IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Чудя му се, принципно, ама само принципно, идеята ми беше - купих Паунда (когато не игра), след това трябваше да го продам за Мане, после пак да купя Паунда и този кръг отново да го шитна за Мане, щото останалият ми състав си е хомогенен и няма какво да му се пипа. Обаче Паунда фейлна още първия път, след това гледах мача с Червена звезда и всички играеха за Салах акбара, което ми преосмисли цялостаната концепция (барабар с този педал Пепи) и уйде коня у ряката. Понякога дребните детайли решават всичко
    След снощният мач вече незнам дали Мънистия е толкова добра опция
    Liverpool Forever

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

      Налапвай Мане,ще шие яко,макар че щов имаш Хазартния може и да си останеш с него.А с тия минуси всеки кръг не виждам как щи атакумаш челото
      Чудя му се, принципно, ама само принципно, идеята ми беше - купих Паунда (когато не игра), след това трябваше да го продам за Мане, после пак да купя Паунда и този кръг отново да го шитна за Мане, щото останалият ми състав си е хомогенен и няма какво да му се пипа. Обаче Паунда фейлна още първия път, след това гледах мача с Червена звезда и всички играеха за Салах акбара, което ми преосмисли цялостаната концепция (барабар с този педал Пепи) и уйде коня у ряката. Понякога дребните детайли решават всичко
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Оф, уж трябва да съм радостен от точките си този кръг, но не съм - тъпо избързване от моя страна ми коства 26 точки. Изцяло моя глупост - до последно се чудих дали да не разкарам Хазарта за Паунда и когато вече се разбра, че Хазарта ще ритка макс едно полувреме, вече имах 3-ма играчи на Сити и нямаше как да го купя, дейва и тъпия Паунд, пък той стана играч на кръга. Мамка му и прасе - като го купих преди 2 кръга, и дементът Пепи го тури резерва. За капак и Невес вкара, а аз го продадох за Фернандиньо и -4 точки. Найс Човек, каквото сам си направи, и Стърлинг не може да му го направи
        Налапвай Мане,ще шие яко,макар че щов имаш Хазартния може и да си останеш с него.А с тия минуси всеки кръг не виждам как щи атакумаш челото
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Оф, уж трябва да съм радостен от точките си този кръг, но не съм - тъпо избързване от моя страна ми коства 26 точки. Изцяло моя глупост - до последно се чудих дали да не разкарам Хазарта за Паунда и когато вече се разбра, че Хазарта ще ритка макс едно полувреме, вече имах 3-ма играчи на Сити и нямаше как да го купя, дейва и тъпия Паунд, пък той стана играч на кръга. Мамка му и прасе - като го купих преди 2 кръга, и дементът Пепи го тури резерва. За капак и Невес вкара, а аз го продадох за Фернандиньо и -4 точки. Найс Човек, каквото сам си направи, и Стърлинг не може да му го направи
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
            Аз за известно време започвам с друга тактика - всеки кръг трансфери, по 2-3, колкото трябва. Рисково е, но няма друг начин да се навакса изоставане според мен. Ако имаш късмет да уцелиш силните на деня по смотаната логика на Шипа, ще имаш успех. Този кръг не се оплаквам: 102 точки (-8 т. смени), пак добре - взех Мо, Перейра и Митрович срещу Азар (почти сигурен бях, че няма да играе), Моура и Кейн. Засега резултата е 27-8 (броя и точките за трансфери). Само ме е яд, че направих една тотално аматьорска грешка: миналия кръг играх фрий хит в момент на отчаяние и резултата беше катастрофален, но по тъпото е, че не успях да видя, че Стивънс е почнал да играе за Светците и си ми стои 3-та резерва (досега се чудех как да се отърва от него) и реално пропиляни 5 точки (със сигурност щях да го играя преди Бенет от Уулвс). Чакам сега Трипиера (само него имам от дерби-то) и почвам с голямата метла за другия кръг. Няколко кръга ще пробвам така и в един момент ще опитам да стабилизирам, ако успея да напредна още малко.
            Опция е и това - понякога връзва, а и нямаш какво да губиш реално Успех!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Аз за известно време започвам с друга тактика - всеки кръг трансфери, по 2-3, колкото трябва. Рисково е, но няма друг начин да се навакса изоставане според мен. Ако имаш късмет да уцелиш силните на деня по смотаната логика на Шипа, ще имаш успех. Този кръг не се оплаквам: 102 точки (-8 т. смени), пак добре - взех Мо, Перейра и Митрович срещу Азар (почти сигурен бях, че няма да играе), Моура и Кейн. Засега резултата е 27-8 (броя и точките за трансфери). Само ме е яд, че направих една тотално аматьорска грешка: миналия кръг играх фрий хит в момент на отчаяние и резултата беше катастрофален, но по тъпото е, че не успях да видя, че Стивънс е почнал да играе за Светците и си ми стои 3-та резерва (досега се чудех как да се отърва от него) и реално пропиляни 5 точки (със сигурност щях да го играя преди Бенет от Уулвс). Чакам сега Трипиера (само него имам от дерби-то) и почвам с голямата метла за другия кръг. Няколко кръга ще пробвам така и в един момент ще опитам да стабилизирам, ако успея да напредна още малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                Мани ги тия ебалници от Борнемут-шият по 3-4 гола през мач и носят много точки на конкурентите ми.Време им е да паднат няколко пъти на 0 че да се оправят нещата.Очаквам да стартират серията още в събота с мангалчестър
                Почнах да ги махам, обаче бюджетен нападател тип Ингс ми идва малко в повече с "представянето" си, сравнен с Уилсън, а и алтернатива на Фрейзър трудно се намира за тия пари. Ей го, махнах Куук и той снесе 6 точки. В събота нищо чудно да има изненади, ама в коя врата
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Тоя калитар Мане можеше и да не вкарва, защото доста народ го купи вмести Салахата, но здраве да е. Нямах пари за него - точно 0.1 милки не ми достигнаха Иначе имам 4 твърди титуляри, които не старираха - Робъртсън (тоя шибан Клоп да го пази за Звезда, заеби), Варди (за едно полувреме), Аранутя, който специално си купих, и всеизвестния Хазарт. Ако знаех, че Ицко няма да рита, щях да го продам за Мане и Салах, но здраве да е - и в този отвратителен кръг пак не пропаднах надолу.

