Първоначално изпратено от Lelq
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
ESTP, каквото и друго да се опита да ти пробута...
Коментар
-
Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнениеДжудждето от игра на тронове и на мен ми беше любимо
Коментар
-
Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
Ти по шестнайсетбалната система какъв тип беше, че ме мързи да търся? А явно е важно
Коментар
-
Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
)))))) вероятно
)))))
Коментар
-
Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнениеАз съм този. Даже и без хомеопатиящом не си дал 10 лева за 10 грама захар с 1 милиардна част тележки черен дроб в нея няма как да кажеш че се лекуваш с хомеопатия
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнениеХомеопатията реално се базира на естествената имунна система. Някой хора прекаляват с лекарства при всякакви случай. Често без причина, една настинка ще си мине за три дена с или без антибиотици. Така че там хомеопатия не вреди - просто бърка в джоба на наивници. Обаче някой неща си трябва лечение - и ако трябва лечение хомеопатията ще навреди, защото човек си мисли че се лекува, а реално не го прави. А отлагането на момента само още повече прецаква моментта.
Много ми е интересно защо никой не се лекува с хомеопатия когато го боли зъб
Една вечер ми се наду бузата. Чак окото ми се затвори. Имам двама приятели зъболекари. Звъня и на двамата. И двамата викат да ида на сутринта при тях. На жена ми баща и, беше у дома и ми вика да не се разправям със зъболекари, а да пия някакво лекарство ама не го помнел как се казвало. Пак звъня и двамата зъболекари викат да го слушам и че няма начин да се оправи с лекарство. И аз в този момент реших, че ще ходя да си лягам и на сутринта ще ми е спаднала бузата. Така и направих. Ставам на сутринта и все едно не е било. Звъня на зъболекарите и викам, че няма да ходя защото се оправих с медитации. И двамата се кълняха, че до няколко дни пак ще се надуе. От тогава минаха повече от 5 години и на зъболекар не съм ходил.
Накратко продължавам да вярвам, че всичко почва на нервна почва и свършва на глиненаАкъл ми дай, пари сам ще си спечеля.
Коментар
-
Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
Блаженното неведение се отразява твърде добре на мързела миПодобно поведение ме предпазва от съжаление за пропуснати ползи. А това е много важно за циркулиращата във вените ми еснафска кръв.
Открил съм че дълъг ъглов диван с много възглавнички дава най-добри резултати за подържане на формата при тези изтощителни натоварвания. Следващото хубаво нещо е състезанието да протича в подходящо врреме - най-добре в такова - че ако съседа ти - любител на бормашини - реши да се оттдаде на хобито си, останалите ти съседи да се чувстват задължени да почнат да го псуват или да викнат полиция. И задължително да няма никакви други любители на празни приказки или незадоволителни от към качество телевизионни продукции зад заключената врата на моята крепост Така мисля че обходих всички важни детайли за осъществяване на това спортно приключение
Коментар
-
Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
Почва се от началото, за да се запознаеш с героите и характерите им. Иначе няма как да те грабне. Все едно да почнеш книга от средата. Сериала има много общо с темата ти за успеха, както и с действията на различните типове хора и съответните резултати. Сериала си струва наистина. Другият, който няма да забравя е "Изгубени" Джудждето от игра на тронове и на мен ми беше любимо
Коментар
-
Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
Един приятел ми разправяше как почнал да го гледа и няма отърване много як...бил....аз съм засичал някой епизод и не ме е грабвал...но най вече не съм го гледал щото те са ебахти колко сезона и епизода...а мен ме кефят повече романтични комендии, фатастика и евентуално някой сериал като бляклист...Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.
Коментар
-
Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
Ооо не, отвори кутията на Пандора
Коментар
-
Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение@Pyramid, понеже съм нов във форума, и не съм запознат с цялостното ти творчество... ще споделиш ли, кой е най-успешния ти проект (от финансова гледна точка)? Нещо с което се гордееш.
П.С. Моля останалите да ме извинят за въпроса!
А другите, веки съм ги извинил.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
Няма как да се управлява ефективно дистанционно!!!))) А не че няма автопилоти.
Иначе може някой утре да направи робот самолет...)) с изкуствен интелект..
)) и да си стреля по кой прецени сам
)) Дано не го направи...обаче...
Разликата между робот и дрон е голяма...нали?)
Коментар
-
Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
Едва ли. Мотивите ни съм сигурна са различни)))))) вероятно
)))))
Коментар
-
Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
Ооо не, отвори кутията на Пандора
проект...............,
приход................,
А не приложена пълната му документация.
Коментар
Коментар