IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Случката е от времето на ранният соц.Дамите тогава не бяха с с такива изрязани бански както сега,не бяха така добре епилирани,но и много не им пукаше.
    Лежи си и се пече на плажа една харна булка,здрава и красива,из под долнището на банския и се подават снопчета вълна.Един "гларус" се завъртял около нея,огледал се и тихичко е пита:
    Може ли да погаля на Фидел Кастро брадата?
    Може,може ама първо трябва да целунеш на Тодор Живков главата!-му казва един здрав чичко с надървено достойнство който наблюдава отстрани.

    Коментар


    • Двама българи отиват да свалят чужденки на морето. Още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мацки и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влезли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика:
      Брато, добре че бях аз, та да отсрамя българската чест!
      Ама как... ? пита невярващо нашият човек. ? Как, ти... и двете ли?
      Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци
      Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/03/2015_13.html

      Коментар


      • Наталия Кобилкина, машина за пари http://newsline.bg/read_more.php?post=11514
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Нацистки закачки
          Година по-късно Джеръми Кларксън от Топ Гиър отново трябва да дава обяснение, след описва новото "Мини", по това време вече част от концерна БМВ, като типично германско. Отдавайки нацистки поздрав с ръка, той прави забележката, че каквато и цел да зададе на навигацията, тя все го отвежда в Полша.

          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Немски хумор
            1. Който работи много, прави и много грешки… Избягвайте грешките…
            2. Хубавото да си шизофреник е, че никога не се чувстваш самотен…
            3. Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо…
            4. Срещу любов от пръв поглед помага само вторият…
            5. Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша…
            6. Не всичко, което има две бузи е лице…
            7. Нямаме шансове, но ги използваме…
            8. Не е достатъчно да нямаш собствено мнение… трябва да притежаваш и способността да не можеш да го изразиш…
            9. Винаги има две мнения – грешното и моето.
            10. Дълговете са единственото нещо, което човек може да прави без пари…
            № 6 кърти!!!

            Коментар


            • Немски хумор
              1. Който работи много, прави и много грешки… Избягвайте грешките…
              2. Хубавото да си шизофреник е, че никога не се чувстваш самотен…
              3. Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо…
              4. Срещу любов от пръв поглед помага само вторият…
              5. Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша…
              6. Не всичко, което има две бузи е лице…
              7. Нямаме шансове, но ги използваме…
              8. Не е достатъчно да нямаш собствено мнение… трябва да притежаваш и способността да не можеш да го изразиш…
              9. Винаги има две мнения – грешното и моето.
              10. Дълговете са единственото нещо, което човек може да прави без пари…

              Коментар


              • Правостояща блондинка пътува в полупразен влак. След няколко часа минава кондукторът.
                Блондинката:
                - Извинете, бихте ли ми казали къде е място номер 952586?
                Кондукторът с недоумение й поглежда билета:
                - Влакът е без места, а това което гледате е серийния номер.

                Коментар


                • Коментар


                  • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Коментар


                        • Коментар


                          • Патрул на Първо районно задържа в подлеза пред хотел "Плиска" престъпна група продаваща фалшиви дипломи.
                            Както сподели пред нашия кореспондент доц. д-р на ик. науки гл. сержант Петров, за съжаление, групата успя да избяга.
                            При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от deresel Разгледай мнение
                              Днес сутринта гражданинът Иванов, след тежко препиване снощи, се събуди в 50 нюанса кафяво.
                              аз като виден оптимист бих казал, че това, че гражданина Иванов се е събудил в 50 нюанса кафяво е много по-добре отколкото да се събуди в 50 нюанса синьо

                              Коментар


                              • "Живял някога един принц, който веднъж загубил ума си по една прекрасна принцеса и решил да я попита: "Ще се омъжиш ли за мен?"
                                И тя отговорила: "Не!!"
                                И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиел много бира, напивал се мощно, играел голф и покер, разхвърлял чорапи из целия дворец, не свалял дъската в кенефа, чукал слугини, приятелки и съседки, пял си под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се оригвал, и си драпал топките.
                                Край."
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X