Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Изтребител Иваняне съм аз, ама не щото съм от Иваняне (все пак в тая посока), а просто името на отбора (има такъв реален, сигурно знаете) бруталее. Иначе съм много по-горд от отбора ми без смени, който не знам защо не изпозвам 1 към 1 и в нормалния и който скоро ще задмине "нормалния'...

Коментар

• Не лош кръг за всички, улучили Азар за капитан А кой е от Иваняне, че се оформи локално дерби на Западна София?

Коментар

• Отишли сме чак на 3 страница,не е добре. Грую сдава фронта малко,Хари пълен лехач така че може да си спокоен. Аз съм доволен,само педерасите от Борнемут объркаха сметките малко на както се казва идеално щастие няма
        Liverpool Forever

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

Eх, ама си Мамун писател, а не читател, по-надолу я има...

П.С. Много се кефя на зашитниците тази година, ебати изродите, смазват всичко за момента, чак ме е яд, че не взех още двама скъпи и да играя с 5-3-2
          Критиката - обективна В играта съм, мерси. Ще завърти един GW и ще стана визибъл.

Тактика с 5 защитника беше печеливша на световното, защото енджинът позволяваше 5-2-3. Сега действително имаме четири човека, които натежават прекалено (Алонсо, Робъртсън, Менди и Трипиър), но няма как да не се запушат в дългосрочен план. Менди например не участва засега в пълната ротация в Сити, което не ми се струва устойчиво за целия сезон. А и Сити не се притесняват до побеждават и с 8:5, ако трябва. Робъртсън също в момента му връзва повче отколкото на Трент Алекзандър - и това няма да е вечно. Сбъркани защитници има още - Диего Рико извади Чаз Даниелс не само от 11-те на Борнемут, а и от групата, а цената му е 4.5 паунда и играе крило. Обаче Фирминьо ми е по-важен да го извадя... Азар определено е големият диференциал в момента.

Успех, инвестори

Коментар

• Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
            Аз бих писал и бих се включил, ама без комарджийски истории. Имате ли само френдли лига?
            Eх, ама си Мамун писател, а не читател, по-надолу я има (шегичка, сега да не се обидиш, пък и аз много се кефя на онова рускино-чернилче Мамун ), ето ти я

Ми направил съм ви безплатна лига -ето ви кода за Tikvestor.bg 92540-18999

Иначе аз влязох в топ 10 на платеното със смени - аааааалелуя, това не се беше случвало откак Левски за последно поведе в класирането у нас Направо рулирам Лигата без смени си е супер, там малко на пожар правих смените и не ги мислих много, така че дано ми върже без Салах. Хазарта си е диференциал отвсякъде, но се надявам и на него да не му върже - взех си Ериксен, щото ме кефи от миналата година, пък да видим.

Сега съм в приповдигнато настроение, като след почивка, така че продължаваме напреТ
            П.С. Много се кефя на зашитниците тази година, ебати изродите, смазват всичко за момента, чак ме е яд, че не взех още двама скъпи и да играя с 5-3-2
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Аз бих писал и бих се включил, ама без комарджийски истории. Имате ли само френдли лига?

Коментар

• Няма желаещи да пишат в темата освен аз и Грую а ние няма с кой знае какво да се похвалим и затова си мълчим
                Liverpool Forever

Коментар

• Много се затиши работата. Всеки работи и си трайка . В лигата без смени пак ще е интересно. Някои не са взели Салах изобщо, а Хазарда само аз го имам, но пък нямам Мане. Ако няма контузени има шанс да се закучи работата.

Коментар

• Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

Сайтове с капацитети да искаш! FantasyFootballScout примерно е добър ,но не си мисли че мнението им е меродавно. Сам си решаваш дали да слушаш някой друг или не. Поне има добро инфо за това онова че да можеш да вземеш що годе мотивирано решение. Пък и съм убеден че поне 90% от участниците четат разни сайтове и то повече от 1 сайт. Нищо бошо няма в това де.....
                    Точно заради тия тъпаци от ФФС смених Уилсън за Кинг, щото там статса, матса и бъра-бъра, а като следствие и Невес за някакъв избушеняк за 4,5 милки, че да наглася парите - едни 20 точки улетяха, По-добре не ги чети, няма никакъв смисъл!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

