IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Бе де ги дават тия заплати??Доктор зема 1000 лева некакъв бачкер 1800 айде намалете пиенето и опиатите
    Ааа, край. Таа вече ше я прескачам.
    То бива лъжи, ама 1200 заплата за касиерка във "Фантастико"...
    Нека зимат, аз съм "за", ма сигурно момата има предвид бруто за 60 часова работна седмица.
    Last edited by И.Зверов; 12.02.2019, 01:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Че те тия са частни бре мише, че даже и ония дет' беше пуснал като от Афганистан ли Алепо ли приличали. Кой да им ги оправи? Да се хващат сами.
      Като искат по-добре да живеят, да работят повече. Еми нема работа? Е кво значи нема работа?
      Седи си некакъв, и чака някой да го моли да иде да бачка, ама то и не ква да е работа, требва да е яка, за 'ноо кинти, иначе нъцки! Нема да работим. Ми кат' нема да работиш, живей си там в квот' си живееш и не мрънкай.
      чета са една книжка на тоз професорчвто И.Христов. "Пред пепелището на нестаналото българско общество" Мноо добра дат кажа, обяснява как номенклатура 3то поколение, за да остане на власт иаме това което е сега и в целия бивш Соц., а в Западното общество създадената средна класа как има претенции за властта и веднага демонтаж ..... Мхм народо требе да се държи прос кат мотика, за да не му знае много гагата и тия тва и праят, отсекъде мнооо добре и в двата лагера ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Да,никога няма да разреша подобно нещо и те ще ме послушат
        Сега ще ви оставя да се надпреварвате кой от кой е по "културен" и "цивилизован"
        ми супер ...да ти са живи и здрави унуки с неопределен пол и съзнание ... е , такива по-добре да не се връщат в България !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Няма да позволиш ...?!
          Дурката е готина ама от време на време нещо изпушва.Ше я пита нея некой къде да живее и си вярва и се навива.Ако знае как ме развеселява..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Внимавай какво и как пишеш !!! Можеш да правиш всичко каквото искаш,но ще те помоля когато дискутираш нещо с мен да се държиш културно !
            Ясно ?!!!
            Имам и разум и съвест и точно защото ги имам,няма да позволя на децата ми да се върнат и да живеят в България,докато не изчезнат тези изчадия
            Предпочитам да живеят там където ти никога няма да можеш да ходиш по лична голяма или малка нужда,но не и да се срещат с хора,които мислейки се за интересни могат да си позволят да напишат подобно нещо публично !!!
            Дури успакой ся изпусни парата.И не давай акъл на децата ти без да са ти го поискали...Големи хора са все пак ще решат сами къде и как да живеят.Ти имаш и разум и съвест ама все някак си тая съвест заобикаля и все клони към кинтата имотеца материалното.Наште куманяги и твои съседи са чавдарчета в сравнение с тия дет ги наричаш цивилизация.Че искаш и децата ти да се учат от тях.Е аз не искам моите да се учат от такива.По добре по бедничко отколкото с бандити и убийци.Са аз къде ходя по лична малка и голяма нужда не е тука мястото да обяснявам...Но ако реша мога и в Оборище да го направя насред прехвалената и повяхнала Докторска градина.Та викаш как си позволявам да пиша така.Ами позволявам си и ще си позволявам когато някой се опитва да ме поучава как да мисля и какво е цивилизация.И с чувство на превъзходство да ми обяснява къде бил ходил и колко получавал.Еми аз за мен си получавам много повече отколкото харча.Другите не ме интересуват.Каквото ми трябва имам го.Ние нецивилизованите сме възпитани да не взимаме от Природата повече отколкото ни трябва за да живеем.Лакомията не е ценност за нас.Не се дръвчим с материални придобивки и не демонстрираме превъзходство над другите хора.Сега се успокой и си допии каквото пиеш а утре се замисли.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Няма да позволиш ...?!
              Да,никога няма да разреша подобно нещо и те ще ме послушат
              Сега ще ви оставя да се надпреварвате кой от кой е по "културен" и "цивилизован"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Внимавай какво и как пишеш !!! Можеш да правиш всичко каквото искаш,но ще те помоля когато дискутираш нещо с мен да се държиш културно !
                Ясно ?!!!
                Имам и разум и съвест и точно защото ги имам,няма да позволя на децата ми да се върнат и да живеят в България,докато не изчезнат тези изчадия
                Предпочитам да живеят там където ти никога няма да можеш да ходиш по лична голяма или малка нужда,но не и да се срещат с хора,които мислейки се за интересни могат да си позволят да напишат подобно нещо публично !!!
                Няма да позволиш ...?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Никого в нищо няма да убеждавам хеле пък предубедени или купени с няколко крадени каймета оцапани с кръв.Ако имаш разум и съвест сама ще прецениш какво да направиш.Аз на тия и цивилизацията им мога само да се изсера.Да си прибират цивилизацията и да ги няма
                  Внимавай какво и как пишеш !!! Можеш да правиш всичко каквото искаш,но ще те помоля когато дискутираш нещо с мен да се държиш културно !
                  Ясно ?!!!
                  Имам и разум и съвест и точно защото ги имам,няма да позволя на децата ми да се върнат и да живеят в България,докато не изчезнат тези изчадия
                  Предпочитам да живеят там където ти никога няма да можеш да ходиш по лична голяма или малка нужда,но не и да се срещат с хора,които мислейки се за интересни могат да си позволят да напишат подобно нещо публично !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    А,де не така ! Никога не прави сравнение между моите прародители и комунистическите крадци !!! Няма как да се случи това ще знаеш !
                    Чакай какво подпали.Успокой се и си използвай главата все пак физика си завършила не си хваната от гората.Не позволявай пари оцапани с кръв да ти замъгляват съвестта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп

