IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Любо Пенев и Емо Костадинов са юноши на ЦСКА.Мисля,че тези стигат.Нали?

    Коментар


    • няма как БЕРБО да не е чорбар .................. нали в чорбата го научиха да рита топката

      преди това в Благоевград 7 години са го учили да си служи с лъжицата, че после в шопландия да може да яде чорбата...

      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Барбукофф от коя школа, дето ще играе тунайт?

        Ако има коефициент, че е от Ботяфф ригай 1 ойро от мИня, че един колега ме изпитва тук дали имало играчи от Чорбата някъде
        Ами тоя Барбуков е от една школа в югозападен Булгаристан,успешно фалирана от от една крадлива комунистическа витрина.А иначе беше изпратен с грухтене,свински лиги (разбрай плюнки)камъни и много,много хубави пожелания за майка му.Пак от тая крадлива измислена витрина
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Ебаси!
          Спорт-а на втора страница при положение, че има ШЛ
          За довечера съм пуснал залог:

          Реал - Атлетико 1
          Монако - Юве над 5,5 картона

          с коефициент 2.00 всяко
          Барбукофф от коя школа, дето ще играе тунайт?

          Ако има коефициент, че е от Ботяфф ригай 1 ойро от мИня, че един колега ме изпитва тук дали имало играчи от Чорбата някъде

          Коментар


          • Ебаси!
            Спорт-а на втора страница при положение, че има ШЛ
            За довечера съм пуснал залог:

            Реал - Атлетико 1
            Монако - Юве над 5,5 картона

            с коефициент 2.00 всяко
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Колче, честито за голямата победа - направо не повярвах на очите си какво се случи през първото полувреме!
              Фенкс.
              Да, първото полувреме, направо ги смачкахме ...
              На практика със същите играчи (като изключим Данте)
              С това отпускане през второто, можеше и да си създадем ядове, ако Мартинес беше вкарал втори гол.
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Колче, честито за голямата победа - направо не повярвах на очите си какво се случи през първото полувреме!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Саветските ватници се опитват да откраднат стратегически отрасъл в националната сигурност като БТК за 1 ойро ( 2 левас ).

                  П.П. Кога фроста Б-я ще се сети да удари пълен мораториум срещу сАветските фирми и ще ги национализира?
                  в съседната тема "русия" ревеш срещу братушките, а тука целуваш червена петолъчка и ревеш за нея
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • въпросите на които не можеш да отговориш си остават отворени:

                    КОЛКО ДЕЦА НАПРАВИЛИ ПЪРВИТЕ СИ СТЪПКИ В ЦСКА СА ПРОДАДЕНИ В ЧУЖБИНА ПРЕЗ ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ НА КЛУБА???

                    КАКВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ФЕН НА ЦСКА, А НЕ НА ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО НАПРИМЕР?
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      П.П. В Ботяфф ви наляха малко крадени кинти от КТБ, после цяло БГ тегли заем, за да ви плаща масрафа и вие като се видяхте с някой левас повече, взехте да го вадите голям?

                      Да не се окаже, че догодина сте фалирали пак
                      кълнеш като дърта циганка на която не са дали 2 лева за просия

                      БОТЕВ го е имало 99 години без Цветан Василев

                      БОТЕВ го е имало 3 години с Цветан Василев начело на клуба

                      БОТЕВ през последните 11 месеца се оправя без Цветан Василев

                      БОТЕВ ще го има поне още 99 години без Цветан Василев

                      БОТЕВ е създаден от обикновенни хора, а не с указ на ЦК на БКП и не партията е събирала футболисти из цяла България за да се създаде и изкуствено подържа на системи мъртвеца...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ти реселър знаеш ли въобще какво е?

                        Пример: Школата на Аякс също е такава.
                        като сте препродавачи няма да ревеш с крокодилски сълзи как така ще ви закриват

                        ама вие сте свикнали да обирате каймака на цяла България и да се пъчите колко успешен отбор сте и как само цецка може да продава играчи на запад

                        запази поне малко достойнство ---- препоръка е...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Ти реселър знаеш ли въобще какво е?

                          Пример: Школата на Аякс също е такава, тоест търси таланти, развива и продава.

                          П.П. В Ботяфф ви наляха малко крадени кинти от КТБ, после цяло БГ тегли заем, за да ви плаща масрафа и вие като се видяхте с някой левас повече, взехте да го вадите голям?

                          Да не се окаже, че догодина сте фалирали пак
                          Last edited by marandi; 22.04.2015, 04:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            По принцип много харесвам Пловдив и майните, ама май ще ме караш да сваля нивото, понеже селското взе да надделява в тИбя? Ето, чети си:
                            ---------------------

                            Юноши на ЦСКА играят в почти всеки елитен български отбор - Владислав Стоянов (Лудогорец), Михаил Александров (Лудогорец), Мирослав Манолов (Литекс), Румен Трифонов (Локомотив Сф), Александър Бранеков (Локомотив Сф), Иван Караджов (Берое), Георги Божилов (Черно море) са само част от бившите "армейци".

