IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря Наистина от доста време бях първи и щеше да ме е яд точно в последния кръг да изпусна първото място. Тая гад Кейн се опита максимално да ме прецака в последните 2 кръга, но благодарение на последния ми трансфер и голове в последните 5 мин на някои мачове удържах първото място

    Коментар


    • И така, дойде време за разплата - за едни - сватба, а за други - брадва, но всичко се връща

      Стандартна лига:
      - Първо място - 500 кинта - Гено
      - Второ място - 250 кинта - Байерн Мюнхен
      - Трето място - 150 кинта - Чардафон
      - Четвърто - 100 кинта - Гуакомоулей
      - Пето, шесто - 50 кинта (входа) - Will grigg's on fire и Бъндака
      - най-добър седмичен - 120 кинта (входа+джакпота от предишното фентъзи) - Байерн Мюнхен
      - най-добър всяка четвърт (има такава опция да се гледа класирането по тримесечия) - 50 кинта (входа) - за поселдната четвърт е Байерн Мюнхен (общо му стават 420), за предишните, на които вече съм им ги превел, са, но ги споменавам, тъй като са сред победителите - Саурон, Чардафон и Гено

      Лига без смени

      - Първо място - 100 кинта - аз - йееее
      - Второ място - 40 кинта - Муси - ти си ебати машината, брат, кефя ти се и благородно поздравявам останалите до 5-то място - страхотна игра в последните кръгове
      - най-добър седмичен - 20 кинта (входа) - Геген-а

      Честито на всички и най-много на мен Чудесна битка се получи, да се надяваме, че догодина ще е още по-яка, че имам да връщам доста отнесени шамари от тази година. Всички победители да се свържат с мен на лично, за да си има пратя наградите. Може и лично, ако им се разхожда на по виски в София. Успех догодина.



      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Айде без съжаления . Честито на Гено, водеше накрая през повечето време, въпреки че беше на косъм накрая, ама така е по-сладко .
        Аз съм доволен от себе си - изоставах много първи полусезон (както всеки път), но на края за втора поредна година 4-ти. Догодина трябва да видя какво трябва да се прави в началото на сезона, че да не изоставам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение

          Честито на победителите - толкова луд сезон не помня. И толкова карък да ме гони също не е било. Другия ви мачкам здраво, да се стягате - дори ще гледам да не проспя първия кръг като тая година Груец, изобщо не съм правил планове да правя точки тоя кръг, че да играя за седмична награда - от края на зимата въртя отбора здраво, за кеф...
          Ми ядосах се, щото си стара кримка, а и се включи със забавяне, та това ти беше една от малкото възможности и ти я беше спечелил, а сега трябва да давам парите на човек, дето и виртуално не го зная кой е - сантимент, какво да ти кажа Нищо, догодина ще е, че тази наистина много шамари отнесох и имам да връщам
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Тъкмо мислех да пиша и си ме изпреварил
            Ми там аз съм си първи - все в нещо да съм първи и аз, като няма никакви изгледи да бъда изместен. Наградата за най-много точки на седмична база пък отива в ГТ-то. Виж за второто място наистина ще е голяма борба - успех на най-добрия, дано се получи интересен кръг, че в понеделник ще се награждаваме

            В стандартната лига съм много зле и си мълча като бит пеераз, че толкова кютек трудно се носи. Много грешна тактика и за седмичната - Челси ми съсипаха цялата идейна постройка, а тази гнида Кейн разби букитата с нагласения си хетчетирик над другия тото отбор, ама трябваше да се сетя, че така ще стане. Та там спечелих един бас, но в другия ми наваксаха 50 точки в този кръг и ще е много тегав финал, особено след като нямам Кане-то, ще го мисля допълнително. Иначе голяма интрига за първото място, колкото и мен да ме няма в класацията

            @Луда крава - добре де, маама му стара, може ли такава фасулска грешка = тъкмо ти се накефих, че печелиш седмичната (все пак стара кримка, няма да се даваме на новобранките, дето ни пребиха тази година) и когато погледнах, какво да видя - направил си 7 смени в този кръг! толкова ли не можа да ги направиш в предишния, че да не се отразяват в този, както са направили всички??? Егати и тъпата история, сега ще трябва да дам седмичната на Байерн Мюнхен, пък си бяха 120 кинта - чак мен ме е яд

