IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Грую обръщам се към теб защото, без да ми се обиждат другите фенове на Левски, твоя интелектуален и ментален капацитет е най-голям. Писал съм за моето отношение към Тирето, Микрето, ЦСКА минус София или както там наричате отбора на Гриша Ганчев. Най близките ми приятели са фенове на Левски и естествено постоянно ме бъзикат На което винаги къде на шега, къде на истина отговарям, че "Литекс винаги са ми били по-симпатични от Левски или Лудогорец" Но..... сега щели сте да протестирате срещу промените защото били едва ли не срещу ГЕРБ/Герп/ГРОБ или ... все тая. Реално ще защитавате човек, който всички от поне 25 години знаят, че укрива данъци и пере пари не само чрез ГЕРБ, но и с помоща на всички останали партии. Не е ли по-добре да отидете пред офиса на "чичо Спас" и да кажете, че всички си спомняте приказките за бръснаринацата в Перник, където се е породила неговата любов към клуба. От сделката с Виваком той лично ще спечели поне 150-200 млн. евро ЧИСТА печалба. Та кажете му"Чичо Спасе, нали си истински левскар поеми тия няколко милиона дълг и ги опрости". Бълха го ухапала тоя боклук. После отивате пред офиса на най-комунистическата /понеже знам, че харесваш комунистите / фирма ГБС и им кажете "Абе, другари от данъците ни спечелихте минимум десетки милиони левове пеачалба, покрай нагласените поръчки от ГЕРБ/Шиши. Проявете малко съвест и ги опростете тия мизерни 3 милиона и нещо..." ..... Не е ли това по-нормалния начин? Ще спечелите и доста безпристрастни фенове или дори хора, които не се интересуват от футбол. Като махнеш тия дългове останалото е напълно изплатимо от клуб като Левски. Дори феновете да го поемат. Или поредния назначен собственик, каквито са всички ...... Сега ще се наредите до наркоманите получовеци от София запад /по последни данни Шиши и Таки са ги спряли/ и ще нарушит евсички принципи, на които се позовавате?!?!?!
    Та това си мисля на чаша-две-три ром с кола.....
    P.S.Който ще да ми вярва, казвам го с най-чисти и приятелски помисли.
    Прав си Греъме, нямам какво да добавя, освен че всичко това е утопия - много красива, но утопия. Реално излиза точно това - спасява бизнеса на една мутра (милиардер) от друга мутра (милиардер) - щем, не щем минаваме откъм страната на булката. Иначе и аз мисля, че бунотве няма да има, поне докато СЗ за вързани на каишка, обаче при Тиквата днес ще идат и от Тръста, и от Ултрас, което ми вдъхва минимална надежда - не че това не е директно вмешателство на държавата във футбола, което си е директно наказуемо от УЕФА, ма Тиквон цял шеф на БФБ смени безнаказано, така че...

    Пак да кажа, прав си, но е утопия - нито феновете някога ще издържаме клуба по модела на Барса (причини много и най-различни, като почнеш от липса на организация, доверие и стандартната скептичност, та стигнеш до нямаме пари и бал съм имайката), нито моделът Бащица е възможно да бъде пробит където и да е на Балканите - посочи поне един такъв отбор, който да не зависи на 100% от собственика си по тези географски ширини. Нито пък някой от друготе фенове ще ни уважава за подобни протести - такива сме си българите, дори и да симпатизираме временно на кой от "противника", то е само ако е в миманса и много го мачкат, иначе го дърпаме надолу към казана, ако случайно тръгне нагоре -писмото до Тиквата срещу спонсорството от Газпром на Левски е христоматиен пример за действията на другите клубове и отношението на "болния левскар".

    Има и трето - докато Кирчо гела не се наиграе на титли (т.е. поне 10, за да бие рекорда на оригиналното ЦСКА и да си начеше крастата) и Тиквата е на власт, шампионатът е предрешен. А само шампионската титла дава някаква възможност за пробив в ЕКТ (особено с новите правила), особено пък с нашия мижав коеф - дори и Лудогорец нямат шанс за групи на ЛЕ, ако не са шампиони, че да играят с анонимници, отпаднали от кръговете на ШЛ до края...

