IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на модерния свят (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Човек, щях да те нарека плиткоумен и тесногръд расист, но ти май просто си изперкал

    В огромна грешка си за етническата ми принадлежност

    Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
    Ти, момче(?)-паричка, нема какво да правиш или спечелиш в тази тема. Тя е неразбираема и неизгодна за евреите, за всичките вас. Само я замърсявате. Сори, ама сте мръсни за очите на хората.
    ​​​​​​------

    Някой знае ли какво става със Серго, с Космонавта?

    Коментар


    • Ти, момче(?)-паричка, нема какво да правиш или спечелиш в тази тема. Тя е неразбираема и неизгодна за евреите, за всичките вас. Само я замърсявате. Сори, ама сте мръсни за очите на хората.
      ​​​​​​------

      Някой знае ли какво става със Серго, с Космонавта?
      Last edited by П.Ф.Изеров; 08.07.2018, 14:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Абе, Мъни, имаш ли си друг живот, освен този във форума?
        За Ройтерс ли става въпрос?

        Коментар


        • Абе, Мъни, имаш ли си друг живот, освен този във форума?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            Илиев,не знам защо си решил,че тия двамцата са боси!Че чак и до гъбички го докарахте....Има мъжки чорапи(мъжки за мен е под условие,но..) с материя и цвят които наистина отдалеч изглеждат босо.Имам в махалата парвеню което ходи така.Не бих казал,че е доста разпространен подобен стайлинг в София.

            А има у едни такива чорапки които покриват само стъпалото... Не се виждам да тръгна да нося такива


            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                А с костюм, това си е... да не казвам какво

                По принцип не обръщам внимание на такива работи, но това доста бие на очи
                https://www.youtube.com/watch?v=uZqpes9ssd4

                Коментар


                • Илиев,не знам защо си решил,че тия двамцата са боси!Че чак и до гъбички го докарахте....Има мъжки чорапи(мъжки за мен е под условие,но..) с материя и цвят които наистина отдалеч изглеждат босо.Имам в махалата парвеню което ходи така.Не бих казал,че е доста разпространен подобен стайлинг в София.
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Извинявай. Никога не ми е бил интересен и дори не знаех, че и той следва тренда. Но не е учудващо, като се има предвид колко е посредствен
                    +100

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Извинявай. Забравих, колко „успешен” е Слави Трифонов, например. Затуй и аз, дрЪт почти колкото него, също тръгнАх бос под патъка. Да са пукат душманите.
                      Бе то и аз тръгнах бос, защото в тая жега това си е прагматично. Това май в Южна Италия и Флорида винаги си е било мода

                      Но аз не парадирам с това, не си навивам панталона да се вижда и т.н. ами както дойде

                      И определено не го правя като е по-хладно. А на костюм - никога не бих го направил

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Извинявай. Никога не ми е бил интересен и дори не знаех, че и той следва тренда. Но не е учудващо, като се има предвид колко е посредствен
                        +10

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Извинявай. Забравих, колко „успешен” е Слави Трифонов, например. Затуй и аз, дрЪт почти колкото него, също тръгнАх бос под патъка. Да са пукат душманите.
                          Извинявай. Никога не ми е бил интересен и дори не знаех, че и той следва тренда. Но не е учудващо, като се има предвид колко е посредствен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Пак не сте в час ! Тази снобария е демонстрация колко сме успяли! Тоест, човека богат като Крез (примерно) може да си позволи всекидневна смяна на ултраскъпият патък, така както плебеите си сменят чорапите Та не ги мислете с гъбичките
                            Извинявай. Забравих, колко „успешен” е Слави Трифонов, например. Затуй и аз, дрЪт почти колкото него, също тръгнАх бос под патъка. Да са пукат душманите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Преди не беше яко да се вижда кожата. Панталонът трябваше да по-дълъг, а чорапите да покриват карака така, че и като седнеш и си скръстиш краката пак нищо да не се вижда

                              Тия голи глезени при жените по- ги разбирам. Хайде и при мъжете ако са на морето и т.н.

                              Но младежите ходят така и през зимата, шапка, шал, ръкавици, кучешки студ... но глезена трябва да се вижда

                              А с костюм, това си е... да не казвам какво

                              По принцип не обръщам внимание на такива работи, но това доста бие на очи
                              Готова съм да преглътна момента с показването на глезена, стига да не тръгне да си епилира краката. Ако това стане, ще хвърля кърпата и ще се оттегля в ъгъла
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Преди не беше яко да се вижда кожата. Панталонът трябваше да по-дълъг, а чорапите да покриват карака така, че и като седнеш и си скръстиш краката пак нищо да не се вижда

                                Тия голи глезени при жените по- ги разбирам. Хайде и при мъжете ако са на морето и т.н.

                                Но младежите ходят така и през зимата, шапка, шал, ръкавици, кучешки студ... но глезена трябва да се вижда

                                А с костюм, това си е... да не казвам какво

                                По принцип не обръщам внимание на такива работи, но това доста бие на очи

                                Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Защото била дошла отново модата на по-късите панталоните и на навитите джинси, при които се вижда глезена. Също така и на летните обувки от перфорирана кожа - мокасини и маратонки, например. И никак не било яко през дупчиците да ти се вижда чорапа. Ама това, че като ти се потят краката и потта попива кожата на обувките и става хранителна среда за една камара гъбички са просто бели кахъри, за които ще се мисли в бъдеще.
                                Last edited by Money; 05.07.2018, 17:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X