IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
    Как бе човек, това е лидера на хърватската "Б" група - длъжен съм да ги играя
    Още малко и съм у Софето!
    ами успех и те чЕкам
    Ще взема да пробвам прогнозата на Капитана за НХЛ, и без това са ми дали някакъв бонус в бета
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Довечера започва сезона в NHL. Още е рано за сериозни залози, но ще се опитам да бъда полезен с някоя и друга прогноза.

      За довечера:

      Chicago Blackhawks - NY Rangers 2ML (победа включваща евентуални продължения и дузпи) 2.15 коеф в бет365

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Къ моеш да играеш отбор с името Шибаняк, не знам Няма ли да идваш към София бре, серсемин, да пием по едно, докато още съм свободен?
        Как бе човек, това е лидера на хърватската "Б" група - длъжен съм да ги играя
        Още малко и съм у Софето!
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          WIN !!
          Следващите залози са:
          Шибеник - Задар 1
          Грузия 21 - Испания 21 2
          Сан Марино 21 - Хърватска 21 Over 2,5
          Общо К 2,02
          Къ моеш да играеш отбор с името Шибаняк, не знам Няма ли да идваш към София бре, серсемин, да пием по едно, докато още съм свободен?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            ...
            Сега "избивам" с победа на Надал и победа на Швеците19 в комбо
            WIN !!
            Следващите залози са:
            Шибеник - Задар 1
            Грузия 21 - Испания 21 2
            Сан Марино 21 - Хърватска 21 Over 2,5
            Общо К 2,02
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • интересна картинка, която само доказва какви калитковци са в селската част на Манчестър - едно ниво с Борнемут реално, а са на трето място За разлика от тях Челси са си баш на мястото с бездарната си защита - до Норич, Арсето са до Сититу, а Ливера са една особена бира, гравитирща около Тотенхамите и Саутхамптъните. Само Манчо са девиация в тази класация - даже с рима ми се получи
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                Пер далЕ ще удари един бой на Багдатис томороу?
                Гледам коеф. доста приличен на борсата - 1.85!!!
                Не знам, утре ми е далече...
                Днес ударих греди с Вавринка дето не би с 2:0 128-ия в разнглистата и Возняско дето се изака на метенето и падна с голяма разлика
                Сега "избивам" с победа на Надал и победа на Швеците19 в комбо
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Пер далЕ ще удари един бой на Багдатис томороу?
                  Гледам коеф. доста приличен на борсата - 1.85!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Елитни компаньонки сядат до Боби Михайлов

                    Прочети още на: http://www.gol.bg/interesno/2015-10-...-bobi-mihaylov
                    В свои води ще е ...
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • Елитни компаньонки сядат до Боби Михайлов

                      Прочети още на: http://www.gol.bg/interesno/2015-10-...-bobi-mihaylov

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение


                        http://www.gol.bg/interesno/2015-10-...unayted-snimka

                        съдиите пак подпряха безочливо ман@фите онзи ден ........................ а трябваше да се изгонят поне няколко дърводелеца...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Аз съм самороден талант
                          Вика се,"Я сам самоук"!!А въпроса е,"Кой те научи да пиеш"!!!
                          Майка при директора:Ама вашата дъщеря псува!!!
                          Майката:Еба си майката ,кой я научи!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Груйче,мене на футбол ме е учил Любо Радунчев, а на тенис Гого Лазаров и синовете му Мариан и Краси!!!Тебе койте те е учил!!!
                            Аз съм самороден талант
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              А ето нещо неочаквано, но доста интеерсно, поне за мен - За пръв път в историята си България ще бъде домакин на турнир от календара на Асоциацията на професионалните тенисисти (АТП).

                              Надпреварата ще бъде от категория АТП 250, а първото й издание ще се проведе в зала "Арена Армеец" между 1 и 7 февруари 2016 г.


                              Ще ми е много интересно, когато в залата я има, я няма 4К зрители, къде ще се дянат всички "фенове" на Григор, дето "много го подкрепят", ама в Инстаграм. Иначе инициативата наистина е похвална, макар да е малко на гол тумбак чифте пищови и най-вече защото в спонсорирана от едни турци, дето ще строят на мястото на Деница в Младост, заради един услужлив Бг премиер. Същият, който "уреди" и спонсора за турнира по хид. гимнистика срещу една почти безплатна концесия...

                              П.С. Успех на Григор и дано да има поне 5К зрители в залата - беше изключително срамно да гледам женските финали (вярно Б финали) за сезона при 2-3К зрители общо, половината мамалигари, дошли да подкрепят Халеп
                              Груйче,мене на футбол ме е учил Любо Радунчев, а на тенис Гого Лазаров и синовете му Мариан и Краси!!!Тебе койте те е учил!!!

                              Коментар


                              • А ето нещо неочаквано, но доста интеерсно, поне за мен - За пръв път в историята си България ще бъде домакин на турнир от календара на Асоциацията на професионалните тенисисти (АТП).

                                Надпреварата ще бъде от категория АТП 250, а първото й издание ще се проведе в зала "Арена Армеец" между 1 и 7 февруари 2016 г.


                                Ще ми е много интересно, когато в залата я има, я няма 4К зрители, къде ще се дянат всички "фенове" на Григор, дето "много го подкрепят", ама в Инстаграм. Иначе инициативата наистина е похвална, макар да е малко на гол тумбак чифте пищови и най-вече защото в спонсорирана от едни турци, дето ще строят на мястото на Деница в Младост, заради един услужлив Бг премиер. Същият, който "уреди" и спонсора за турнира по хид. гимнистика срещу една почти безплатна концесия...

                                П.С. Успех на Григор и дано да има поне 5К зрители в залата - беше изключително срамно да гледам женските финали (вярно Б финали) за сезона при 2-3К зрители общо, половината мамалигари, дошли да подкрепят Халеп
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X