IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Живял някога един принц, който веднъж загубил ума си по една прекрасна принцеса и решил да я попита: "Ще се омъжиш ли за мен?"
    И тя отговорила: "Не!!"
    И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиел много бира, напивал се мощно, играел голф и покер, разхвърлял чорапи из целия дворец, не свалял дъската в кенефа, чукал слугини, приятелки и съседки, пял си под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се оригвал, и си драпал топките.
    Край."
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bullbear Разгледай мнение


      СЕНЗАЦИЯ: ЗАКЛАХА ТРИ СВИНЕ С ТЪП НОЖ В АНАДОЛА ПРЕЗ АВГУСТ!*

      https://www.facebook.com/jivko.trifo...34766099894989

      Вярвам в безпристрасността и професионализма на българските журналисти, но това ме разби:
      Не че не размишлявали и над словосъчетанието „катеричката на Ана“, но вестника любезно ни спестява подробностите, за да не изгуби детската аудитория.
      www.investor.bg

      Коментар


      • Бях днес на събеседване във фирма.
        Мениджърът човешки ресурси ми даде нотбук и ми каза:
        - Опитайте се да ми го продадете.
        Аз взех нотбука, излязох с него от стаята, а след това и от сградата. След няколко минути, когато бях на две пресечки от сградата, телефонът ми иззвъня и мениджърът започна истерично да крещи:
        - Веднага върни моят нотбук обратно!
        - Няма проблем. Двеста лева и е Ваш.......
        http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • Ако грък, излизайки сутрин на улицата, не види протести, демонстрации, бой, полиция и счупени витрини, той веднага разбира, че се е случило нещо ужасно!
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
            Това не е български номер, да!
            Но номерът на анти-БГ хейтърът е първо да плюне по ТАТКОВИНАТА си, крещейки с главни букви, а после да си размърда куфалницата... е, ако някой го подсети!
            Болшинството от тия гъзари избиват комплекси,за да бъдат забелязани,пред девойчета,в социалната си среда и.т.н.Да изпъкнеш като "въшка на чело" е целта
            на занятието.Много време му отделихме да го е...!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Рекламата на магазина е на Български! ( т.е. това е в България)
              Кържаали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Това не е български номер. В нашите номера няма L и N, освен това в нашите трябва задължително да е обозначена областта и после може 6 цифри или букви. Не е наш.
                Това не е български номер, да!
                Но номерът на анти-БГ хейтърът е първо да плюне по ТАТКОВИНАТА си, крещейки с главни букви, а после да си размърда куфалницата... е, ако някой го подсети!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Това не е български номер. В нашите номера няма L и N, освен това в нашите трябва задължително да е обозначена областта и после може 6 цифри или букви. Не е наш.
                  Рекламата на магазина е на Български! ( т.е. това е в България)
                  Не казвам,че номера е Български!!!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    АЛШУШОН ,ПРОСТОТИЯТА В НАЩА ТАТКОВИНА Е В МНОГО ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА,РАЗХВЪРЛЯНО НА ГЛАВА ОТ НАСЕЛЕНИЕТО!
                    Това не е български номер. В нашите номера няма L и N, освен това в нашите трябва задължително да е обозначена областта и после може 6 цифри или букви. Не е наш.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                      АЛШУШОН ,ПРОСТОТИЯТА В НАЩА ТАТКОВИНА Е В МНОГО ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА,РАЗХВЪРЛЯНО НА ГЛАВА ОТ НАСЕЛЕНИЕТО!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Каубой язди из прерията. На пътя стои жена и маха за стоп. Той спира и я качва зад себе си на коня. Яздят нататък и жената се опитва да го заговори:
                          - Какъв голям кон имате!
                          - Да, аз съм от Чикаго, а там всичко ни е голямо.
                          - А каква голяма шапка имате!
                          - Нали ви казах, аз съм от Чикаго, а там всичко ни е голямо.
                          - И какъв голям пистолет имате!
                          - Вече ви казах, че съм от Чикаго, а там всичко ни е голямо.
                          Стигат до някакво градче, настаняват се в хотел и преспиват заедно. На сутринта жената с разочарование казва:
                          - Нали разправяше, че в Чикаго всичко ви е голямо?
                          - Ами аз откъде да знам, че и ти си от Чикаго...

                          Коментар


                          • Млад мъж бил командирован в Италия. Добре си прекарал свободното от работа време с една италианка. Тя обаче забременяла, а той трябвало да се прибира в родината си:
                            -Миличка, ти роди, а пък аз ще се разведа с жена си и ще те взема!
                            -А как да те уведомя, че съм родила?
                            -Прати ми SMS с текст „Спагети”!
                            След 9 месеца получили SMS:
                            -Спагети, спагети, спагети, спагети. Две с кренвирши и две без!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Токущо ми казаха, че този готин автомобил е с газова уредба!!!!!!!

                              Коментар


                              • Сензация



                                СЕНЗАЦИЯ: ЗАКЛАХА ТРИ СВИНЕ С ТЪП НОЖ В АНАДОЛА ПРЕЗ АВГУСТ!*

                                https://www.facebook.com/jivko.trifo...34766099894989

                                http://tekstove.info/browse.php?id=14422

                                Коментар

                                Working...
                                X