IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
    Това македонски ли е
    Significa que cualquiera puede cometer un error. Por muy experto que uno sea. Suele utilizarse para advertir del exceso de confianza (y es que los japoneses suelen ser muy modestos).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      И при мен така. Преспиваше ме с "Бавно минава кервана в нощния мрак" Явно затова четем с теб едни и същи книги.

      П.П. Въпреки съвременното за времето си възпитание, тя спазваше и практикуваше ритуали, които са се предавали поколения наред в рода ни. Билки, мехлеми, мълчана вода, заклинания, почитане на извори и сборища ... Съжалявам, че съм се опъвала като магаре на мост и съм приемала тези неща за бабини деветини .Сега се опитвам да изровя нещата от детските си спомени и напоследък с възрастта, като че ли започват да изплуват.
      Сега е време да и предложиш на Селена...)

      Ще вземете всяка по половината от кинтите на мъжете си ....и ще заживеете.....аристократично свободно с роден български и френски))) Френския не е случаен))
      Last edited by Iv_max; 06.06.2018, 23:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Силата на корените е мощна. Едната ми баба е още жива и с бистър ум. Пет минути разговор с нея струват колкото година лекции на мастити философи. Дори навремето да си се опъвала, си последвала модела. Опасното е когато няма модел, който да последваш и да си превъобразиш някои работи. Това е и един от проблемите на България. Жестоко прекъсване в приемствеността, унищожен елит, и ето, млади първенюта не желаят да говорят на родния си език в наш форум ...
        Сорбоната...франция...школа....аристокрация ...и после български модел...приемственост...корени?....елит....проблем и...първенюта...роден език?....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

          In der Tat, man kann es so auslegen
          Du glotzt ma an, hau ab, Du machst mir noch krank.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            猿も木から落ちる
            井の中の蛙大海を知らず。

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              猿も木から落ちる
              Това македонски ли е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                In der Tat, man kann es so auslegen
                猿も木から落ちる

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  И при мен така. Преспиваше ме с "Бавно минава кервана в нощния мрак" Явно затова четем с теб едни и същи книги.
                  П.П. Въпреки съвременното за времето си възпитание, тя спазваше и практикуваше ритуали, които са се предавали поколения наред в рода ни. Билки, мехлеми, мълчана вода, заклинания, почитане на извори и сборища ... Съжалявам, че съм се опъвала като магаре на мост и съм приемала тези неща за бабини деветини .Сега се опитвам да изровя нещата от детските си спомени и напоследък с възрастта, като че ли започват да изплуват.
                  Силата на корените е мощна. Едната ми баба е още жива и с бистър ум. Пет минути разговор с нея струват колкото година лекции на мастити философи. Дори навремето да си се опъвала, си последвала модела. Опасното е когато няма модел, който да последваш и да си превъобразиш някои работи. Това е и един от проблемите на България. Жестоко прекъсване в приемствеността, унищожен елит, и ето, млади първенюта не желаят да говорят на родния си език в наш форум ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    Тово ми прозвуча малко като долното
                    In der Tat, man kann es so auslegen

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Как те разбирам. Баба ми - немски девически колеж, а дядо - Сорбоната и Гренобъл. Невероятни. Години след като старата аристократка се спомина разбирах постепенно какво е имала предвид. Мъдростта на старите пари... Страхотни .... Бридж, соарета, финес ... Остави ми името си и духа си ... да е светла паметта им ...
                      И при мен така. Преспиваше ме с "Бавно минава кервана в нощния мрак" Явно затова четем с теб едни и същи книги.

                      П.П. Въпреки съвременното за времето си възпитание, тя спазваше и практикуваше ритуали, които са се предавали поколения наред в рода ни. Билки, мехлеми, мълчана вода, заклинания, почитане на извори и сборища ... Съжалявам, че съм се опъвала като магаре на мост и съм приемала тези неща за бабини деветини .Сега се опитвам да изровя нещата от детските си спомени и напоследък с възрастта, като че ли започват да изплуват.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                        Тово ми прозвуча малко като долното
                        Тушѐ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                          Sehr gern aber ich habe keine Lust
                          Тово ми прозвуча малко като долното

                           

                          Коментар


                          • Един въпрос за отдих и развлечение.

                            Представете си любимия ви актьор..певец , музикант, политик или бизнесмен които адски много харесвате по какъвто начин искате.

                            Въпроса ми е...бихте ли се омъжили/оженили за него? И защо бихте се омъжили/оженили или НЕ бихте се омъжили/оженили за него?


                            Трябва да кажете кой е и отговора на последния въпрос е задължителен.

                            ПС: Поне три изречения с мотиви ви моля..))

                            направих един емайл: test.love.lover@gmail.com

                            ще бъде супер ако отговора го изпратите там за да е анонимно от анонимен емайл ако искате...с някакъв ник дори може да си изберете за да си знае който е кой му е ника. И като се отговорят няколко въпроса ще кажа кво мисля...

                            ))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Ъхъ, и при мен така. На практика ме е отгледала майката на баща ми. Мама и тати винаги са си принадлежали един на друг. Ние със сестра ми бяхме техния изпълнен дълг към добруването на родата. Не казвам, че не ни обичат - напротив. Но според техните разбирания, най-вече на баща ми, бабите трябва да възпитават внуците си.
                              А моята баба, възпитаничка на френски колеж, от стар род, събрала в себе си знанията на няколко поколения, ги умееше нещата, дето свързани с култивирането на малките"диваци". Защото не се занимаваше само с моето възпитание. Братята и сестрата на баща ми също й бяха натресли отрочетата си
                              Как те разбирам. Баба ми - немски девически колеж, а дядо - Сорбоната и Гренобъл. Невероятни. Години след като старата аристократка се спомина разбирах постепенно какво е имала предвид. Мъдростта на старите пари... Страхотни .... Бридж, соарета, финес ... Остави ми името си и духа си ... да е светла паметта им ...
                              Last edited by Selena; 06.06.2018, 22:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                Щото си достигнал нивото си на некомпетентност.
                                Ами,.... седнал съм си на задника.

                                Коментар

                                Working...
                                X