                  Довечера 1:0 и изпусната дузпа от Кейн ще е супер. С асист на Трипера, оф корс

                  П.С. Откакто продадох Обама това момче се разби да шие, заеби. И не ми псувай червенотиквеничковчетата - ей го, продадох Куук и той с клийн шийт, добре че Уилсъм и Фрейзър се отчетоха момчетата...
                  Мани ги тия ебалници от Борнемут-шият по 3-4 гола през мач и носят много точки на конкурентите ми.Време им е да паднат няколко пъти на 0 че да се оправят нещата.Очаквам да стартират серията още в събота с мангалчестър
                  Liverpool Forever

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                    Мо не разочарова,Мане също-не съм те излъгал.Само смотаните Борнемут ме ебават лошо но и тяхното време ще дойде.Остана довечера евреите да изпънат шити и ще съм доволен,макар че е малко вероятно
                    Тоя калитар Мане можеше и да не вкарва, защото доста народ го купи вмести Салахата, но здраве да е. Нямах пари за него - точно 0.1 милки не ми достигнаха Иначе имам 4 твърди титуляри, които не старираха - Робъртсън (тоя шибан Клоп да го пази за Звезда, заеби), Варди (за едно полувреме), Аранутя, който специално си купих, и всеизвестния Хазарт. Ако знаех, че Ицко няма да рита, щях да го продам за Мане и Салах, но здраве да е - и в този отвратителен кръг пак не пропаднах надолу.

