IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Браво на нашите баскетболисти! Само да кажа, че хандикапа преди мача беше 17,5 точки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Груец у Ботевград бе и у Коиловци
      А, сега виждам, че сме ги били на баскет - голяма сензация, браво. Не съм гледал мача, но поздравления, огромно постижение!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Къде бе, Бате, в Копиловци ли
        Груец у Ботевград бе и у Коиловци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Българи бихме Франция гледам и не вярвам на ушите си......Браво момчета
          Къде бе, Бате, в Копиловци ли
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Българи бихме Франция гледам и не вярвам на ушите си......Браво момчета

            Коментар


            • В Благоевград са наясно с фамилилията ..Хеле за мама му легенди се носят..

              Коментар


              • Aпропо, гледам, че онзи предател Борбукоглу се е изказал пред някаква медиа - толкова не се бях смял, като на този съвременен кириакстефчовец! Barbukoglu, видите ли, бил висял с часове по времето на соц-а, като се извъртали заедно с майкя му, баща му, брат му и той, на километрични опашки, видиш ли, за да вземат самунчето лебец, пък да до апнат с водичка от ручея, че друго по време на прогнилия соц нямало. Ритал бил с облепени с тиксо гуменки (поне тиксо явно е имало). щото други нямало, почти като бразилчетата на копакабана, в края на Плаж маала у Благоев. ПЪк не е да не сме ходили в бижуто и витрината на късния соц - Благоевград, дето имаше почти всичко, че даже и неща, дето трудно се намираха в София, хеле пък контрабанда от югогражданите, дето сега се викат северини, оттатък границата.

                Не сери в паничката, от която още лочиш, Барбукоглу, не говори за инстраграми и фейцбуци, дето за едно возене с вертолет и литекс припозна. Да си беше останал, а не да ми идваш тука, че пара да цоцаш от разни фондацийки, уж за благото на дечицата.Миткоооо, никой не обича продажните, затова и Съра ти го наби. Язък ти за уникалния талант - най-талантливия бг футболист, който съм гледал на живо, но си остана леке и предател, щото Господ дава, Митко, даже на такива продажни, като теб дава, ама в кошара не вкарва! А можеше да си наистина велик футболист и българин, но както се казваше в онзи плакат - Можеше да си звезда при нас, а сега си просто пеераз. Язък!
                Last edited by RUBLA; 21.09.2018, 20:33. Причина: Спазвайте добрия тон!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • спеициален поздрав за Импето - у наше село биха рекли, че на свинчето му липсва само звънчето, ако и да е с плисе на балерина - егати подигравката към тези фини жени

                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Слаб мач за нас, пропуските на лудогорец си бяха ясни. Няколко спестени картона за лудогорец, един незаслужен за нас за неправино дишане на бикел. Липсата на оптимален състав не можа да бъде компенсирана. Лудогорец бяха възстановили много добре, направо не е за вярване как след мачовете в еропа тичаха толкова много... Реално не бяхме толкова далече, можеше и равен да стане, но не го заслужавахме. Две ситуации за дузпа имаше, пожалиха го пак моцито, но не съм се и надявал да свирят по различно. На фона на съдийството с моачовете с копенхаген съдията изглеждаше поносим, което обаче не значи, че не ги подпря. Просто не беше толкова очеизвадно. За този мач толкова...
                    По компактно трябваше да стоим на терена и да пестим сили, защото очевидно тези летяха по терена, да ги изчакаме малко да се поизморят... че тогава да се опитваме да се надиграваме. Хубав мач за първенството се получи и двта отбора се опитваха да се победят.

                    Груйче, големи глупости четеш, ама щом те влече...
                    Last edited by pepe1234; 20.08.2018, 12:04.

                    Коментар


                    • Много хубава статия за тирето, не че не сме си го казвали хиляди пъти
                      "ЦСКА-София" е еманация на съвременна България - мутренско управление, обвито с медиен комфорт и държавни протекции, неизбежно води до паралелна реалност. При това не от вчера
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Лудогорец разказаха играта на претендентите, но пак много пропускат.
                        Отлично решение Антон Недялков да е защитник в двойка с Моци.

                        Коментар


                        • Е ти какво очакваш да сме като тия астерикс и обеликс и да мажем всичко наред ли? Футбола отдавна е вече комерсиален спорт и високото ниво се постига само с много пари. Тъй че сме си добре и първенството, ни не е лошо. Играем си, имаме си дербита, пиеме си бирите... Гледаме си отборите. Който му харесва да си гледа каквото иска, мен не ме кефи и не гледам други първенства не е толкова сложно...

                          Коментар


                          • Пепич, аз съм фен само на един отбор - Левски, на всички други като Челси, Реал, Баварията, Лийдс, Атлетико Мадрид и Билбао, Ливера и т.н. просто симпатизирам, защото така ми е останало през годините, когато по един или друг начин са ме пленили с играта си в определени мачове. Но това не ми пречи да видя реалността, независимо дали гледам на 4К ултра ХД, на Електрон, Велико Търново 84 или на стадиона. А тя е грозничка и причините са ясни - прекалената мутризация във футбола и липсата на морал, Ще кажеш, че и другаде е така, и ще си прав, но не и в мащабите, които са тук. Добавяме към това липсата на български футболисти, защото всички са чалгари, добавяме разни оранжеви тумори, отбори на държавна и общинска издръжка, странно построени сектори на иначи разбити стадиони и картинката става пълна.

                            Понякога не разбирам от какъв зор изобщо поддържаме футбола у нас, като той е на командно дишане. Ако същите пари се вкарат във волейбола, успехите ще са чутовни. А някога са играли волейбол и на стадион Васил Левски...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Е толкова ли ви е трудно да си представите, че някой си гледа български футбол и че други първенства и отбори са му безразлични...

                              бирите са хубаво нещо....

                              Това че сигурно всеки от вас и има по-няколко чуждестранни отбора и вика за тях, с техни фен артикули и т.н. и ако може да иде на техен мач ще го направи без да се замисли, може и да е нормално все пак всички искат да са от страната на силните и печелившите... но всеки според рабиранията си
                              Last edited by pepe1234; 17.08.2018, 11:18.

                              Коментар


                              • Когато се прави една лига само и само да влезе един отбор. Когато всички медии в страната се надпреварват да го наричат с измислено име. Когато всички клубове са съгласни с това и са се подписали (включително моите говеда). Когато този отбор има невероятната подкрепа на държавата на всички нива и т.н., винаги ще е така!

                                Така беше и с проекта на Киро, така беше и Мтел висша лига, така беше със сикаджиите, така беше с мултитруп и т.н. Тука е така - прекършена нация, интересуваща се само да си напълни тумбака с креМвирши от левче и бира от пейсе стинки! А в този форум дори имат ревностни зашитници и това е елитен форум, какво става по другите доруми - бедна ви е фантазията...

                                Успехи - друг път, а на световно - като го направят 100+ отбора. Футболът у нас трябва да нъде закрит и след 10 години може и да за почнем леко да отлепяме. Амин!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X