IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    егати тъпото - имам двама от дрийм тийма в резервите Но хубавото е, че Ливера си дойдоха на мястото Сега победа с клийн шийт от страна на Сити и тренерска почивка за Рио и ще е перфекция за мен
    Споко, мойте резерви имат повече точки от 1-вия ми отбор!

    Коментар


    • егати тъпото - имам двама от дрийм тийма в резервите Но хубавото е, че Ливера си дойдоха на мястото Сега победа с клийн шийт от страна на Сити и тренерска почивка за Рио и ще е перфекция за мен
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Уолкът, или Бен Арфа, последно?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
          Утре на Барса-Аякс поне 4, а от днешните ми се вижда удобен мач за голове Бенфика-Андерлехт
          ГГ имам на Галатасарай-Реал, а на Бенфика съм пуснал над 6.5 тийм-корнера!
          Също и над 9 корнера на Ман Ю-Байер!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Еми да се мерим тогава! Пък ако може и малко повече голове да видим няма да е хич лошо!
            Утре на Барса-Аякс поне 4, а от днешните ми се вижда удобен мач за голове Бенфика-Андерлехт
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Еми да се мерим тогава! Пък ако може и малко повече голове да видим няма да е хич лошо!

              Коментар


              • И аз сглобих един отбор
                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                Коментар


                • Ще се мерим!

                  Коментар


                  • UCL fantasy

                    Тука не сте много фенове, ама аз си направих един отбор за UEFA CL фентъзите!
                    Даже направих и една група Investor.bg 891728-528507!
                    Ако има фенове, нека се логнат да се мерим...отборите там!

                    http://en.uclfantasy.uefa.com/

                    Коментар


                    • Груйче, системата за защитниците е доста стара, така че не е необходимо да ми обясняваш каквото и да било. Ще си заложа на нападение и това е. Както виждаш защитата ми прави немалко точки, въпреки че е доста ефтинждос.

                      Персийчето ще започне да вкарва, когато Кагава, Нани и Заха са възстановени напълно - от следващия кръг. Ще му дам 2-3 кръга да се разсшие.

                      Проблемът е че тази година има точно две viable опции за капитан, което не е било никога.
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • ще се пробвам да ти го обясня, макар че не ми е от особена полза да го правя - големият проблем на всички ви е цената на персийчето, щото всички имаме по 100 милки, той е безбожно скъп, а всички искат да го имат. И така, всички вземате персийчето и го блъскате кептън (е, това решава поне един проблем де, който аз още не съм успял да реша), съответно не остава кинтаж и за да компенсирате, залагате на нулева защита. Много добра тактика, ама за миналата година. Тази година е различна и ми е странно, че не си го разбрал, тази година точки дават нападателите и защитниците, а полузащитата е тотален булшит. Персийчето не е е в по-добра форма от Стърготината, жирундинеца, солднатия или бента, а е с по 5 милки над цената им - е, защо ми е, ако не прави поне по 2 гола на мач? От друга страна има доста отбори със силни защити и защитниците им дават много точки - двата манчестъра, евертън, челси, ливера, а и част от ботушарските отбори, а твърдите им титулщри са на по 6 милки. Тези 5 милки, спестени от персичето, дават разликата между Шоу и Фонте и Рио и Видич, а това са 10 точки повече на кръг и не виждам причина тенденцията да не се запази поне до избухването на ван пръцко, което, дори и да се случи, ще съм загубил 20-на точки в този кръг, които вече съм наваксал двойно от началото на сезона А и цената на отбора ми расте, за разлиака от държачите на дъчмана и ако продължава така, след 6-7 седмици ще мога да си купя персийчето, без да си развалям защитния вал Естествено, всичко е въпрос основно на късмет


                        Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        На мен ми стана ясно, че ще градиш отбор базиран на защитата, но според мен това си остава грешна стратегия. Веднага когато паднат 1-2 гола бонусите на защитниците изчесват, а голове тепърва ще падат.

                        Аз малко нямах късмет със смените, но мисля че до нова година ще ми се получат нещата.

                        Считам случая с Полкича за приключен.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • На мен ми стана ясно, че ще градиш отбор базиран на защитата, но според мен това си остава грешна стратегия. Веднага когато паднат 1-2 гола бонусите на защитниците изчесват, а голове тепърва ще падат.

                          Аз малко нямах късмет със смените, но мисля че до нова година ще ми се получат нещата.

                          Считам случая с Полкича за приключен.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Много ще плачете, като ми видите отбора утре, а още повече, след края на деня и ъпдейтването на бонусите
                            I've told you и имате огромния късмет, че 4-ти пореден кръг не уцелвам капитана и той е най-слабия ми възможен играч А, Марински, на теб даже ти казах тактиката и ти пак си заебал защитата - 28 точки от 4 играча дали е зле, а И защо по дяволите, турчето не си качва цената
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                              И аз
                              Вижте, съгласих се с мнението на хората в лигата, дадох допълнителен шанс, но свърших с темата в петък 16.01 часа. В понеделик ще препратя на полкича 70 кинта + 1.80 за превода, за да няма недоволни. Това ми е наистина полседното мнение по темата, която вече се проточи безкрайно дълго - ако модите счете, може да изтрие това ми мнение.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                                Полки, спри се, човек!!! Груеца ще ти върне парите и с това сезона за теб приключва.
                                Баси, съжалявам, че гласувах да останеш.
                                И аз

                                Коментар

                                Working...
                                X