IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Макс, Бойко Борисов е продукт на старата школа и отразява напълно ценносите и. Учили са го да краде и е доста добър в това. Фактът, че телохранителят на Живков е "лицето на прехода", говори достатъчно. Ревете, защото са ви изритали от масата, а не защото нещо качествено се е променило. Запрятайте ръкави и работете. Няма смисъл да циврите, че вече не ви дават да крадете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      Российский офшор и нацвалюта: Глава ВТБ предложил блицкриг отказа от доллара

      https://tsargrad.tv/news/rossijskij-...dollara_158108

      На полях Восточного экономического форума глава ВТБ Андрей Костин предложил свой блицкриг по отказу от американской валюты. По его мнению, для того чтобы уйти от доллара, необходимо соблюсти три основных условия: перейти на расчеты в нацвалютах, перевести в российский офшор из зарубежного отечественные компании и уйти от первичного депозитария в виде Euroclear.

      Какво не каза Костин! Ами например, че този който печата долари, печати и евро, и рубли... В Китай банковия сектор е под държавен контрол

      Основните емитенти са ТБ, които работят под чадъра на ЦБ. Какъв дял държат емитентитеТБ от създадената парична маса в РФ? За кого работи ЦБ на РФ? Защо руската икономика няма дълъг и евтин рублев кредит? Защо Костин е в санкционния списък, а тов.Греф не? Кои са ортаците на тов. Греф?
      Кои са, не знам. Интересното е, КЪДЕ са...

      Коментар


      • Российский офшор и нацвалюта: Глава ВТБ предложил блицкриг отказа от доллара

        https://tsargrad.tv/news/rossijskij-...dollara_158108

        На полях Восточного экономического форума глава ВТБ Андрей Костин предложил свой блицкриг по отказу от американской валюты. По его мнению, для того чтобы уйти от доллара, необходимо соблюсти три основных условия: перейти на расчеты в нацвалютах, перевести в российский офшор из зарубежного отечественные компании и уйти от первичного депозитария в виде Euroclear.

        Какво не каза Костин! Ами например, че този който печата долари, печати и евро, и рубли... В Китай банковия сектор е под държавен контрол

        Основните емитенти са ТБ, които работят под чадъра на ЦБ. Какъв дял държат емитентитеТБ от създадената парична маса в РФ? За кого работи ЦБ на РФ? Защо руската икономика няма дълъг и евтин рублев кредит? Защо Костин е в санкционния списък, а тов.Греф не? Кои са ортаците на тов. Греф?

        Коментар


        • Да живей първия учебен ден! Нека да погледнем безсмисления идеологически спор през очите на ученика, нека в училището преподавателите работят само с два инструмента, демократичен или „Бира, секс и рокендрол“ и тоталитарен или учене на „Математика, руски и английски“.

          Няма спор, че на учениците се харесва демократичния инструмент и наистина сегашните ученици казват за какво да уча „Математика, руски и английски“, нима премиера, Боко, си има хал хабер понятие от „Математика, руски и английски“...

          Да, ама образователната система плюва надъхани некадърници и неграмотници с неадекватна самооценка, които искат да работят единствено и само професията Бойко Борисов, като завършат даскалото

          Една приятелка има първокласник, разбрах че вече в училищата се въвежда някаква нова джэмп-математика, а традиционната математика ще се изучава в занималните, това е експериментално в някои училища... В общи линии в джэмп-математиката важно е детето да стигне до правилния отговор, а как ще се добере до него няма значение... Експеримнтите в образованието досега не са довели до нищо хубаво, няма и да доведат, това е ясно

          С въпросното дете съм работил по математика няколко пъти по 30-40мин и единствено само със сметало, молив и тетрадка. Навярно детето е надарено, иии... Детето вече знае основните операции, събиране, изваждане умножение. Детето е схванало методологията в математиката, която води до успех... Може практически да покаже на сметалото и да напише всяко едно число до 100, да покаже на сметалото и да напише всяка една математическа операция с двуцифрени числа... Детето само с сметалото може да умножава едноцифрени числа, знае таблицата за умножение на едноцифрените числа практически, съответно и да ги напише с молив на хартия

          Сегашната шестица по математика се равнява на три и половина по времето на Бай Тошо... иначе казано, пазарната икономика, либерастията, соростията се оказа едно недоносче в системата на образованието... Единствения шанс на робовладелците е: да ни направят прости, да унищожат образованието, да направят децата наркозависими /цигари, алкохол, трева и т.н./

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
            Писах нещо в "Политика", ама става и за тук.

            Лев Толстой е написал в едно писмо до приятеля си Василий Боткин: "Истината е, че държавата е конспирация, измислена не само да експлоатира, но преди всичко да корумпира своите граждани... Затова аз никога няма да служа на нито едно правителство никъде."
            /източник: Wikipedia/

            Комунизъм, социализъм, капитализъм, you name it.... държавата е машина, която се използва по един и същи начин навсякъде.
            +100

            Коментар


            • Писах нещо в "Политика", ама става и за тук.

