IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър кръг , доволен съм. Предупреждавам че идвам със страшна сила и нямам спиране. Тронът ме зове. Не че някой пише тук освен мен и Грую но все пак да бутнем малко темата
    Liverpool Forever

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
      Не върви и това е. Ще трябват диференшъли май вече че взех много да изоставам,тия Шити са страшни некадърници и за пореден път капитанът ми го няма никакъв.Поне паднаха и оправиха настроението въпреки фентъзито. Грую си мълчи и гледам зелените стрелки го заливат отвсякъде, тая година ще е претендент май май,но борбата е дълга и кървава и амбиции не липсват на никого. Както се казва гледаме напред и YNWA
      Мен ме гони бати каръщината и въпреки това съм влязъл в топ 10. Само този кръг не ми влезе резерва с 10 точки,а един от титулярните ми зашитници, който направи клийн шийт, го смениха в 54-тата, та пак уцелих трибуквения. Имам бас с Никола, дето е първи, че ще съм преди него, макар че той е ултра калитар - при него, ако има резерва с двуцифрен резултат, задължително му влиза
      П.С. И да почерпите, феновете, на Пуул, че ако не бяха тежките ми клетви към Сити (нямах нито един за кръга, щото КДБ се контузи, а масата бяха с играчи на Сити, че и капитани на повечето), щяхте да водите с толкова, ама нанайси
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Не върви и това е. Ще трябват диференшъли май вече че взех много да изоставам,тия Шити са страшни некадърници и за пореден път капитанът ми го няма никакъв.Поне паднаха и оправиха настроението въпреки фентъзито. Грую си мълчи и гледам зелените стрелки го заливат отвсякъде, тая година ще е претендент май май,но борбата е дълга и кървава и амбиции не липсват на никого. Както се казва гледаме напред и YNWA
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
          Супер умряла работа стана тоя кръг а аз надъхан след карта,основно заради стърлинг и де бройне,но поне Норич ми напълниха душата а ПЕП педераса да го лапа,дет се вика YNWA . Чакам следващия и недъгавняците от шити с разгромна победа че да захлебя с някоя точка
          Aз съм добре, даже може и д вляза в топ10, което не се е случвало ехеееееей от кога Трябваше да си сложа кап Мане, както си го мислех, ама Пепи прецака работата с КДБ. За следващия кръг нищо не е ясно - има ПЛ и ЛЕ, та ще следим там какво става и тогава
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Супер умряла работа стана тоя кръг а аз надъхан след карта,основно заради стърлинг и де бройне,но поне Норич ми напълниха душата а ПЕП педераса да го лапа,дет се вика YNWA . Чакам следващия и недъгавняците от шити с разгромна победа че да захлебя с някоя точка
            Liverpool Forever

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
              Голяма тъпня по време на тези паузи.... Къде къде по интерен ми е уикенда като има ВЛ и респективно фентъзи
              Факт, и аз много се нервя, а и таман почти влязох в топ 10
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Голяма тъпня по време на тези паузи.... Къде къде по интерен ми е уикенда като има ВЛ и респективно фентъзи
                Liverpool Forever

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Какво е OR, че съм проЗ и не знам Иначе Рашко Пръдлето - как го измисли, много се смях, голям лаф
                  Ти с кой отбор си?
                  OR = Overall Rating, световното ти класиране, най-важният зелен триъгълник

                  Аз съм с Loko Lulin и тази седмица съм калитко със ставането на Лундстрам от пейката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                    Мен Рашко - Пръдлето много ме нарани. Уби ми OR в неделя ;(
                    Какво е OR, че съм проЗ и не знам Иначе Рашко Пръдлето - как го измисли, много се смях, голям лаф
                    Ти с кой отбор си?
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Иначе почнах сравнително добре, нищо че Силвето не ми игра, а Паунда се развихри с тройка, обаче пак горе-долу съм доволен. Е, ако бях взел Паундчето, обаче то следварително всеки може. Ще е весела лига тази година и, надявам се, успешна
                      Мен Рашко - Пръдлето много ме нарани. Уби ми OR в неделя ;(

                      Коментар


                      • Иначе почнах сравнително добре, нищо че Силвето не ми игра, а Паунда се развихри с тройка, обаче пак горе-долу съм доволен. Е, ако бях взел Паундчето, обаче то следварително всеки може. Ще е весела лига тази година и, надявам се, успешна
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Така, вече имаме и финалните бройки в двете лиги - 49 в лигата със смени, които не успяха да станат 50, защото не получих парите от The Klopp effect навреме (жалко, зашото е първи, но правилата са си правила), а в другата сме 6 (БобиД е платил, просто съм му пратил грешен код и се е омотал) и наградите са както следва:


                          Платена стандартна:
                          при 49 човека, сумата, която следва да разпределим, е 2450 лева и е както следва:

                          - Първо място - 900 кинта
                          - Второ място - 500 кинта
                          - Трето място - 300 кинта
                          - Четвърто - 200 кинта
                          - Пето - 150 кинта
                          - Шесто - 100 кинта
                          - седмо - десето - 50 кинта (входа)
                          - най-добър седмичен (точките са след смени, чисти) - 100 кинта



                          Платена без смени:
                          Тук сме 6 човека, затова и ще има кинти само за победителя - 120 кинта и това е


                          Правилата с дивите карти тук всички си ги знаят, но с оглед на трансферите в Инглизия, които приключиха преди началото на сезона (входящите, но не и изходящите), ситуацията е следната (все пак имаме две диви карти)

                          Първата дива карта се ползва до началото на кръга, в който свършва трансферния прозорец за големите първества, който е на 31.08 до 24 часа. Ингилизите вече приключиха с входящите трансфери, но може да имат изходящи на някоя голяма звезда, знае ли човек. В този случай това е началото на пети кръг, т.е. има реално четири трансферни прозореца, в които може да се ползва - след първи, втори, трети и четвърти кръг или иначе казано: до 13.30 часа на 14.09.2019. С втората дива хавата е същата - от 28.12.2019 (17 часа) - т.е. реално за 20 кръг, който стартира от 01.01.2020 г. до дедлайна на 01.02.2020 - т.е. до началото на 25 кръг. Както всяка година, останалите чипове (троен капитан и т.н.) може да си ги ползвате когато ви е кеф.

                          УСПЕХ

                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение

                            ясно, структуримам си сезона със силна вяра в твоя карък и закотвям Кейн дългосрочно! даже май ще е капитан...
                            Уф, накрая го смених с Обама, щото страх лозе пази.... успех!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Нямам го, прави си сметката
                              ясно, структуримам си сезона със силна вяра в твоя карък и закотвям Кейн дългосрочно! даже май ще е капитан...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                                17. Sauron - платил Валери Друмев
                                18. Sauron +1 - платил Свилен Стоев
                                19. Sauron +2 - платил Георги Георгиев
                                20. Sauron +3 - платил Момчил Русев

                                Да знаеш за кого съм платил
                                Знам, знам, чакам само още две рибки, за да закръгля или подмина 50 - 49 парчета са платили вече, което си е рекорд Като получа финално парите (или не получа, съответно поизтрия някой), ще напиша и разпределението на наградния фонд, за да си го знаем всички. Ами успех и какво топка покаже!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X