IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
    Не ме учудва. Фактът, че не беше уволнен още същата вечер след разгрома от Стоук и финала на проваления сезон с един чувал пари пръснати за играчи, говореше, че го гласят да остане. Все пак имах някаква надежда, че може да бъде уволнен по-късно, но за съжаление ще се наложи и идващия сезон да се борим със светци, грънчари, лебеди и други подобни на тях средняци
    няма да се притесняваш ...................... след успешния ви миналогодишен сезон когато почти станахте шампиони, БР подписа нов 4-годишен договор

    остават му само още 3 години на човека ....................... дето се вика -> то почти не останало

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      добра новина, но това се знаеше от доста време ....................... нима те учудва?

      и втората добра новина е:
      Не ме учудва. Фактът, че не беше уволнен още същата вечер след разгрома от Стоук и финала на проваления сезон с един чувал пари пръснати за играчи, говореше, че го гласят да остане. Все пак имах някаква надежда, че може да бъде уволнен по-късно, но за съжаление ще се наложи и идващия сезон да се борим със светци, грънчари, лебеди и други подобни на тях средняци
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
        За съжаление Роджърс остава мениджър.

        Окончателно: Брендън Роджърс остава в Ливърпул
        добра новина, но това се знаеше от доста време ....................... нима те учудва?

        и втората добра новина е:

        Роджърс е получил уверения, че ще има средствата за трансфери, които пожелае.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          супер, още един тим умрЕ Как ще ревЪт за Моу след една година, не е истина просто. Сега, ако шитнат и роналдинята и става мазалоч.
          Клоп-натия май има шанс за Ливера и Манчо отече за 4-тото място
          За съжаление Роджърс остава мениджър.

          Окончателно: Брендън Роджърс остава в Ливърпул
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
            Супер,

            Бенитес взема Реал Мадрид.
            супер, още един тим умрЕ Как ще ревЪт за Моу след една година, не е истина просто. Сега, ако шитнат и роналдинята и става мазалоч.
            Клоп-натия май има шанс за Ливера и Манчо отече за 4-тото място
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Супер,

              Бенитес взема Реал Мадрид.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                +1
                Оборот да става

                И в продължение днес бих едно залогче:
                Джокович - Надал 1
                С.Уилямс - Ерани под 18.5 гейма
                Общото К е 2,23

                Айде мачкайте, че нещо сърболята ме дънят на световното U20 като бият за момента Мали
                джуката ще бие, ама серината е много зле - също като педерерът, та моят залог е обратния - над 18,5
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  ...Ми като не върви на едно, върви на друго, важното е кинтата да се върти
                  +1
                  Оборот да става

                  И в продължение днес бих едно залогче:
                  Джокович - Надал 1
                  С.Уилямс - Ерани под 18.5 гейма
                  Общото К е 2,23

                  Айде мачкайте, че нещо сърболята ме дънят на световното U20 като бият за момента Мали
                  Last edited by mussi; 03.06.2015, 12:24.
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • супер, и от немците захлебих доволно, вярно, доста инфарктно и с войднати 2 залога на по-малко кинта, но все пак с прилична печалба. Ми като не върви на едно, върви на друго, важното е кинтата да се върти
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • на мен педерерът ми е ясен, просто не очаквах бъбринката да е чак толкова силен, че да го бие в 3 сета. Все едно, сега чакам плейофа във втора бундеслига, пък да видим Ако не - нов ден, нов тираж
                      Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                      След като се измъкна вчера по терлици( поне на мен) ми беше ясен днешния мач.
                      В тай-брейка имаше възможност за победа в сета, но ...
                      Утре е нов ден и дано да е успешен
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Сеп Блатер подаде оставка, ще свика извънреден конгрес във ФИФА http://www.dnevnik.bg/sport/2015/06/...ka_izvunreden/
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          излезе си, кравата милка е тотално аут ъф спейс, може да бие само наш глугорий Язък, един сет да беше взел, щеше да е супер, но нищо, поне ти го позна
                          След като се измъкна вчера по терлици( поне на мен) ми беше ясен днешния мач.
                          В тай-брейка имаше възможност за победа в сета, но ...
                          Утре е нов ден и дано да е успешен
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                            Като всичко ново - трябва му време и ще стане...
                            Дето викаш хаирлия да е...
                            Иванович си взе своето и сега чЕкам Вавринка-та да отстрани "сънародника" си
                            излезе си, кравата милка е тотално аут ъф спейс, може да бие само наш глугорий Язък, един сет да беше взел, щеше да е супер, но нищо, поне ти го позна
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              aй, хаирлия да е, аз хванах (случайно) и тайбрека на кукуруза и шафрана при 5:4 и 2 коеф., така че съм доволен. Мисля да пусна бъбринката и педерер над 3,5 сета, както казах
                              Като всичко ново - трябва му време и ще стане...
                              Дето викаш хаирлия да е...
                              Иванович си взе своето и сега чЕкам Вавринка-та да отстрани "сънародника" си
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                Малко прекалиха
                                Дано поне след Челси, Иванович(засега върви както трябва) и Вавринка ми оправят вечерта
                                aй, хаирлия да е, аз хванах (случайно) и тайбрека на кукуруза и шафрана при 5:4 и 2 коеф., така че съм доволен. Мисля да пусна бъбринката и педерер над 3,5 сета, както казах
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X