              Лев Толстой е написал в едно писмо до приятеля си Василий Боткин: "Истината е, че държавата е конспирация, измислена не само да експлоатира, но преди всичко да корумпира своите граждани... Затова аз никога няма да служа на нито едно правителство никъде."
              /източник: Wikipedia/

              Комунизъм, социализъм, капитализъм, you name it.... държавата е машина, която се използва по един и същи начин навсякъде.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Домат може да казваш на баща си. Сигурно е и приличал на презрял домат. Те всичките бяха такива.
                Ми виж се ти на снимчицата, на кво мислиш че приличаш?

                А за тежкото номенкларурно минало ти самият си призна. Забрави ли?

                За моето минало нямай грижа. Радвам се, че живях едно добро детство. Не плачи и за моя външен вид. Който трябва, го намира чудесен. Виж, Ако и ти да си гей, аз не съм и няма да те огрее. А Доматов си е такъв и ме бОли оная работа, че врещиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Благодаря за забележката. Техническите грешки, поради кльоцанье по мобилния, са отстранени. Теб обаче, кой да те „оправи”? Доматов? - Може. Лика-прилика сте си. А за моето тежко, чалк номенклатурно, минало, види се, завиждаш. Пусто да остане, ка можа!
                  Домат може да казваш на баща си. Сигурно е и приличал на презрял домат. Те всичките бяха такива.
                  Ми виж се ти на снимчицата, на кво мислиш че приличаш?

                  А за тежкото номенкларурно минало ти самият си призна. Забрави ли?

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Нещо не ти се разбира много какво искаш да кажеш, толкова правописни грешки в два реда, но доколкото схващам даваш акъл?

                    Като човек, дете на тежка номенклатура, нямате ли поне малко чувство на срам точно вие да давате акъл?
                    Естествено че сте тенденциозен, миналото ви е такова.

                    Благодаря за забележката. Техническите грешки, поради кльоцанье по мобилния, са отстранени. Теб обаче, кой да те „оправи”? Доматов? - Може. Лика-прилика сте си. А за моето тежко, чак номенклатурно, минало, види се, завиждаш. Пусто да остане, как можа!
                    Last edited by Pyramid; 13.09.2018, 20:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Мише, абе лолям „експертин” се извъди, бе. Пирах досега невднъж, колко и какви лични спомени имаш от злия соц, упорито, утаяваш. Случайно ли, мислиш, е пословицата „Око да види, ръка да пипне”? Толкова заблудени съвременни и пък аз мога ти показа но, ще речеш, тенденциозен съм. Така че ...
                      Нещо не ти се разбира много какво искаш да кажеш, толкова правописни грешки в два реда, но доколкото схващам даваш акъл?

                      Като човек, дете на тежка номенклатура, нямате ли поне малко чувство на срам точно вие да давате акъл?
                      Естествено че сте тенденциозен, миналото ви е такова.

                      Last edited by Имхотеп; 13.09.2018, 18:37.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        Бе казвам аз, че вие кумалисите (комунистите) сте кухи кратунки и само щуротии от вас...

                        За сега единствено доказваш, че проблемът не е софтуеърен, а хардуеърен. Дефектен чип
                        Мише, абе голям „експертин” се извъди, бе. Питах досега неведнъж, колко и какви лични спомени имаш от злия соц но,
                        ​упорито, утаяваш. Случайно ли, мислиш, е пословицата „Око да види, ръка да пипне”? Толкова заблудени съвременници и аз мога ти показа но, ще речеш, тенденциозен съм. Така че ...
                        Last edited by Pyramid; 13.09.2018, 18:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Громя, ама няма какво да громя. Чета само глупости, от които на човек може да му падне ченето... То дори няма какво да се громи


                          ".....ментора на шефовете ти "


                          Last edited by RUBLA; 13.09.2018, 10:42. Причина: Спазвайте добрия тон!
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Громя, ама няма какво да громя. Чета само глупости, от които на човек може да му падне ченето... То дори няма какво да се громи

                            Я кажи ти нещо от "практиката", да видим какво ще измъдриш

                            Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Мони, много добре са те подготвили теоретически. Громиш комунизма във форума, но не са ли ти казали, че няма по-комунизъм от комунизма, който насажда ментора на шефовете ти - Сорос.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              Бе казвам аз, че вие кумалисите (комунистите) се кухи кратунки и само щуротии от вас...

                              За сега единствено доказваш, че проблемът не е софтуеърен, а хардуеърен. Дефектен чип
                              Мони, много добре са те подготвили теоретически. Громиш комунизма във форума, но не са ли ти казали, че няма по-комунизъм от комунизма, който насажда ментора на шефовете ти - Сорос.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Е да , ама не ! След като си Мишо Илиев , гегата и по чукарите ... иначе тука си , щот си ходил на училище ... бай Тошовото !
                                Бе казвам аз, че вие кумалисите (комунистите) сте кухи кратунки и само щуротии от вас...

                                За сега единствено доказваш, че проблемът не е софтуеърен, а хардуеърен. Дефектен чип
                                Last edited by Money; 13.09.2018, 10:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X