    В края на краищата битката е за съществуването на Левски (очеизвадно е) - предпочитам мутрата Череп пред мутрата Тиква и следващия Бащица. И да, ако има протест, аз ще съм там, ще викна и приятели, но протест няма да има и всичко ще е буря в чаша вода. Като почти всичко в родната ни страна
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар



    • Коментар



      • Коментар




        • Чавдар Николов

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
            Сметката е лесна:
            Крадлев даде на ГГ имота в центъра на столицата и ще му построи стадион - около 50 мильона, признаха и намаляване на дължимите суми към НАП с 1/3 - още около 5 мильона и замитане на делото с ДДС - то там не знам колко мильона са.
            В оняград построиха стадион за 30 мильона с държавна пара. БМФ е назад с 58 мильона.
            Когато "Ботев" фалира /Христолов/ някакви 3 мильона отидоха. Сега стадионче за 35 мильона - добре ли е?
            За "Левски" - не намаляваме дълга към НАП а го обслужваме. Верно много години ама се плащат и лихви. Не ни пращат някой да построи стадион. И те така.
            А в Закона за хазарта пише, че игрите които са "с търкане" - дължат 15% от разликата - платени са до стотинка, справка изказването на шефа на АДФИ. Сега като иде в тотото този бизнес - и данъците ще намалеят - дал съм линк към новия закон. Шеф на тотото ще стане може би Крадлев, след оставката която ще подаде другата седмица. Мин фин-а внесе вече и проект на наредба с по- малките данъци.
            Та инак не е национализация.
            Така е със сметките - зависи от коя страна си.
            +1, ма що се мъчиш да отгворяш на полкича - всеки път, като се помъча да съм позитвно настроен спрямо него, той все подскача и почва с троленето. Малко като притчата за жабата и скорпиона, която едва ли е чел...
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Сметката е лесна:
              Крадлев даде на ГГ имота в центъра на столицата и ще му построи стадион - около 50 мильона, признаха и намаляване на дължимите суми към НАП с 1/3 - още около 5 мильона и замитане на делото с ДДС - то там не знам колко мильона са.
              В оняград построиха стадион за 30 мильона с държавна пара. БМФ е назад с 58 мильона.
              Когато "Ботев" фалира /Христолов/ някакви 3 мильона отидоха. Сега стадионче за 35 мильона - добре ли е?
              За "Левски" - не намаляваме дълга към НАП а го обслужваме. Верно много години ама се плащат и лихви. Не ни пращат някой да построи стадион. И те така.
              А в Закона за хазарта пише, че игрите които са "с търкане" - дължат 15% от разликата - платени са до стотинка, справка изказването на шефа на АДФИ. Сега като иде в тотото този бизнес - и данъците ще намалеят - дал съм линк към новия закон. Шеф на тотото ще стане може би Крадлев, след оставката която ще подаде другата седмица. Мин фин-а внесе вече и проект на наредба с по- малките данъци.
              Та инак не е национализация.
              Така е със сметките - зависи от коя страна си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Груйче, ако правителството ми даде хазарта и ми спестява месечно по едни 4-5 милЬона като данъци и аз мога да взема Лески!
                сметката е лесна , но само на грухчо му е трудно да я види защото е голям инвеститор и не работи с такива малки числа

                издръжката на ф.к. лесни е около 1-1,5 млн.лв. на месец ...... за тези 12 месеца откакто е начело 4ерепа е осчетоводил 19 млн.лв. налети в клуба ....... разликата между платените и неплатени лицензионни такси е средно 50 мнл.лв. годишно

                и едно магаре да го сложиш за собственик на "държавната лотария" при липса на конкуренция и като плаща половината лицензионна такса може съвсем спокойно да издържа "обора на народа"
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Та гледайки от тази камбанария, ще отговоря на всички въпроси, ако има такива:

                  1. Черепа си е плащал чинно според закона, защото законът му го позволява - стандартна счетоводна врътка - не е морално, но е законно
                  2. Черепа няма да върне никакви 210 милиона или колкото и там да са, защото няма как да се случи законово подобно нещо, все пак живеем в демокрация и правова държава, а и сме член на ЕС, отделно, че не сме 1986
                  3. Освен Черепа всички други, подчертавам всички други, освен държавното тото, са си плащали през същата счетоводна врътка - за тях не е проблем, включително разните Цеки и Щеки, ма за Черепа било проблем
                  4. Отнемането на лиценза ще доведе до многомилионно дело, което държавата ще изгуби и всички ще го платим - ма кво да ти пука, то едни 4 милиарда от КТБ изчезнаха, та за некви 200 милки ли сме
                  5. Свинските медии упорито си мълчат и не изливат лайна върху Черпа - ерго, КОЙ не е замесен
                  6. Кирчо Гела изрично се изказва в подкрепа на Черепа - ерго, Гело също не е замесен
                  7. И финално, че имам да бачкам - от всичко горе излиза, че цялата работа е буря в чаша вода. Протести и т.н. едва ли ще има, БХ ще реши всички пробелми, Черепчето ще си плати рекета, Татар Симеонов ще натрупа малко дивиденти пред дегенаратите, дето са му електорат, за да може да влезе пак като патерица на герП в следващия парламант и всичко е точно.

                  Левски ще го има винаги, а ЦСКА умре, ботевЪ - също!
                  въпроси няма, но грухчо им отговаря ........ май имаше медицински термин ....... понеже виждам, че не е подготвен да се изказва по въпроса ще внеса малко пояснения

                  1. по закон лотарийните билетчета (тези дето се търкат) трябва да плащат 15% от оборота......... черепа плаща 7% и хората му в ДКХ го прикриват вече 7 години
                  2 . вече два пъти 4ерепа каза, че не могат да му искат парите които не е внесал за последните 7 години, а само за последния 1 месец ..... има една малка подробност, че щом не е внасял 15% , а само 7% той нарушава лиценза и съответно може да му бъде отнет
                  3 . тотална неадекватност и по тази точка ........ 4ерепа е пълен монополист в тази дейност ...... типично за олигарх, де ........ има само две частни фирми които имат лиценз за търкане на билетчета
                  - едната фирма е “Националната лотария”АД - 51% държи Васил Божков, 44% са на братята Димитър и Милен Ганеви, а 5% е делът на Георги Попов (официален собственик на уефски)
                  - втората фирма е "Евробет" - 51% държи Васил Божков, 49% Сократис Кокалис
                  други фирми няма, но не че няма желаещи, а просто на никой друг не се дава лиценз вече осма година
                  4. подобни дела отнемат доста години, а изхода от тях не е много сигурен ..... за справка питай цветан василев и КТБ ....... тук може да прочетеш отново точка 2 !!!
                  5. самият 4ерепов твърди, че дебелянов е чист като сълза .... за справка виж интервюто му в "свободна европа"
                  6. кой го интересува делиорманския какво е казал???
                  7. 4ерепа или ще даде половината си акции на дебелянов или няма да развива бизнес с търкане на билечета ...... тиквата не преде, а само изпълнява нареждания!!! .... като не е 4ерепа начело и уефски ще е някой друг ....... смешно е клуб на 100 години да зависи от един човек който е спонсор от 1 година, нали? .... какво се случи когато на един от предните собственици на уефски му бе отказано да влиза в България 10 години? - ами нищо не се случи - издържаше отбора още 10 години ...... преди година за да поеме уефски на 4ерепа му обещаха да разкарат бетфеър => уговорката е спазена и англичаните ги няма на бг-пазара за залози ........ сега, ако 4ерепа се откаже, то дебелянски ще назначи някой нов кръводарител ...... фасулска работа

