IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Важното е, че си ги разпорил вчера

    Тая снегурачка ми скъса нервите да се прави на болна и освини целия мач, ама както и да е.
    ---------------------
    За днес не знам, сякаш рисково ги денсиш.

    Успех!
    Рисково, рисково... колко да е рисково
    В тази фаза на турнира всичко вече е твърде рисковано и като казва бат' Грую - "cherche la TOTO"
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Още един талант е на път да бъде погубен:

      http://www.givemesport.com/583571-li...acebookOrganic

      При наличието на толкова играчи на неговата позиция(друг въпрос са качествата им) нямам идея каква му е идеята на БР за този трансфер.
      Факта (поне за мен) е, че Милнър е чудесен играч за чобански отбори тип Сток Сити и затова не си намери мястото в МанС. Сега и в Ливърпул пак ще бяга като муха без глава и нулево КПД.
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        дано съм бил полезен на някого с немалкия опит който имам (хиляди загубени евра)
        Ето защо стадион Ботяфф не е още построен. Къде отивали еврата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Животното ГАЗИ !!!
          Според мен ще си вземе и финала срещу Сафарова, но утре ще го мисля.
          Днес съм пуснал:
          Джокович - Мъри 3:0
          Цонга - Вавринка над 39,5 гейма

          Общото К е 3,37

          Ти да видиш...
          Важното е, че си ги разпорил вчера

          Тая снегурачка ми скъса нервите да се прави на болна и освини целия мач, ама както и да е.
          ---------------------
          За днес не знам, сякаш рисково ги денсиш.

          Успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Първият си го целнал, ама като гледам втория, не виждам Снежанка как ще отърве боя.
            Животното ГАЗИ !!!
            Според мен ще си вземе и финала срещу Сафарова, но утре ще го мисля.
            Днес съм пуснал:
            Джокович - Мъри 3:0
            Цонга - Вавринка над 39,5 гейма

            Общото К е 3,37

            Ти да видиш...
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              Има логика !!!
              Да го прави срещу наш Григор разбирам... ама срещу (доскоро) най-добрия на клей... малко ми е "хиксово"...
              Да видим...
              Днес съм ги играл:
              Иванович - Сафарова над 21,5 гейма
              Уилямс - Башчинкси (другата native born швейцарка) 1

              Общия К е 2,01
              Първият си го целнал, ама като гледам втория, не виждам Снежанка как ще отърве боя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                .....
                за сметка на това ме учуди, че някой гони да спечели, че някоя си кифла ще спечели сет от собствения си сервиз ................. те тея шматки като вземат да губят са в състояние и в следващия турнир да не спечелят сет от собствения сервиз...
                .....
                Ето това е най-сериозната разлика при жените и мъжете: докато първите могат да свършат сет с по 3 пробива всяка, при мъжете обикновено 1 е достатъчен! Множество от сетовете при мъжете завършват 6-3 / 6-4 с един пробив и всички доволни - победилия ясно, загубилия (който обикновено е по-слабия) е доволен че се е представил добре!
                Общо взето няма печеливша стратегия за залагане на тенис, но ми се струва, че ако някой може да след мачовете може да се печели - най-малкото ако залага на живо и потенциалния победител вземе че допусне пробив, ...което при жените си е често явление! Иначе коефициенти от 1.10 преди мачовете няма какво да ги коментираме!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Аз спирам да залагам на тенис!
                  и аз така направих преди десетина години

                  тогава освен на тенис спрях да залагам на дартс, снукър, скуош и редица други екзотични спортове

                  Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  След като това дърво Мъри взе да бие на клей, Вавринка след като изглеждаше като наркоман срещу Гришо преди 2-3 седмици сега мачка Федерер, а за капар Джокович би 3-0 (аз имах залог над 3,5 сета) Надал за едва втората му загуба на Роланд Гарос...жените няма какво да ги коментираме - там освен жената-мъж всичко друго е непредвидимо!
                  при мъжете е по-възможно да ги хванеш но пък там има много подробности които трябва да следиш .............. трябва ти инсайдър който да ти снася за всеки тенисист дали не му се е появила някоя лека контузия и дали няма да жертва даден турнир за сметка на следващия или по-следващия; трябва да поглеждаш предната година как се е представил в турнира и да видиш дали ще се хвърля да си защитава точките; трябва да знаеш и кога си е пил химията и дали не е сменил хаповете

                  изобщо при мъжете е доста сложно, но не и невъзможно да се правят кинти, но се иска сериозна подготовка за игра на сигурно

                  докато при жените и всичко да знаеш риска е отново много голям за каквото и да е...

                  жените в тениса са толкова нестабилни психически, че при тях вече нищо не е възможно да ме учуди

                  за сметка на това ме учуди, че някой гони да спечели, че някоя си кифла ще спечели сет от собствения си сервиз ................. те тея шматки като вземат да губят са в състояние и в следващия турнир да не спечелят сет от собствения сервиз...

