Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Гледам, че всички са набили дивите карти, а се притеснявах, че ще съм само аз Даже съм първи след първия кръг, което си е невероятно постижение, въпреки двата гола на Кейн -явно никой не я ще тази мърша извън шипа. Иначе интересни тимчета са се оформили, така че ще гледаме и ще видим - вчера не ми върза - заложиш на гъзъ, нищо че имам пари и за други, пък точкуваха черешката и главата, но здраве да е. Да видим дали Гейаналдо ще игра срещу отбора на лавъра си, или ще се скатае в негова чест
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Гранквист е легенда . Жалко, че на Линдельоф му е потекъл носа тая сутрин и не игра, иначе щеше да стане много добре.

Коментар

• Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
        Грую,налапан яко и посяга към титлата. Всички фаворити се дънят засега,включително и на фентъзито.Но както се казва последните ще станат първи
        Твърде рано е за каквото и да е, дори не е завършил кръгът Иначе като никога да тръгна не с последните, което си е направо удивително за мен напоследък. Обаче пак се прецаках в последния момент - смених Роналдо и някакъв измислен защитник на Иран за Гризман и Юмтити, та реално пак загубих 15 точки, иначе можеше да съм звезда в момента, но здраве да е. Важна е стратегията за тези малко кръгове, а аз все още нямам такава. Отделно късметът е безкрайно необходим, но ние това си го знаем
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Грую,налапан яко и посяга към титлата. Всички фаворити се дънят засега,включително и на фентъзито.Но както се казва последните ще станат първи
          Liverpool Forever

Коментар

• Аз мислех головин, ама се отказах накрая. Мислех и вратарчето да взема, но не ми стигнаха парите. Явно hungry man/curiousNik трябва да го махна като излишен, ако никой не го припознава

Коментар

• Жалко че не е Климбо. Ама и ти се налапа от клиин шита на руснаците.Днес Едисон ме изстрелва на върха с хеттрика си
              Liverpool Forever

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Не сме 15, 14 сме реално:
                аз имам 8
                ти си с 4
                боби д
                капитан морган
                печялбите са
                1. 200 кинта
                2. 100 кинта
                3. 60 кинта
                4 и 5. 30 кинта

само трябва да разбера кой е 15-тия безотчетен, за да го махна от класирането!
                моите са:
                грую
                the saints
                klimbo
                hipodill
                kobeto
                asenmn
                check-reise
                g0p370

отделно са ми известни
                bobbyd
                Сега ще питам капитан Морган с кой отбор, така че кажи твоите 4 и излишният изчезва
                Моите са Svilen 19,momchilr,titkaka1988 и аз с култовия отбор Loser
                Liverpool Forever

Коментар

• Не сме 15, 14 сме реално:
                  аз имам 8
                  ти си с 4
                  боби д
                  капитан морган
                  печялбите са
                  1. 200 кинта
                  2. 100 кинта
                  3. 60 кинта
                  4 и 5. 30 кинта

само трябва да разбера кой е 15-тия безотчетен, за да го махна от класирането!
                  моите са:
                  грую
                  the saints
                  klimbo
                  hipodill
                  kobeto
                  asenmn
                  check-reise
                  g0p370

отделно са ми известни
                  bobbyd
                  Сега ще питам капитан Морган с кой отбор, така че кажи твоите 4 и излишният изчезва

Коментар

Добавям и още един, така че сме 14
                    15 сме.Ако всичко е OK,как разпределяме фонда, че и аз трябва да информирам?
                    Liverpool Forever

Коментар

• Добавям и още един, така че сме 14

Коментар

• Засега сме 13 човека, добавих още един мой- 200,100,60,30 кинта са наградите до четвърто място

Коментар

• Ха вече сме 14 в платената
                          Liverpool Forever

Коментар

Общо 12 са по мои сметки - 5+1 са моите и аз, твоите са общо 4, капитан Морган и Боби д, общо 12 и един не ми е ясен откъде се появи?
                            Ако никой не се обади или не плати до началото на мача днес ще ти пиша утре кои са моите ,че да зваеш кой е нередовния
                            Liverpool Forever

Коментар

• Иначе 200 първо, 100 - второ, 60 трето

Коментар

• Общо 12 са по мои сметки - 5+1 са моите и аз, твоите са общо 4, капитан Морган и Боби д, общо 12 и един не ми е ясен откъде се появи?

Коментар

Working...
                                X