IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Перо победи с мъка 7-5 в третия...няма лошо!
    Човек ако има малко по-близък поглед върху играчите какви хубави парички може да прави...само на този мач Пер от 1.8 на 1.3, после като падна втория сет 2.2, при пробива в първия гейм на третия пак 1.35 (там се затворих аз). При 4-4 беше отишъл на 1.9...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
      ...
      Дано в третия сет Французина да бие.
      ....
      Вече ползвах копченцето Cash out след като проби в началото на третия сет - не ми се гледат нервни изблици до края на сета!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Днес дойде...яд ме е че не сложих Чилич да бие...нейде към 1.60 беше.
        Пак ще си подновя въпроса за Пер...дали ще опне "ветерана" след като опна "бъдещия Федерер"?

        Иначе браво за печелившия ти залог на футбол вчера.
        И аз имах Шибаняк в един дубъл с Ю.Африка ръгби но много ме заболя че требълчето ми на футбол падна щото малките хомо-петлета биха лихтенщайните само 3-1
        Благодаря!
        ВИН агейн!
        Дай боже този месец да продълже така, че празници идват
        Дано в третия сет Французина да бие.
        Иначе днес ранните ми залози са:
        Джокович - Джанг U16.5
        Лукич-Барони - Мугуруза 2
        Общо К 2,13
        и
        Сирия - Япония 2
        Чехия19 - Армения19 1
        Общо К 2,03
        Успех на всички със залозите
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Пер проби още първия сервиз на Багдатис, добро начало - дано го бие в два сета!
          от сет напред и пробив сега французина полудя и почти загуби мача...дано се върне третия сет да го е*а мишока!

          Коментар


          • Пер проби още първия сервиз на Багдатис, добро начало - дано го бие в два сета!

            Коментар


            • Иначе много мачове от днес та чак до вторник!
              Аз сложих 15 кинта на Словакия и Колумбия да бият!
              Коеф. не лош - някъде към 2.20!
              Други залози сигурно ще правя само на живо, че тия квалификации обикновено са трудно уловими!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Би трябвало да бие, а коеф не е лош. Кипърското гърче е смешка, но винаги може да поднесе изненада и все пак е логично да падне
                Дано върже
                Сложих некое Евро на борсата! 1.80 си е хубав коефициент за тенис!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Днес дойде...яд ме е че не сложих Чилич да бие...нейде към 1.60 беше.
                  Пак ще си подновя въпроса за Пер...дали ще опне "ветерана" след като опна "бъдещия Федерер"?

                  Иначе браво за печелившия ти залог на футбол вчера.
                  И аз имах Шибаняк в един дубъл с Ю.Африка ръгби но много ме заболя че требълчето ми на футбол падна щото малките хомо-петлета биха лихтенщайните само 3-1
                  Би трябвало да бие, а коеф не е лош. Кипърското гърче е смешка, но винаги може да поднесе изненада и все пак е логично да падне
                  Дано върже
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Не знам, утре ми е далече...
                    Днес ударих греди с Вавринка дето не би с 2:0 128-ия в разнглистата и Возняско дето се изака на метенето и падна с голяма разлика
                    Сега "избивам" с победа на Надал и победа на Швеците19 в комбо
                    Днес дойде...яд ме е че не сложих Чилич да бие...нейде към 1.60 беше.
                    Пак ще си подновя въпроса за Пер...дали ще опне "ветерана" след като опна "бъдещия Федерер"?

                    Иначе браво за печелившия ти залог на футбол вчера.
                    И аз имах Шибаняк в един дубъл с Ю.Африка ръгби но много ме заболя че требълчето ми на футбол падна щото малките хомо-петлета биха лихтенщайните само 3-1

                    Коментар


                    • Благодаря 2ките на Монтреал и Ванкувър не са толкова изненадващи, но и не бяха толкова атрактивни като коефициент. Победата на Сан Хосе, особено с този разгромен резултат си е голяма изненада. Те обичат да стартират сезона с по няколко поредни победи (имам спомени от серии по 8-9 от предходни сезони, така си заслужава да се следят.
                      Ще се опитам да давам по 1 прогноза на ден, преди 22:00

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
                        Chicago Blackhawks 2
                        New York Rangers 3

                        Отлично начало на сезона
                        Че то от 4 мача 4 двойки бре, затваряш очите и коят' уцелиш

                        Шегувам се, ясно е че си имал идея и си се обосновал за залога - нещо което много уважавам. И при все че мисленето "топка е върти се" (в случая шайба де) и "уреден мач" битуват доста в любителите на залозите, статистиката, анализът и онова тънкото което не всеки може да прозре и улови може да направят един залог с една идея по-сигурен, а и самата печалба малко по-ценна и заработена с труд. Та честито!

                        П.П. Гледам и Муси се е представил на ниво снощи. Дай Боже повече такива поводи за радост и при все повече участници!

                        Лек ден на всички!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
                          Chicago Blackhawks 2
                          New York Rangers 3

                          Отлично начало на сезона
                          мда
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Chicago Blackhawks 2
                            New York Rangers 3

                            Отлично начало на сезона

                            Коментар


                            • Почти не следя американските спортове от времето на Шак насам, пък хокея съвсем, така че ще се пробвам на база твоята оценка. Пък и решението си е мое, така че благодаря за съвета, ако стане, стане, ако не - продължаваме напреТ
                              Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
                              За оползотворяване на бонус, може да се рискува и повечко с победа в редовното време, оценена на 3 Чикаго са шампиони от миналия сезон, но довечера има друг мача с участието на бейзболния отбор от града и цялото внимание ще е насочено към него. Като цяло не се напъват много в редония сезон, така че надявам се да не те подведа, като за първи мач
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • За оползотворяване на бонус, може да се рискува и повечко с победа в редовното време, оценена на 3 Чикаго са шампиони от миналия сезон, но довечера има друг мача с участието на бейзболния отбор от града и цялото внимание ще е насочено към него. Като цяло не се напъват много в редония сезон, така че надявам се да не те подведа, като за първи мач

                                Коментар

                                Working...
                                X