Ставаш алчен значи, но той апетита идва с яденето. Аз също имах и невес и мане по някое време,да не говорим че махнах от титулярите Ван Бисака часове преди началото на кръга.но такъв е животът,винаги може да е по зле .5-6 човека ги има в почти всички отбори засега но като се разтикат нещата ще стане още по интересно.Късмет че без него няма кака да стане, а Хари рано или късно ще присъства във всеки отбор по едно или друго време
                      Алчността тласка човечеството напред, а дори не съм в топ 10 - представяш ли си, ако бях в него, какво щеше да е Ван Бисака го мислех до последно, но имах вече 3-ма от Палас и нямаше как да го купя. А за хари има още време да го купят от Реал - изходящите са разрешение - да предлагат 300 милки и дъртите евреи на гръб ще им го пренесат през Дъ ченъл, та чак у Шпамьолско

Нападателите бяха тотал щета този кръг, да видим другите кръгове как ще е. Иначе Тотенхам с титулярите, Сити - не пускат Сане, дето не е ходил на световно, но Паунда стартира и вкарва, Юнайтед пуснаха Погба, че даже и дузпа би - въобше идилия. Калитаршина на макс

Коментар

• Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                        поредното потресаващо тъпо начало...
                        От къде ги избирате играчите бе, кажете че барем един път и аз да нацеля нещо точконосещо
                        Сайтове с капацитети да искаш! FantasyFootballScout примерно е добър ,но не си мисли че мнението им е меродавно. Сам си решаваш дали да слушаш някой друг или не. Поне има добро инфо за това онова че да можеш да вземеш що годе мотивирано решение. Пък и съм убеден че поне 90% от участниците четат разни сайтове и то повече от 1 сайт. Нищо бошо няма в това де.....
                        Liverpool Forever

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

Като никога в последните години тръгнах сравнително добре, даже хари не избухна с хеттрик. И като се замисля, че до последно държах Невес и Калъм Уилсън, а в един момент имах и Мане, за сметка на Агуеро...
                          Ставаш алчен значи, но той апетита идва с яденето. Аз също имах и невес и мане по някое време,да не говорим че махнах от титулярите Ван Бисака часове преди началото на кръга.но такъв е животът,винаги може да е по зле .5-6 човека ги има в почти всички отбори засега но като се разтикат нещата ще стане още по интересно.Късмет че без него няма кака да стане, а Хари рано или късно ще присъства във всеки отбор по едно или друго време
                          Liverpool Forever

Коментар

• Така, вече имаме и финалните бройки в двете лиги - не знам защо в едната съм записал 38, а реално са 37, но действаме с 37 участника, а в другата сме 9 и наградите са както следва:

Платена стандартна:
                            при 37 човека, сумата, която следва да разпределим, е 1850 лева, та според миналогодишните схеми, нека да бъде горе-долу същата, като махам тези за победител на четвърт, тъй като ми отнемат много време да ги смятам, а и не се изчисляват автоматично - увеличил съм сумата на победителя и на подгласника му, като пак ще има награден фонд до 10 място включително:

- Първо място - 700 кинта
                            - Второ място - 350 кинта
                            - Трето място - 200 кинта
                            - Четвърто - 150 кинта
                            - Пето - 100 кинта
                            - Шесто, седмо, осмо, девето, десето - 50 кинта (входа)
                            - най-добър седмичен - 100 кинта

Платена без смени:
                            Тук сме 9 човека и сме по-малко, затова кинти има за първите трима, т.е. 180 кинта и разпределението е:

Победител - 100 кинта
                            Втори - 50 кинта
                            Трети - 30 кинта

Вярвам, че правилата с дивите карти тук всички си ги знаят и няма да се налага да се наказваме, но все пак ги припомням, тъй като трансферния прозорец в ингилизия приключи, но той важи само за входящи трансфери и все още могат да се правят изходящи на водещи футболисти до 31.08.2018, така че положението е такова:

Първата дива карта се ползва до началото на кръга, в който свършва трансферния прозорец. В този случай това е четвърти кръг, т.е. има реално три трансферни прозореца, в които може да се ползва - след първи, втори и трети кръг или иначе казано: до 13.30 часа на 01.09.2018. С втората дива хавата е същата - от 29.12.2018 (17 часа) - т.е. реално за 21 кръг, който стартира от 01.01.2019 г. до обяд на 02.02.2019 - т.е. до началото на 25 кръг. Както всяка година, останалите чипове (троен капитан и т.н.) може да си ги ползвате когато ви е кеф.

УСПЕХ

Коментар

• Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                              поредното потресаващо тъпо начало...
                              От къде ги избирате играчите бе, кажете че барем един път и аз да нацеля нещо точконосещо
                              Като никога в последните години тръгнах сравнително добре, даже хари не избухна с хеттрик. И като се замисля, че до последно държах Невес и Калъм Уилсън, а в един момент имах и Мане, за сметка на Агуеро...

Коментар

• поредното потресаващо тъпо начало...

Коментар

Working...
                                X