                      Бе гледах, гледах, пиздостан е в приятната компания на Руанда и Кения.
                      По добре с Руанда и Кения отколкото с убийци крадци и боклуци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        В магазина на Фантастико след канала на бул."Мадрид" Ако искаш когато ходя до там ще попитам дали имат свободни позиции за работа
                        Аз работа си имам намери некой цивилизован да бръмчи по цел ден с буса из София за 800 кинта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          И старите ти и новите ти съкварталци са същите айдуци.Само че земята не можаха да я отмъкнат в гроба новите ти съкварталци обаче като термити унищожиха построеното но ще дойде ден и ще си платят за кражбите.
                          А,де не така ! Никога не прави сравнение между моите прародители и комунистическите крадци !!! Няма как да се случи това ще знаеш !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Нали не искаш да ме убедиш,че руснаците са с по-добър световен мироглед ?! Моля те не го прави,а по-добре замълчи,че нещата могат да загрубеят.
                            Истината е ,че световната цивилизация не е идеална все още за жалост,но до сега няма измислено нищо по-добро от демокрацията. Предполагам,че човечеството и нея ще израсне някога ама за сега на хоризонта няма нищо по-добро. М/у другото точно сега видях,че е излязъл рейтинга за жизнения стандарт за 2018 г ,та го гледах. За неразбиращите и да не ми се налага да повтарям това е рейтинга по държави къде се живее най-добре и къде не толкова добре да не кажем лошо/ Бате Пешо,уточнението не се отнася за теб ,а за едни други люде /
                            Интересно е много,погледнете го :

                            https://www.prosperity.com/rankings?...ok-pc2KD7YmUnM
                            Никого в нищо няма да убеждавам хеле пък предубедени или купени с няколко крадени каймета оцапани с кръв.Ако имаш разум и съвест сама ще прецениш какво да направиш.Аз на тия и цивилизацията им мога само да се изсера.Да си прибират цивилизацията и да ги няма

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=JFy0fzPnua8
                              Власть над человечеством через создание ложных картин мира. Андрей Фурсов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Бе де ги дават тия заплати??Доктор зема 1000 лева некакъв бачкер 1800 айде намалете пиенето и опиатите
                                В магазина на Фантастико след канала на бул."Мадрид" Ако искаш когато ходя до там ще попитам дали имат свободни позиции за работа

                                Коментар

                                Working...
                                X