            Ми такива ми ти работи, да видим в неделя как ще е хавата, интрига си има до края, което е супер
            Честито на победителите - толкова луд сезон не помня. И толкова карък да ме гони също не е било. Другия ви мачкам здраво, да се стягате - дори ще гледам да не проспя първия кръг като тая година Груец, изобщо не съм правил планове да правя точки тоя кръг, че да играя за седмична награда - от края на зимата въртя отбора здраво, за кеф...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              В лигата без смени 2,3 и 4-ия са в рамките на 13 точки преди последния кръг...
              Предстои най-трудното - избор на капитан, който да реши мача
              Тъкмо мислех да пиша и си ме изпреварил
              Ми там аз съм си първи - все в нещо да съм първи и аз, като няма никакви изгледи да бъда изместен. Наградата за най-много точки на седмична база пък отива в ГТ-то. Виж за второто място наистина ще е голяма борба - успех на най-добрия, дано се получи интересен кръг, че в понеделник ще се награждаваме

              В стандартната лига съм много зле и си мълча като бит пеераз, че толкова кютек трудно се носи. Много грешна тактика и за седмичната - Челси ми съсипаха цялата идейна постройка, а тази гнида Кейн разби букитата с нагласения си хетчетирик над другия тото отбор, ама трябваше да се сетя, че така ще стане. Та там спечелих един бас, но в другия ми наваксаха 50 точки в този кръг и ще е много тегав финал, особено след като нямам Кане-то, ще го мисля допълнително. Иначе голяма интрига за първото място, колкото и мен да ме няма в класацията

              @Луда крава - добре де, маама му стара, може ли такава фасулска грешка = тъкмо ти се накефих, че печелиш седмичната (все пак стара кримка, няма да се даваме на новобранките, дето ни пребиха тази година) и когато погледнах, какво да видя - направил си 7 смени в този кръг! толкова ли не можа да ги направиш в предишния, че да не се отразяват в този, както са направили всички??? Егати и тъпата история, сега ще трябва да дам седмичната на Байерн Мюнхен, пък си бяха 120 кинта - чак мен ме е яд

              Ми такива ми ти работи, да видим в неделя как ще е хавата, интрига си има до края, което е супер
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • В лигата без смени 2,3 и 4-ия са в рамките на 13 точки преди последния кръг...
                Предстои най-трудното - избор на капитан, който да реши мача
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  ... вместо Марин, дето била жена
                  Верно ???????
                  'Бах ма'а му... добре, че не я избраха, че щеше да отидЕ две годишен труд
                  Успех в другата лига
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение

                    И аз го имах ЛукаКуку ама пусто средната линия ме подведе есента и сега докато наваксам идва зор... Дето викат французите: Топка е - върти се!
                    Е, то ти наистина много изостана есента, но правиш силна пролет, така че нищо не се знае, пък и топката била в женски род, нищо че франсетата си избраха някакъв Макарон с нежна физиономия, вместо Марин, дето била жена
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                      Ех, отдавна не съм писал в "родната" тема, но то пък зависи и от желанието ми да влизам изобщо в сайта.
                      Груец, стискам палци за всички възможни трофеи, които все още са достижими за теб. Аз почти ударих спирачка и само експериментирам с отборите. Не уцелих верните играчи и подцених много Луканката, като последния бе в основата на пропадането ми в двете лиги. Миналата година по подобен начин изпуснах челото заради мега-гига-супер калитарската форма на Санчес и най-вече Жиру (м....а му!) в последните пет-шест кръга, ама така е в игрите.
                      Та, ако се чудите защо Жиру не е във форма тази година, да знаете, че клетвите понякога хващат.
                      Ха, мерсаж
                      Ама тази година съм слабичък - много млади дихатели има, които са окупирали челото и е тегава борбата, но шъ съ биеме и шъ съ бориме докрай. Да ти кажа, често ми случва да загубя интерес и тогава почвам да правя глупсоти и да "избивам" с някакви полуневъзможни неща - и в лигата, и в хазарта, а често и в живота, което е най-жалкото. Просто нямам нервите да се стегна и да се пробвам пак като мравчица - точка по точка или левче по левче да ги събирам и пак да върна предходното ниво. А знам, че работи тази работа, но всеки търси бързите и лесни резултати, което си е проблем...