                    Довечера 1:0 и изпусната дузпа от Кейн ще е супер. С асист на Трипера, оф корс

                    П.С. Откакто продадох Обама това момче се разби да шие, заеби. И не ми псувай червенотиквеничковчетата - ей го, продадох Куук и той с клийн шийт, добре че Уилсъм и Фрейзър се отчетоха момчетата...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Взех го ясния капитан, добавих и още потенциал, пък да видим какво ще стане - за тази седмица е диференшъл, ако се събуди, другата седмица ще бъде купен от всички, ако не се събуди, просто ще е поредният ми трансферен провал
                      Мо не разочарова,Мане също-не съм те излъгал.Само смотаните Борнемут ме ебават лошо но и тяхното време ще дойде.Остана довечера евреите да изпънат шити и ще съм доволен,макар че е малко вероятно
                      Liverpool Forever

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                        Не е баш като никой да го няма а и с тази програма ще го вземат още хора.Капитан за кръга от ясен по ясен.Време е моите малко да се събудят и да вкарат няколко гола в идните мачове.Ливърпул и шити са претендентите,то е ясно ,въпросът кой точно от тях и кога да вземеш.Пеп е супер педераст а и Клопо ще върти -неизбежно е.
                        Взех го ясния капитан, добавих и още потенциал, пък да видим какво ще стане - за тази седмица е диференшъл, ако се събуди, другата седмица ще бъде купен от всички, ако не се събуди, просто ще е поредният ми трансферен провал
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Изключително си прав, обаче има страхотни fixtures и си заслужава да се опита, оше повече че никой го няма.
                          Не е баш като никой да го няма а и с тази програма ще го вземат още хора.Капитан за кръга от ясен по ясен.Време е моите малко да се събудят и да вкарат няколко гола в идните мачове.Ливърпул и шити са претендентите,то е ясно ,въпросът кой точно от тях и кога да вземеш.Пеп е супер педераст а и Клопо ще върти -неизбежно е.
                          Liverpool Forever

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от svetlofar Разгледай мнение
                            Салах при тази цена има смисъл да бъде държан само за капитан. А ако ще е капитан, поне според мен трябва да е в топ 5 по експлозивност (% мачове с точки >=10). Вярно е, че по показатели xG и xA, удари към вратата, докосвания на топката в последните 33% на игрището и тн е супер, но изпуска много...и на практика няма нито един мач над 10т. От друга страна при защитниците има много valuе...
                            Изключително си прав, обаче има страхотни fixtures и си заслужава да се опита, оше повече че никой го няма.
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Салах при тази цена има смисъл да бъде държан само за капитан. А ако ще е капитан, поне според мен трябва да е в топ 5 по експлозивност (% мачове с точки >=10). Вярно е, че по показатели xG и xA, удари към вратата, докосвания на топката в последните 33% на игрището и тн е супер, но изпуска много...и на практика няма нито един мач над 10т. От друга страна при защитниците има много valuе...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение

                                И аз кютам по същите ниски етажи. Набих кинти да взема Азарчо, той направи 1 точка. Преди това разкарах Менди, че уж беше с тежка контузия, той се върна след 2 кръга и започна да прави асистенции. Още стискам скъпия Салах, но не знам колко време ще го търпя с по 1 голче на 2 мача срещу 13 милиона... Нещо все не успявам да уцеля къде ще бъдат точките за 10 кръга, но гледаме напред, FC Panda сме велик отбор и така
                                Абе Салах и аз му се чудя, въпреки брутално високата му цена - скоро не бях гледал мач на Лиевра, гледах снощи - ми то поне 90% от положенията са с негово участие, но изпуска прекалено много, а и ако вкара само 1 гол, няма бонус. Отделно не бие дузпите, което си е проблем. Гледам, че си около мен в класирането, което не е много за хвалба Обаче всичко може да се промени с няколко хубави кръга - докато дишам, се надявам!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X