                  и последно ...... БОТЕВЪ първи се роди и последен ще умре ....... и не забравяйте "ТОЙ НЕ УМИРА!!!"
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Грую обръщам се към теб защото, без да ми се обиждат другите фенове на Левски, твоя интелектуален и ментален капацитет е най-голям. Писал съм за моето отношение към Тирето, Микрето, ЦСКА минус София или както там наричате отбора на Гриша Ганчев. Най близките ми приятели са фенове на Левски и естествено постоянно ме бъзикат На което винаги къде на шега, къде на истина отговарям, че "Литекс винаги са ми били по-симпатични от Левски или Лудогорец" Но..... сега щели сте да протестирате срещу промените защото били едва ли не срещу ГЕРБ/Герп/ГРОБ или ... все тая. Реално ще защитавате човек, който всички от поне 25 години знаят, че укрива данъци и пере пари не само чрез ГЕРБ, но и с помоща на всички останали партии. Не е ли по-добре да отидете пред офиса на "чичо Спас" и да кажете, че всички си спомняте приказките за бръснаринацата в Перник, където се е породила неговата любов към клуба. От сделката с Виваком той лично ще спечели поне 150-200 млн. евро ЧИСТА печалба. Та кажете му"Чичо Спасе, нали си истински левскар поеми тия няколко милиона дълг и ги опрости". Бълха го ухапала тоя боклук. После отивате пред офиса на най-комунистическата /понеже знам, че харесваш комунистите / фирма ГБС и им кажете "Абе, другари от данъците ни спечелихте минимум десетки милиони левове пеачалба, покрай нагласените поръчки от ГЕРБ/Шиши. Проявете малко съвест и ги опростете тия мизерни 3 милиона и нещо..." ..... Не е ли това по-нормалния начин? Ще спечелите и доста безпристрастни фенове или дори хора, които не се интересуват от футбол. Като махнеш тия дългове останалото е напълно изплатимо от клуб като Левски. Дори феновете да го поемат. Или поредния назначен собственик, каквито са всички ...... Сега ще се наредите до наркоманите получовеци от София запад /по последни данни Шиши и Таки са ги спряли/ и ще нарушит евсички принципи, на които се позовавате?!?!?!
                    Та това си мисля на чаша-две-три ром с кола.....
                    P.S.Който ще да ми вярва, казвам го с най-чисти и приятелски помисли.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      ся, провокирате ме да драсна два реда, макар че един философ беше казал, че да ръсиш акъл сред комунисти е все едно да даваш крем брюле на свиня, ма нищо, ще го направя

                      Ще направя и една вметка - напълно съм наясно, че огромната част от четящите този форум инвеститори са бивши и настоящи комунисти, синове или деца на комунисти, ерго тясно свързани с Партията и пак ерго, припститутки на ГриГан, поради което моето усилие ще е напразно. Още по-лошото е, че огромната част от родните журналисти са като посочените - припститутки на ГриГан и партията, дори в уж десни медии като Дневник и Капитал се изписва ЦСКА-София (София) като ЦСКА, да не говорим за "тъмносиньото" БФС, което изписа имената на всички отбори с тире за жребия на купата, само и смао едно тире да не стои самотно - ето за такава пропагандна машина говорим, която дава плод точно в семената на комуноидните семейства, превзели държавата и форума ни.



                      Та гледайки от тази камбанария, ще отговоря на всички въпроси, ако има такива:

                      1. Черепа си е плащал чинно според закона, защото законът му го позволява - стандартна счетоводна врътка - не е морално, но е законно
                      2. Черепа няма да върне никакви 210 милиона или колкото и там да са, защото няма как да се случи законово подобно нещо, все пак живеем в демокрация и правова държава, а и сме член на ЕС, отделно, че не сме 1986
                      3. Освен Черепа всички други, подчертавам всички други, освен държавното тото, са си плащали през същата счетоводна врътка - за тях не е проблем, включително разните Цеки и Щеки, ма за Черепа било проблем
                      4. Отнемането на лиценза ще доведе до многомилионно дело, което държавата ще изгуби и всички ще го платим - ма кво да ти пука, то едни 4 милиарда от КТБ изчезнаха, та за некви 200 милки ли сме
                      5. Свинските медии упорито си мълчат и не изливат лайна върху Черпа - ерго, КОЙ не е замесен
                      6. Кирчо Гела изрично се изказва в подкрепа на Черепа - ерго, Гело също не е замесен
                      7. И финално, че имам да бачкам - от всичко горе излиза, че цялата работа е буря в чаша вода. Протести и т.н. едва ли ще има, БХ ще реши всички пробелми, Черепчето ще си плати рекета, Татар Симеонов ще натрупа малко дивиденти пред дегенаратите, дето са му електорат, за да може да влезе пак като патерица на герП в следващия парламант и всичко е точно.

                      Левски ще го има винаги, а ЦСКА умре, ботевЪ - също!
                      Груйчи кво шмъркш бе човек...Ного некачествено сменяй дилъра.При вас всичко е законно ама е неморално.Така сте научени личи закалката на ДС.Черепа има две възможности първата е да трае втората е да му лепнат 260 милиона за плащане и дава интервюта от Белград.Л:евски е едно миризливо говно и ти гарантирам че няма да го има ако искаш и бас ще хвана..Въпрос на две три години.Гарантирам ти ние ковчези нема да носим по улиците.На вас душите ви смърдят да го знаеш от мене.
                      Last edited by national power; 30.01.2020, 08:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение

                        Мда - и вече не е колегиален орган а ще назначат поредната калинка да оглави тоз нов орган и ... да му мислят организаторите на хазарт.
                        Калинката - патреотарска ли ще е ?Нещо като - парче от пицата?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Преведи го като за припститутки де, що си толкова лош - с две думи, с този проектозакон се правят две неща:
                          - отлага се всичко за минимум месец, докато трае всенародното обсъждане, т.е. на Татар Симеонов мантрите отиват в коша доректно, ма пък той ще се тупа в гърдите пред неандерталците как само той се борил на ползу роду
                          - Минфиня директно си признава, че Черепа е действал напълно законосъобразно до момента, плащал си е точно според изискванията на закона, но оттук нататък ще трябва да отделя повече кинти, щото ще променят закона и тая аванта ще отпадне

                          И кво стана - буря в чаша вода, както се и очакваше. Утре БХ ще се срещне с наркосите от СЗ и ще им обещае още протекции в дилърството и всенародните протести се отлагат за друг път. Мила родна картинка
                          Мда - и вече не е колегиален орган а ще назначат поредната калинка да оглави тоз нов орган и ... да му мислят организаторите на хазарт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
                            Опа - ново дваесе
                            https://www.minfin.bg/bg/legislation7/273
                            Преведи го като за припститутки де, що си толкова лош - с две думи, с този проектозакон се правят две неща:
                            - отлага се всичко за минимум месец, докато трае всенародното обсъждане, т.е. на Татар Симеонов мантрите отиват в коша доректно, ма пък той ще се тупа в гърдите пред неандерталците как само той се борил на ползу роду
                            - Минфиня директно си признава, че Черепа е действал напълно законосъобразно до момента, плащал си е точно според изискванията на закона, но оттук нататък ще трябва да отделя повече кинти, щото ще променят закона и тая аванта ще отпадне

                            И кво стана - буря в чаша вода, както се и очакваше. Утре БХ ще се срещне с наркосите от СЗ и ще им обещае още протекции в дилърството и всенародните протести се отлагат за друг път. Мила родна картинка
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Опа - ново дваесе
                              https://www.minfin.bg/bg/legislation7/273

                              Коментар




                              • БОРИСОВ- БОЛЕН ЛЕВСКАР СЪМ..

                                Last edited by RUBLA; 23.01.2020, 11:27. Причина: Забранен линк!

                                Коментар

                                Working...
                                X