                      Иначе се кефя, че лигата е супер конкурентна и има много нови звезди, което ме нахъсва за догидина - жалко, че почти сигурно ще дам титлата на някоя новобранка, а не на старо куче от форума, но хей, и те са хора и са си ги заслужили наградите

                      Успех и на теб, все ще намериш за какво да се сбориш, пък ако не - догодина идваш по-нахъсан и ще ги отнасяме новобранките
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        На мен много ми помогна Лукаканката, докато беше в силата си, както и контузията на Ибряма, което си е жив късмет. То затова и лигата без смени е толкова интересна, поне за тези, които си играем там. Предизвикателство си е, но без късметец хищо не става

                        Сега съм се концентрирал да печеля седмичната, защото за другото шансове нямам, но има един пич, Байерн Мюнхен, дето има безумно скъп отбор, и ще е голям зор да го сборя. Успех на теб
                        И аз го имах ЛукаКуку ама пусто средната линия ме подведе есента и сега докато наваксам идва зор... Дето викат французите: Топка е - върти се!
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          На мен много ми помогна Лукаканката, докато беше в силата си, както и контузията на Ибряма, което си е жив късмет. То затова и лигата без смени е толкова интересна, поне за тези, които си играем там. Предизвикателство си е, но без късметец хищо не става

                          Сега съм се концентрирал да печеля седмичната, защото за другото шансове нямам, но има един пич, Байерн Мюнхен, дето има безумно скъп отбор, и ще е голям зор да го сборя. Успех на теб
                          Ех, отдавна не съм писал в "родната" тема, но то пък зависи и от желанието ми да влизам изобщо в сайта.
                          Груец, стискам палци за всички възможни трофеи, които все още са достижими за теб. Аз почти ударих спирачка и само експериментирам с отборите. Не уцелих верните играчи и подцених много Луканката, като последния бе в основата на пропадането ми в двете лиги. Миналата година по подобен начин изпуснах челото заради мега-гига-супер калитарската форма на Санчес и най-вече Жиру (м....а му!) в последните пет-шест кръга, ама така е в игрите.
                          Та, ако се чудите защо Жиру не е във форма тази година, да знаете, че клетвите понякога хващат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение

                            Все ми бягаш едни 70 точки, но сега когато съм ( за първи път - ohh yeahhhhhhhh) в тройката смятам да те стигна с финален спринт последните два кръга
                            Поне второто място смятам да хвана
                            На мен много ми помогна Лукаканката, докато беше в силата си, както и контузията на Ибряма, което си е жив късмет. То затова и лигата без смени е толкова интересна, поне за тези, които си играем там. Предизвикателство си е, но без късметец хищо не става

                            Сега съм се концентрирал да печеля седмичната, защото за другото шансове нямам, но има един пич, Байерн Мюнхен, дето има безумно скъп отбор, и ще е голям зор да го сборя. Успех на теб
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              ... За сметка на това съм в играта в лигата без смени, пък и си водя в моите си лиги, където с Марин обърнахме мача по двойки
                              Все ми бягаш едни 70 точки, но сега когато съм ( за първи път - ohh yeahhhhhhhh) в тройката смятам да те стигна с финален спринт последните два кръга
                              Поне второто място смятам да хвана
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Пак почти месец без никой да пише, а предстои най-важният кръг! Аз позахлебих този, като се надявам на още точки в сряда, а победителят следващия кръг почти сигурно ще спечели и наградата за най-добър седмичен - ми 120 кинта са си 120 кинта и затова съм се подготвил още от тази седмица, за да не губя точки тогава от излишни трансфери, пък и вече отгърмях дивата карта мноооого отдавна. Иначе спорът за първото е интересен, но мене ме нема у целата схема там. За сметка на това съм в играта в лигата без смени, пък и си водя в моите си лиги, където с Марин обърнахме мача по двойки
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X