                  пълен ужас

                  единствената донякъде работеща схема която си бях изработил при жените преди десетина години (в момента не знам дали ще се получи - все пак едно поколение тенисистки се смени) е следната:

                  трябва да се шорти тенисистката която води ............. в началото с малко кинти и като се вдига коефицента за губещата слагаш отново същата сума ................ по някое време на играта нещата задължително се обръщат (тенисистката която води винаги има някакъв срив в играта) и първо затваряш залога , а после делкаш печалбата по равно

                  при моето буки се получава идеална ситуация за такава игра, но се иска много добър нет и бърз комп за игра он-лайн

                  дано съм бил полезен на някого с немалкия опит който имам (хиляди загубени евра)
                  Last edited by 2012; 04.06.2015, 14:45.

                  Коментар


                  • Аз спирам да залагам на тенис! След като това дърво Мъри взе да бие на клей, Вавринка след като изглеждаше като наркоман срещу Гришо преди 2-3 седмици сега мачка Федерер, а за капар Джокович би 3-0 (аз имах залог над 3,5 сета) Надал за едва втората му загуба на Роланд Гарос...жените няма какво да ги коментираме - там освен жената-мъж всичко друго е непредвидимо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Ми в един индивидуален спорт кой може да си позволи да прави подобни врътки (ако ги прави де), разбира се - най-добрият! Нали не мислите че и двамата са в "играта"

                      Аз обаче с всеки изминал мач се убеждавам че Жокера е някъв "изруд" и феномен!

                      Иначе бях, а и все още съм фен на Маестрото но...както е видно и от мачовете на един футболен отбор воден от Мосюто - красотата и елегантността в играта не винаги, а всъщност и доста често се оказват непечаливши...
                      Има логика !!!
                      Да го прави срещу наш Григор разбирам... ама срещу (доскоро) най-добрия на клей... малко ми е "хиксово"...
                      Да видим...
                      Днес съм ги играл:
                      Иванович - Сафарова над 21,5 гейма
                      Уилямс - Башчинкси (другата native born швейцарка) 1

                      Общия К е 2,01
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Ми в един индивидуален спорт кой може да си позволи да прави подобни врътки (ако ги прави де), разбира се - най-добрият! Нали не мислите че и двамата са в "играта"

                        Аз обаче с всеки изминал мач се убеждавам че Жокера е някъв "изруд" и феномен!

                        Иначе бях, а и все още съм фен на Маестрото но...както е видно и от мачовете на един футболен отбор воден от Мосюто - красотата и елегантността в играта не винаги, а всъщност и доста често се оказват непечаливши...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Джуката, то е ясно, но честно казано мисля, че с Мърльо ще му е доста трудно
                          Дали ще му е трудно или не няма никакво значение - важното е да бие
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                            Всичко звучи чудесно, но в крайна сметка кой ще прибере парАта от следващия кръг и евентуално трофея (щото това си е финала както и да го мислим)
                            Джуката, то е ясно, но честно казано мисля, че с Мърльо ще му е доста трудно
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              никакво клане няма, бр'о, всичко е едно огромна мафия Нулето води 3:0 и 0:30 на сервиса на Педал, коеф. пада до 1.06, Нулето си прави пробива и повече от "логично" коеф се качва на 1.10 Следват също повече от "логично" 3 поредни гейма за Педал, от които 2 пробива, като в последния Нулето прави грешка, която и 5 год хлапе не прави - топка, която му е върната на 1 метър от мрежата, на която той вече е и по никакъв начин не го затруднява, нито е къса, нито е проблемна, заминава директно с все сила в мрежата Някой захлеби доооооста добре Всъщност всичко е случайно, топка е, върти се, в тениса няма никакви договорки
                              Всичко звучи чудесно, но в крайна сметка кой ще прибере парАта от следващия кръг и евентуално трофея (щото това си е финала както и да го мислим)
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • никакво клане няма, бр'о, всичко е едно огромна мафия Нулето води 3:0 и 0:30 на сервиса на Педал, коеф. пада до 1.06, Нулето си прави пробива и повече от "логично" коеф се качва на 1.10 Следват също повече от "логично" 3 поредни гейма за Педал, от които 2 пробива, като в последния Нулето прави грешка, която и 5 год хлапе не прави - топка, която му е върната на 1 метър от мрежата, на която той вече е и по никакъв начин не го затруднява, нито е къса, нито е проблемна, заминава директно с все сила в мрежата Някой захлеби доооооста добре Всъщност всичко е случайно, топка е, върти се, в тениса няма никакви договорки

                                Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                5 (ПЕТ) точки за Надал след 17 мин игра
                                Това прилича на клане!!!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X