IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 5 (ПЕТ) точки за Надал след 17 мин игра
    Това прилича на клане!!!
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Позна
      Снощи така се наших в един мач - играх го твърдо до вземане на собствения сервис на едната пача в мача и тя така и не го взе, а аз си играех удвояванията, докато мача свърши Иначе проби 3 пъти другата и то на коеф 4, но аз така и не й пуснах пробив. Здраве да е, продължаваме напред
      Next game E next game !!!
      Само напред !!!
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
        Животното ГАЗИ !!!
        6:1 6:3
        Сега и српче-то да бие и да приключвам за днес.
        При другата ми колонка остана само Испания да бие Португалия в квалификациите за Евро U19 и довечера узаки-то ще е супер-сладко
        Позна
        Снощи така се наших в един мач - играх го твърдо до вземане на собствения сервис на едната пача в мача и тя така и не го взе, а аз си играех удвояванията, докато мача свърши Иначе проби 3 пъти другата и то на коеф 4, но аз така и не й пуснах пробив. Здраве да е, продължаваме напред
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          +1
          Оборот да става

          И в продължение днес бих едно залогче:
          Джокович - Надал 1
          С.Уилямс - Ерани под 18.5 гейма
          Общото К е 2,23

          Айде мачкайте, че нещо сърболята ме дънят на световното U20 като бият за момента Мали
          Животното ГАЗИ !!!
          6:1 6:3
          Сега и српче-то да бие и да приключвам за днес.
          При другата ми колонка остана само Испания да бие Португалия в квалификациите за Евро U19 и довечера узаки-то ще е супер-сладко
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Два факта и един въпрос.
            1.Клоп си даде почиФка до 2016.
            2.На най-добрия, най-великия и най-вариативно тактичесткия треньор резултатите му са великолепни, НО договора му изтича 2016-та.
            случайно ле съфпадат числата ?
            още един мечтател

            време е този сайт да се прекръсти от "инвестор.бг" на "мечтател.бг"

            препоръка е...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Щом не искаш да сте шампиони всичко е ОК!
              И на мен ми харесва играта на отбора Ви, така че - наслаждавайте се!
              Да, тва беше силно...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                Поставили са му ултиматум: ако отново сме извън топ 4, го махат. Аз се надявам още по Коледа да вземем Клоп
                Два факта и един въпрос.
                1.Клоп си даде почиФка до 2016.
                2.На най-добрия, най-великия и най-вариативно тактичесткия треньор резултатите му са великолепни, НО договора му изтича 2016-та.
                случайно ле съфпадат числата ?
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                  Поставили са му ултиматум: ако отново сме извън топ 4, го махат. Аз се надявам още по Коледа да вземем Клоп
                  мда .............. клоп сега ще седне и ще ви чака

                  вярваш ли си изобщо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    няма да се притесняваш ...................... след успешния ви миналогодишен сезон когато почти станахте шампиони, БР подписа нов 4-годишен договор

                    остават му само още 3 години на човека ....................... дето се вика -> то почти не останало
                    Поставили са му ултиматум: ако отново сме извън топ 4, го махат. Аз се надявам още по Коледа да вземем Клоп
                    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Щом не искаш да сте шампиони всичко е ОК!
                      И на мен ми харесва играта на отбора Ви, така че - наслаждавайте се!
                      по-добре вълнуващ футбол който се харесва от всички привърженици на играта футбол отколкото "правилния специален футбол и победа на всяка цена със съдийска помощ за някакви измислени ламарини"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                        Мъри Стоилов !!!
                        Тогава ще почнат да играят ПРАВИЛЕН ФУТБОЛ и ще мачкат наред ...
                        няма шанс да ни се падне "специалиста от въгларово" .................. кауна от аскийо си е запазен за говедата...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          някога прочел ли си, че искам смяна на ВЕНГЕР?

                          някога прочел ли си, че искам АРСЕНАЛ да са шампиони???

                          доволен съм от играта която АРСЕНАЛ демонстрира под ръководството на ВЕНГЕР

                          при мен единственото притеснение е, че един ден ще се наложи ВЕНГЕР да се пенсионира и си нямам да идея кой ще успее да го наследи и да изповядва футбола наложен от ВЕНГЕР
                          Щом не искаш да сте шампиони всичко е ОК!
                          И на мен ми харесва играта на отбора Ви, така че - наслаждавайте се!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            ...
                            при мен единственото притеснение е, че един ден ще се наложи ВЕНГЕР да се пенсионира и си нямам да идея кой ще успее да го наследи и да изповядва футбола наложен от ВЕНГЕР
                            Мъри Стоилов !!!
                            Тогава ще почнат да играят ПРАВИЛЕН ФУТБОЛ и ще мачкат наред ...
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              Чудя се Полкито какво се присмива, като с "доживотния" договор на Венгер Артилерията ще стане шампион...ама друг път! Най-много четиристранния турнир Емиратс къп да спечели и някое Карлинг/ФА купче!
                              някога прочел ли си, че искам смяна на ВЕНГЕР?

                              някога прочел ли си, че искам АРСЕНАЛ да са шампиони???

                              доволен съм от играта която АРСЕНАЛ демонстрира под ръководството на ВЕНГЕР

                              при мен единственото притеснение е, че един ден ще се наложи ВЕНГЕР да се пенсионира и си нямам да идея кой ще успее да го наследи и да изповядва футбола наложен от ВЕНГЕР

                              Коментар


                              • Чудя се Полкито какво се присмива, като с "доживотния" договор на Венгер Артилерията ще стане шампион...ама друг път! Най-много четиристранния турнир Емиратс къп да спечели и някое Карлинг/ФА купче!

                                Коментар

                                Working...
                                X