IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    С квото и да се занимаваме в земния си живот - то е значително. А кво ще праим в другия живот - еба ли му майката?))))
    Свършиха ли темите от книгата?

    Коментар


    • аз съм против аналният секс, унизява жената

      Коментар


      • Е като сте тръгнали включете и джендърите, и бразилците и хигиенистите и Т.н. в дискусията, че да не се чувстват пренебрегнати....

        Па да видим докъде ще го докарате на предразсъдъци...

        Не се правете на 3 и половина - няма човек без, може би само малките деца....
        Last edited by pepe1234; 12.06.2018, 21:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          . Нищо важно. Броя си приятелите днес ... и се лекувам от гаден грип. Имаше един будистки лаф, че с каквото и да се занимаваме през земния си живот, то е незначително, но трябва да го правим добросъвестно.
          С квото и да се занимаваме в земния си живот - то е значително. А кво ще праим в другия живот - еба ли му майката?))))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            няма значение...но когато ти се обидиш - негатива е за теб а не за този който те е обидил. Така че е глупаво да се обиждаш според мен.
            какво прави с мишо? Пита го дали е евреин? Кво чак толкова? Това трябва да е тайна може би...или е лошо? Ако аз съм евреин ще го кажа веднага...без значение кво си мисли колйто и да си го мисли.
            Сякаш като го е питал евреин ли си ...го е обидил....
            Питай ме мен гей ли съм да видим дали ще се обидя...а че не съм евреин го казвам....
            Абе ти ще излезеш наистина щастлив човек. Има какво да се научи от теб. Може и да си прав.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
              Кво стана с аналния секс? Има ли заключение
              Има.

              Все повече се разпространява.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                А едно време какви педерасти имаше. Ся само гейове. На макс...
                и сега има педераси....с интресни никове....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                  Ако не те мързи се върни назад. Прочети дискусията и ще видиш, че не е баш тъй. Чак толкоз лично не го приемам, но днес прави същото с Мишо. Това е стил. Предвид като знаеш с какво се занимавам, как да не го хапна ?
                  няма значение...но когато ти се обидиш - негатива е за теб а не за този който те е обидил. Така че е глупаво да се обиждаш според мен.

                  какво прави с мишо? Пита го дали е евреин? Кво чак толкова? Това трябва да е тайна може би...или е лошо? Ако аз съм евреин ще го кажа веднага...без значение кво си мисли колйто и да си го мисли.

                  Сякаш като го е питал евреин ли си ...го е обидил....

                  Питай ме мен гей ли съм да видим дали ще се обидя...а че не съм евреин го казвам....

                  Коментар


                  • Кво стана с аналния секс? Има ли заключение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      С кво се занимаваш да не провеждаш разпити на терористи.
                      . Нищо важно. Броя си приятелите днес ... и се лекувам от гаден грип. Имаше един будистки лаф, че с каквото и да се занимаваме през земния си живот, то е незначително, но трябва да го правим добросъвестно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                        Ако не те мързи се върни назад. Прочети дискусията и ще видиш, че не е баш тъй. Чак толкоз лично не го приемам, но днес прави същото с Мишо. Това е стил. Предвид като знаеш с какво се занимавам, как да не го хапна ?
                        С кво се занимаваш да не провеждаш разпити на терористи.

                        Коментар


                        • А едно време какви педерасти имаше. Ся само гейове. На макс...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            едва ли има предрасъдаци....като страничен наблюдател да ти кажа....той те закачи за едно мнение....ти го прие много лично и буквално...а то едва ли е лично.
                            А мнението ти беше ако не се лъжа нещо за морала....а с общоприетия морал и аз не съм съгласен и съм върл противник ...щото именно той води до по ограничен начин на мислене.
                            Но пак казвам...глупаво е да тъсим "истината".....гледай действителността...квато е или квато я виждаш.
                            Ако не те мързи се върни назад. Прочети дискусията и ще видиш, че не е баш тъй. Чак толкоз лично не го приемам, но днес прави същото с Мишо. Това е стил. Предвид като знаеш с какво се занимавам, как да не го хапна ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                              Ами за мен е кисело верно е...щото ям праскови и сливи.
                              Ами май и за Селена е така, сигурно защото не й отговарям на съобщенията в Whatsapp. И ти ако спреш да й отговаряш и ти ще станеш гей в нейните очи

                              А и кой е ркъл че не си...
                              Last edited by Money; 12.06.2018, 22:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Що? Я виж кви готини предразсъдъци си има бай ти п.ф. Изеров? Те пречат ли му?
                                едва ли има предрасъдаци....като страничен наблюдател да ти кажа....той те закачи за едно мнение....ти го прие много лично и буквално...а то едва ли е лично.

                                А мнението ти беше ако не се лъжа нещо за морала....а с общоприетия морал и аз не съм съгласен и съм върл противник ...щото именно той води до по ограничен начин на мислене.

                                Но пак казвам...глупаво е да тъсим "истината".....гледай действителността...квато е или квато я виждаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X