                            Очевидно е че по отношение на теб в този форум има три типа хора. На едните изобщо не им пука за теб, и изобщо не ти обръщат внимание.
                            На втория тип също не им пука за теб, но отвреме навреме се забавляват с теб.
                            Третите ти се връзват за малко, защото не те познават. След това бързо преминават в една от горните групи.
                            На лъжата краката са къси.
                            Ей, признах те за Цар нз мимикрията. Евалла.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              „ОТКРОВЕНАТА ИЗМАМА” ли чух ? Боях се, че няма да се разкриеш а ето... „ Не съм го бил провокирал. ”
                              - Глупости на търкалета. Един е Импотецият, а никовете му много. Признавам, добре се маскира, тарикатът. Остава открит Въпросът, чия и доколко маска току-що свалих. Все още допускам, че - възможно - сте различни индивиди но, все по - малко и все по- рядко. Прекалено еднакво започнахте да звучите и двамата.
                              Както и да е, бъди здрав. Ти си Успешният, аз съм гламавият. ОК. Peace.
                              Добре си чул.
                              Измама.
                              Най-точното определение.
                              Ми ти наистина ли вярваш че като си от града на телефонните измамници и този номер ще мине?
                              Очевидно е че по отношение на теб в този форум има три типа хора. На едните изобщо не им пука за теб, и изобщо не ти обръщат внимание.
                              На втория тип също не им пука за теб, но отвреме навреме се забавляват с теб.
                              Третите ти се връзват за малко, защото не те познават. След това бързо преминават в една от горните групи.
                              На лъжата краката са къси.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                                Спирам да комуникирам с теб. Не защото съм ти обиден. Просто комуникацията с теб е безсмислена. Нито ме провокираш нито казваш нещо съществено. А за това за военните, нали знаеш вица, дето един го питали ако не може да стане военен какво ще прави. И онзи казал: "Не знам какво ще правя, ама пак няма да работя" Всеки твой пост е свързан с откровената измама, която се опитваш да пробуташ а на конкретните въпроси, отговаряш с "тайна" и "аз си знам" Ако не знаеш какво е егоцентизъм, то прочети и помисли върху това. Бъди здрав.
                                „ОТКРОВЕНАТА ИЗМАМА” ли чух ? Боях се, че няма да се разкриеш а ето... „ Не съм го бил провокирал. ”
                                - Глупости на търкалета. Един е Импотецият, а никовете му много. Признавам, добре се маскира, тарикатът. Остава открит Въпросът, чия и доколко маска току-що свалих. Все още допускам, че - възможно - сте различни индивиди но, все по - малко и все по- рядко. Прекалено еднакво започнахте да звучите и двамата. Като изкарах снимките от екрана на компа, дали не се уплаши, че някой може да дойде, да провери, и да се убеди,че е истина? Не знам. Единият от нас, разигравал циркове на професорите, вместо да учи...
                                Както и да е, бъди здрав. Ти си Успешният, аз съм гламавият. ОК. Peace.
                                Last edited by Pyramid; 25.05.2018, 15:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X