IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Путин та Путин. При Ердоган как е? А вашия приятел Тръмп? Който е избран от хората - той управлява. Тук ни управляват креслювци и групи за натиск, което ти отлично знаеш впрочем.

    п.п. Знам че искрено ще се изсмееш на изречението "Който е избран от хората - той управлява"
    Не съм фен на нито един от тези типове, които си изредил

    Коментар


    • Къде обсъждахме за дроновете изстребители? Вече има такива прототипи. Ф-16, ама дрон


      Last year Lockheed Martin’s research engineers converted an F-16 fighter into an unmanned drone, complete with various anti-collision systems, and flew it alongside a manned fighter to carry out ground attacks on a test range. Japan is also looking at using drone squadrons to accompany piloted aircraft. Japanese officials say the drones could undertake defensive twists and turns at g-forces so high that a human being could not withstand them, and thus be used to divert incoming missiles away from a manned fighter. China is also developing a combat drone known as Dark Sword, which might similarly be used in conjunction with manned fighter jets.

      https://www.economist.com/science-an...nied-by-drones
      Click image for larger version

Name:	Drone.jpg
Views:	1
Size:	7.7 КБ
ID:	3355965





      Има ги и тези британски машинки, като от научнофантастичните филми (Taranis)
      Last edited by Money; 08.07.2018, 16:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Сраснали се с властта... Който не беше съгласен с Путин или вече го няма или е в девета глуха и не е вече олигарх

        Путин та Путин. При Ердоган как е? А вашия приятел Тръмп? Който е избран от хората - той управлява. Тук ни управляват креслювци и групи за натиск, което ти отлично знаеш впрочем.

        п.п. Знам че искрено ще се изсмееш на изречението "Който е избран от хората - той управлява"

        Коментар


        • Сраснали се с властта... Който не беше съгласен с Путин или вече го няма или е в девета глуха и не е вече олигарх

          Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          То материалното може да е в изобилие и пак да го даваме на наши хора. Ти ще ме разбереш . Но аз все пак да разясня, примерно олигарсите Русия.
          Last edited by Money; 08.07.2018, 14:49.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Там понеже материалното не стига го даваме на няколко наши хора, а на останалите предлагаме духовност
            То материалното може да е в изобилие и пак да го даваме на наши хора. Ти ще ме разбереш . Но аз все пак да разясня, примерно олигарсите в Русия.
            Last edited by Todor Sabev; 08.07.2018, 17:49.

            Коментар


            • Да.
              Съветвам ви да се замислите колкото можете дълбоко.

              Коментар


              • Чудя ти се на акъла, честно казано

                Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                А, това те е засегнало...

                Не предполагах, че ви засягам с това, щото мислех, че си го знаете...
                Съжалявам, изглежда това е нова идея за вас. Трябва да сте ми благодарни, че ви подготвям да възприемете истината.

                "Четири илюстрации за това, как новата идея разтърсва човека, неподготвен за нея" - Даниил Хармс:
                https://logtale.wordpress.com/2010/0...ции-тог/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Разбрахме се
                  "Свине!"

                  Не се чуди, че те трият с това "мислене"...
                  А, това те е засегнало...

                  Не предполагах, че ви засягам с това, щото мислех, че си го знаете...
                  Съжалявам, изглежда това е нова идея за вас. Трябва да сте ми благодарни, че ви подготвям да възприемете истината.

                  "Четири илюстрации за това, как новата идея разтърсва човека, неподготвен за нея" - Даниил Хармс:
                  https://logtale.wordpress.com/2010/0...ции-тог/

                  Коментар


                  • Разбрахме се

                    То тука всичко е наопаки, самоназоваващите се като "мислещите" не мислят, а "чувстват нещата", най-вече на базата на емоции от едно време. Но това е положението

                    Ив Макса сам ми беше казал 2016 година да спра да мисля и да почувствам нещата



                    И твоите чувства са: "Свине!"

                    Не се чуди, че те трият с това "мислене"...

                    Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                    Аз не споря с теб, момче. Не си ми интересен, казах ти го.

                    Поствам за мислещите.
                    Last edited by Money; 08.07.2018, 14:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Това го приемам като безсилие в спора


                      Аз не споря с теб, момче. Не си ми интересен, казах ти го.

                      Поствам за мислещите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Там понеже материалното не стига го даваме на няколко наши хора, а на останалите предлагаме духовност
                        +100

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Добре, а източния свят какво иска?

                          Там понеже материалното не стига го даваме на няколко наши хора, а на останалите предлагаме духовност

                          Коментар


                          • Това го приемам като безсилие в спора

                            Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                            За кое питаш? За свинщината ли?

                            Коментар


                            • Добре, а източния свят какво иска?

                              Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Круме много ми е интересно как такива простотии ти идват в главата.Аз се напъвам напъвам ма не мога да напиша подобна глупост.Човек който позволи душата му да е завладяна от материалното от алчност за пари коли къщи е загубен.Човек не е само материя той е и душа и дух и духът трябва да ръководи.Точно хората заламтели за материално стават най големите престъпници...В днешния свят глупаците се кланят на разни лъскави тарикати....А за да живее човек не му трябва много...Днешния западен свят не знае на къде отива обзет е от алчност лицемерие ламтеж за още и още.Е тва няма как да не свърши зле.Вече никой не иска да е стругар земеделец ел техник заварчик водопроводчик.Сичко иска костюм куфарче бюро кола телефон и лаптоп...А кой ще бачка???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Социализмът няма бъдеще и поради още една причина: тогава здраво се пазеха границите, а преселението на камикадзета в Европа - беше кауза пердутта... Капитализмът интегрира всички в общата кауза - нашите жени са и ваши, нашите пари са и ваши, нашата работа си е за нас /европейците/, а за вас остават само помощите!

                                Та, сетих се за онзи пришелец, който хвалеше Меркел. Той вече живее в Германия с двете си жени и своите 6 деца... В Германия двуженството, разбира се - е забранено /но - както казваме ние - не е отменено, защото има и изключения за подобни наши бъдещи "съграждани".../..., приютен с двете си жени в напълно обзаведена квартира от православната църква..., едната дама е родила първото си дете на 14, а другата все още е непълнолетна... Той заявява, че желае да има общо 10 деца..., ако междувременно не реши да има повече... А защо да няма и още една жена??? Все пак условията на живот позволяват това! Малката подробност: осигурена МУ е работа, но той отказва работата, защото помощите са му напълно достатъчни...

                                Не смея да разсъждавам над тезата, колко закони в Природата /НИ/ са нарушени... ))

                                /това не е реклама на соца..., просто нещата са така размити, че никакви дефиниции на важат, нито пък имаме право да обобщаваме или сравняваме..., предимствата и недостатъците са нещо нереално и всеки би сгрешил в тезата си/... ))
                                Ми то по онова време да не би Запада да не пазеше своите???Ами сега какво е????

                                Коментар

                                Working...
                                X