IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    ами той любо пенев е роден в толбухин - днес се нарича добрич , но нищо не съм казал

    без него оставате с един футболист за 60 години народни успехи

    взела го чорбата на 14 години --- младо и перспективно момче, както взима стотици други момчета от цяла България --- после го изгонили на 18 години --- после момчето пробило в лудогорец , станал национал и футболист на 2014 година ...................... и сега някакъв смешник се сетил, че някога бил чорбар, че и претенции има, че бил техен футболист...
    Ай стига и ти с тия глупости, че по твоята логика ще излезе че любимият ти/ни Арсенал особено в ерата Венгер, не е извадил и един класен играч!? С риск отново да напишеш някоя отврат относно мен и по-точно мнението ми, отново заявявам открито:

    Само Дунав, Арсенал и ЦСКА!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      още един тук се появи дето иска да се сравнява с БОТЕВ

      явно, че пак ще трябва да повторя:

      БОТЕВ не е основан с указ на ЦК на БКП

      БОТЕВ не е събирал футболисти от цяла България

      БОТЕВ не е продавал никакви футболисти

      има ли още нещо което не ти е ясно?
      Е, хубау. Автограф ли да искаме сега? Кажи от кого?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
        Те тез двамата имат повече успехи в Европа и по света от ВСИЧКИ футболисти-юноши на Ботев взети заедно.И да,напълно достатъчни са.Ти ми посочи поне едно ,,канарче'',което поне маааааалко да се доближи до тези по успехи. Нямаааааа,няма и да има.Големи надежди възлагахте на ,,Преводача от Майнц'' ,ама нъцки.
        още един тук се появи дето иска да се сравнява с БОТЕВ

        явно, че пак ще трябва да повторя:

        БОТЕВ не е основан с указ на ЦК на БКП

        БОТЕВ не е събирал футболисти от цяла България

        БОТЕВ не е продавал никакви футболисти

        има ли още нещо което не ти е ясно?
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          понеже не можаш да разбереш какво те питам:

          КАКВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ФЕН НА ЦСКА, А НЕ НА ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО НАПРИМЕР?

          затова ще попитам

          КАКВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ФЕН НА ЦСКА???
          Не съм фен на Етър, защото съм фен на Локо ГО, а тия два клуба се мразят както Ботяф и вашето Локо.

          Не мога да ти разбера неадекватните въпроси от един ден насам?!

          П.П. Все едно аз да те питам 3 дена като латерна защо си фен на Локо Пд?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
            Те тез двамата имат повече успехи в Европа и по света от ВСИЧКИ футболисти-юноши на Ботев взети заедно.И да,напълно достатъчни са.Ти ми посочи поне едно ,,канарче'',което поне маааааалко да се доближи до тези по успехи. Нямаааааа,няма и да има.Големи надежди възлагахте на ,,Преводача от Майнц'' ,ама нъцки.
            Ами 1 ден плямпа, че чорбата нищо не била направила и аз го питам да ми покаже кой е направил повече?

            Айде, ние нищо не сме направили. Поне да ни покаже от кого да се учим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ами и аз не мога да ти разбера тъпите въпроси и какво се опитваш да "доказваш".
              понеже не можаш да разбереш какво те питам:

              КАКВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ФЕН НА ЦСКА, А НЕ НА ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО НАПРИМЕР?

              затова ще попитам

              КАКВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ФЕН НА ЦСКА???
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                напълно достатъчни са ..................... то други и няма, де

                за 60 години двама футболисти, а всичко останало събирано по села и паланки...
                Те тез двамата имат повече успехи в Европа и по света от ВСИЧКИ футболисти-юноши на Ботев взети заедно.И да,напълно достатъчни са.Ти ми посочи поне едно ,,канарче'',което поне маааааалко да се доближи до тези по успехи. Нямаааааа,няма и да има.Големи надежди възлагахте на ,,Преводача от Майнц'' ,ама нъцки.

                Коментар


                • Ами и аз не мога да ти разбера тъпите въпроси и какво се опитваш да "доказваш".

                  Питаш ме първо за юноши, после, че какво като бил юноша, вие сте изгонили.

                  Ако къркаш, ай наздраве!

                  П.П. Меси юноша ли е на Барса? ( щот' го взеха на 13 години )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Роден 1987г - 2000г. отива в чорбата = 12-13 години и стои там до 17 години възраст.

                    Ти на кое викаш "юноши", ако не е тайна?

                    П.П. Добре, че не се е родил в болница в Сливен, че щеше да го изкараш сливенски юноша кат' те гледам
                    ами той любо пенев е роден в толбухин - днес се нарича добрич , но нищо не съм казал

                    без него оставате с един футболист за 60 години народни успехи

                    взела го чорбата на 14 години --- младо и перспективно момче, както взима стотици други момчета от цяла България --- после го изгонили на 18 години --- после момчето пробило в лудогорец , станал национал и футболист на 2014 година ...................... и сега някакъв смешник се сетил, че някога бил чорбар, че и претенции има, че бил техен футболист...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Роден 1987г - 2000г. отива в чорбата = 12-13 години и стои там до 17 години възраст.

                      Ти на кое викаш "юноши", ако не е тайна?

                      П.П. Добре, че не се е родил в болница в Сливен, че щеше да го изкараш сливенски юноша кат' те гледам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        А, бе то и последният, избран за футбалер нъмбър 1 на България за 2014г - Владо Стоянов е юноша на Цеца, ама момчето ще скъса синджира да "доказва" некви глупости, че не сме дали нито един юнаша/никъде
                        по принцип не е трудно да погледнеш някъде преди да се издрайфаш, че еди кой си бил ваш



                        тоя 6 години какво ли е правил в родния му перник?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          П.П. И аз пак не мога да стопля какво точно пита с тия папагалски въпроси? Че Ботяфф има повече продадени юноши от нас ли? Какво?
                          как ще стоплиш ти? .................... като не ти идва на акъла вече 2 дни как да отговориш на елементарен въпрос като:

                          КАКВА Е ПРИЧИНАТА ДА СИ ФЕН НА ЦСКА, А НЕ НА ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО НАПРИМЕР?
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                            Ами тоя Барбуков е от една школа в югозападен Булгаристан,успешно фалирана от от една крадлива комунистическа витрина.А иначе беше изпратен с грухтене,свински лиги (разбрай плюнки)камъни и много,много хубави пожелания за майка му.Пак от тая крадлива измислена витрина
                            Ами, не знам как сме го изпратили, ама резултатите му се виждат - па, той си купува акции от Цеца, щот' не е от този клуб явно.

                            А, Гаджев кога с трансфер?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                              Любо Пенев и Емо Костадинов са юноши на ЦСКА.Мисля,че тези стигат.Нали?
                              А, бе то и последният, избран за футбалер нъмбър 1 на България за 2014г - Владо Стоянов е юноша на Цеца, ама момчето ще скъса синджира да "доказва" некви глупости, че не сме дали нито един юнаша/никъде

                              П.П. И аз пак не мога да стопля какво точно пита с тия папагалски въпроси? Че Ботяфф има повече продадени юноши от нас ли? Какво?
                              Last edited by marandi; 22.04.2015, 19:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Любо Пенев и Емо Костадинов са юноши на ЦСКА.Мисля,че тези стигат.Нали?
                                напълно достатъчни са ..................... то други и няма, де

                                за 60 години двама футболисти, а всичко останало събирано по села и паланки...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X