                            "Червени" юноши има дори в състава на вечния съперник - Станислав Ангелов и Орлин Старокин, а Александър Тонев (Астън Вила), Иван Иванов (Базел), Павел Виданов (Заглебие) се радват на успешни кариери извън пределите на родината.

                            Прочетете повече на: www.cska-forever.com
                            --------------------------------

                            Твоят селски БотяФф кои юноши е произвел, ако не е тайна и само не ми казвай Неделев, защото не е ваш юноша!

                            П.П. По принцип Ботяфф имат повече право да ни задават подобни въпроси, отколкото недоразумението Разград.

                            ===============================
                            ===============================
                            ===============================

                            Детско-юношеската школа на ЦСКА развива млади таланти за попълване на мъжкия отбор на "червените". В момента в школата тренират около 450 деца, разделени на възрастови групи.

                            Прочетете повече на: www.cska-forever.com

                            П.П. Теоретично не е възможно 500 деца да запълнят отборите в БГ и на Запад, но както виждаш в Л-ц от 3-ма българи в отбора им - двамата са наши юноши.

                            Същото важи за Доко от София и т.н. да не изреждаме ...
                            --------------------

                            Ботяфф колко юноши имате някъде въобще? По възможност в А група или чужбина, за да сравним
                            хахахаххахахаххааа

                            иван иванов юноша на благоевград

                            сашо тонев юноша на елин пелин

                            хайде малко по простичко ще те запитам защото срещаш трудност по другия начин:

                            КОЛКО ДЕЦА НАПРАВИЛИ ПЪРВИТЕ СИ СТЪПКИ В ЦСКА СА ПРОДАДЕНИ В ЧУЖБИНА ПРЕЗ ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ НА КЛУБА???

                            нали одеве с това се репчеше ................... да ти припомням ли?


                            Първоначално изпратено от marandi
                            Факт е, че Чорбата е направила най-успешните трансфери зад граница и е изкарала най-добрите футбалери през годините. Защо тогава са можели, а сега се гърчат и аз не знам, но ще е тъпо да ги закрият от инат и омраза.
                            втори елементарен въпрос:

                            КАКВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ФЕН НА ЦСКА, А НЕ НА ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО НАПРИМЕР?

                            ако можеш отговори директно на въпросите без да пишеш небивалици

                            ------------------------

                            аз никъде не съм казал, че БОТЕВ е направил най-големите трансфери на наши юноши за да ти давам подобна информация

                            съсредоточи се .................. ако можеш, де
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Детско-юношеската школа на ЦСКА развива млади таланти за попълване на мъжкия отбор на "червените". В момента в школата тренират около 450 деца, разделени на възрастови групи.

                              Прочетете повече на: www.cska-forever.com

                              П.П. Теоретично не е възможно 500 деца да запълнят отборите в БГ и на Запад, но както виждаш в Л-ц от 3-ма българи в отбора им - двамата са наши юноши.

                              Същото важи за Доко от София и т.н. да не изреждаме ...
                              --------------------

                              Ботяфф колко юноши имате някъде въобще? По възможност в А група или чужбина, за да сравним

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                мда ............. прав си

                                киро гела, боби перуката и световния империализъм са виновни за съдбата на кака цецка

                                ------------------------------------

                                имам два други въпроса:

                                1, кои футболисти продаде цецка минали през децата, юношите и младежките формации на клуба?

                                2, каква е причината да си фен на кака цецка?
                                По принцип много харесвам Пловдив и майните, ама май ще ме караш да сваля нивото, понеже селското взе да надделява в тИбя? Ето, чети си:
                                ---------------------

                                Юноши на ЦСКА играят в почти всеки елитен български отбор - Владислав Стоянов (Лудогорец), Михаил Александров (Лудогорец), Мирослав Манолов (Литекс), Румен Трифонов (Локомотив Сф), Александър Бранеков (Локомотив Сф), Иван Караджов (Берое), Георги Божилов (Черно море) са само част от бившите "армейци".

                                "Червени" юноши има дори в състава на вечния съперник - Станислав Ангелов и Орлин Старокин, а Александър Тонев (Астън Вила), Иван Иванов (Базел), Павел Виданов (Заглебие) се радват на успешни кариери извън пределите на родината.

                                Прочетете повече на: www.cska-forever.com
                                --------------------------------

                                Твоят селски БотяФф кои юноши е произвел, ако не е тайна и само не ми казвай Неделев, защото не е ваш юноша!

                                П.П. По принцип Ботяфф имат повече право да ни задават подобни въпроси, отколкото недоразумението Разград.

                                Коментар

                                Working...
                                X