IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    ни съм -4 ва, имам 2 фрий трансфера, а 30точки са си преднина, при това никак не малка, освен ако не сбъркаш капитаните, на което много се надявах да напрваиш с Рунтавото, ама
    30 точки не са абсолютно нищо, особено когато 11.2 млн. няма да ми играят. Аз те бъзиках за Руунката. През ум не ми е минавало да го сложа капитан.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      А така. Груйчето е вече -4.

      Ето така се повежда с 30 точки само за една седмица. Сега се надявам Груйче да разбереш, защо ти обяснявах, че 30 точки преднина не са абсолютно нищо.
      ни съм -4 ва, имам 2 фрий трансфера, а 30точки са си преднина, при това никак не малка, освен ако не сбъркаш капитаните, на което много се надявах да напрваиш с Рунтавото, ама
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • А така. Груйчето е вече -4.

        Ето така се повежда с 30 точки само за една седмица. Сега се надявам Груйче да разбереш, защо ти обяснявах, че 30 точки преднина не са абсолютно нищо.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
          От единия очаквам да вкара гол още този кръг (взех го на мястото на наказания Руни), а от другия очаквам доста точки до Нова Година
          И аз направих подобна двойна смяна в нападение. Добичето, когато го нямах и трябваше да го изгонят и накажат за няколко мача, отърва кожата и донесе десетки точки на конкуренцията. Сега го взех, и освен че се лигави цял мач, и наказание си издейства. Стъридж и Боруц се контузиха, а защитниците, които ми изглеждат безнадеждни откъм точки и оставям резерва, правят от 8 нагоре, а тези от от уж сигурните мачове, нищо не ми носят. Читав капитан не съм имал от поне 5 кръга. Реално проблемът е, че слагам винаги нападател за капитан, а реално извън Суарес, Агуеро и донякъде Перси, Рууни и Лукаку, всички останали са много зле този сезон и ако нямаш поне 2-ма от тях в състава си, гориш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
            От единия очаквам да вкара гол още този кръг (взех го на мястото на наказания Руни), а от другия очаквам доста точки до Нова Година
            Да бе...
            ...а един мармот завива шоколад...
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              Остана да кажеш на каква база са притесненията ти и каква е очакваната възвращемост
              От единия очаквам да вкара гол още този кръг (взех го на мястото на наказания Руни), а от другия очаквам доста точки до Нова Година
              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                .... Дано съм преценил правилно ситуацията, че да не застрашавам последния бас на Никола
                Остана да кажеш на каква база са притесненията ти и каква е очакваната възвращемост
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Още днес набих -4-ката за уикенда. Дано съм преценил правилно ситуацията, че да не застрашавам последния бас на Никола
                  "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                    За да стигне до там трябва да навакса 88 точки и да изпревари четирима души..... 3 коеф. си е пладнешки обир
                    Тихо сега. Той щеше да се съгласи и на 2.75, но понеже съм му приятелче му подарих още 0.25.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      с него съм горе-долу фитка, след този сезон ще е с дългове към мен За съжаление баса с теб е твърде вероятно да го спечели, трябваше да му искаш поне топ 4 за тоя коеф и да се разбереш с някой от тези пред теб за по 50 кинта - сигурна печалба
                      Дадох му по-нисък коеф. като за приятел, даже и повече щях да сваля. Към момента водачите в класирането, еле пък Никола, ви покрива доста сериозно късмета, но това ще се промени. Прогнозирам в края на сезона Марин на първо място, аз втори, Груьо или Никола трети.
                      Last edited by Nikola; 05.12.2013, 10:10.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        Момчета, току що сключих бас с Given, че няма да бъде в топ 3 на лигата в края на сезона. 50 лева и му дадох три коефициент.

                        Виждате ли как се бере медец с лекота?
                        За да стигне до там трябва да навакса 88 точки и да изпревари четирима души..... 3 коеф. си е пладнешки обир
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          с него съм горе-долу фитка, след този сезон ще е с дългове към мен За съжаление баса с теб е твърде вероятно да го спечели, трябваше да му искаш поне топ 4 за тоя коеф и да се разбереш с някой от тези пред теб за по 50 кинта - сигурна печалба
                          Всичко съм измислил бе. При три коеф 2 и 3 нямат incentive да правят схеми, защото не им излиза сметката. Още повече, че с теб сме и на по 50 кинта директно така ще ти трябва да правиш точки.

                          Не тичайте срещу парния влак, момчета.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Given Разгледай мнение
                            Никола някога взима ли пари от тези басове или само раздава?
                            Дай ми 48.50 и ти войдвам залога.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Given Разгледай мнение
                              Никола някога взима ли пари от тези басове или само раздава?
                              с него съм горе-долу фитка, след този сезон ще е с дългове към мен За съжаление баса с теб е твърде вероятно да го спечели, трябваше да му искаш поне топ 4 за тоя коеф и да се разбереш с някой от тези пред теб за по 50 кинта - сигурна печалба
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bango Разгледай мнение
                                И на мен на пейката ми останаха Ягиелка с 9т и Габидон с 8т, а ми влезнаха Янузай с 1 и Фонте с -1, капитанът ми Жиру изобщо не игра за сметка на вицето Руни, като подобни въртележки ми се случват за 3-ти път този сезон, ама какво да се тюхкаме, играе е.
                                абе играе, ма като стане много и се изнервиш чисто приятелски - аз снощи си преместих каналите на тв-то и изключих нета, защото ми беше ясно какво ще видя сутринта
                                П.С. Янузай и Фонте ги разкарай, ама всъщност чакай тип от колеца - той по-ги разбира или поне го покрива късмета, ако не ги разбира
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X