IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    И все пак, ако 4 човека решат, че полки трябва да остане, независимо, че все още не е внесъл парите, ще си ревизирам решението - демокрация сме все пак
    пак си в грешка, адвокатче ..................... трябваше да подложиш на гласуване и ако 4 човека решат да ме изхвърлят тогава трябваше да го направиш, а не след като си го сторил..

    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Но въпросът е чисто принципен и както са коректни всички, така трябва да е коректен и той, независимо, че сумата е дребна!
    имал съм обективна причина и проблем който не ми е позволил да ти изпратя 70 лв.

    ......................... ти май си закъсал за въпросните 70 кинта

    ти внесе ли твоите 70 лв. за участие в двете лиги
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Пичове, ще махна полкича от двете платени лиги довечера - за съжаление само той не е внесъл пари по сметката ми, а въпросът си е принципен и не е коректно при положение, че съм изпратил сметките преди около месец
      не можеш сам да решиш какво да правиш с полкича ................... тази лига не ти е бащиния и решенията тук се взимат от участниците в лигата, а не самосиндикално като един друг индивид миналата година

      фентъзито започна преди 15-16 дни, а аз съм се записал в лигата преди 20 дни и няма как да си ми пратил сметките ти преди около месец

      опомни се малко, момченце...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
        На Ливърпул му върза, но на Юнайтед спря да им връзва и считам, че това ще бъде бъдещия тренд.
        Ей сега ще ви дойдат отбори като Стоук, Уест Хям, УБА, които щете не щете ще мъчите да наигравате, а не да си седите в наказателното поле цял мач!

        Тогава ще видим тренда за Ливърпул какъв е!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Кое по-точно не му върза на отбора ти?
          На Ливърпул му върза, но на Юнайтед спря да им връзва и считам, че това ще бъде бъдещия тренд.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
            На мен много си ми хареса уикенда. Вие се гответе за още много подобни уикенди, глори хънтарчета (както каза Груйчо)..
            Даже много се радвам, че отборът ми не му върза. Хеджирането се оказа спот-он!
            Кое по-точно не му върза на отбора ти?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Този уикенд беше най-тъпия в най-тъпата и преекспонирана лига! И мен ме върна много назад със залозите....
              На мен много си ми хареса уикенда. Вие се гответе за още много подобни уикенди, глори хънтарчета (както каза Груйчо)..
              Даже много се радвам, че отборът ми не му върза. Хеджирането се оказа спот-он!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                е, затова сигурно съм 70 евро назад за уикенда Които щях да съм забравил,ако цигането не беше вкарал гол в 3-тата минута, ама ....Нищо, маринския ще почерпи
                Този уикенд беше най-тъпия в най-тъпата и преекспонирана лига! И мен ме върна много назад със залозите....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Единственият безспорен факт е че ти върза безкрайно.
                  е, затова сигурно съм 70 евро назад за уикенда Които щях да съм забравил,ако цигането не беше вкарал гол в 3-тата минута, ама ....Нищо, маринския ще почерпи
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Единственият безспорен факт е че ти върза безкрайно.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Ей калитар, я си направи труда и виж в последните 20 двубоя между Арсенал и Тотнъм е имало клийн шийт на някой от отборите. Върза ти безкрайно много, така че не се пъни да се оправдаваш.

                      Габидон, Туре, Мертртезакер и Сабалаета..... то бива оливане, но тва пък твоето е too much.
                      от изброените само Габидон е калитарщина - факт безспорен. Туре си го купих специално за този мач, Сабалета редовно си дава асистенции (все едно да ти мрънкам за Колман - ми логично е), а за Мертезакер - прочети си отново бонус точките Казах ти го и вчера - Тотнъм са въздух под налягане, а Боашът ще го разкарат скоро, ама ти си вервай. И съм толкова ларж, че ти пуснах оферта за МЮ, но ти не щеш - както искаш, аз оферти пускам по веднъж, следващата ти е за Ливера и ще ти я дам около Коледа, ако само не ме изпревариш с желание да уредиш залога си. Отбележи, че на Марин не правя подобна оферта, но ти си ми специален донор
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Ей калитар, я си направи труда и виж в последните 20 двубоя между Арсенал и Тотнъм е имало клийн шийт на някой от отборите. Върза ти безкрайно много, така че не се пъни да се оправдаваш.

                        Габидон, Туре, Мертртезакер и Сабалаета..... то бива оливане, но тва пък твоето е too much.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Тоя Груеца най-големия калитар в историята на фентъзи футбола. Сега и Мертезакер ще му даде 3 точки бонус.

                          Вземи пусни тото, калитар такъв.
                          e, точно за Мертезакер няма нищо калитарско - казах ти, запознай се с правилата на бонус точките и ще разбереш кои играчи получават такива, особено при клийн шитове Ти се радвай, че онзи дърводелец Енрике ще ти вземе бонус в мача, макар с нищо да не е заслужил такъв.
                          A aКо говоримза късмет - късметът е, че от 3-мата играчи на Сити, между които се чудех за капитана, избрах най-кофти представилия се
                          П.С. А ти се засрами - отборът ми без смени, дето му играят само 9 човека има 15 точки повече от теб
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Тоя Груеца най-големия калитар в историята на фентъзи футбола. Сега и Мертезакер ще му даде 3 точки бонус.

                            Вземи пусни тото, калитар такъв.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                              Просто отбелязах какво може да се очаква от него, когато разбере.
                              Спокойно. Няма да допусна да обижда хората и да се държи, като местния селски джигит.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Това не ми е проблем, принципно, а и бях предостатъчно политически коректен - писах му 2 лични съобшения и съм дал 2 седмици над крайния срок, преди да го оповестя тук като проблем и съответното решение за него. Принципно искам да играят колкото се може повече хора в платената (безплатната също ми е интересна, но Кубертеновият принцип ми е малко чужд), но не е коректно към останалите.
                                И все пак, ако 4 човека решат, че полки трябва да остане, независимо, че все още не е внесъл парите, ще си ревизирам решението - демокрация сме все пак Но въпросът е чисто принципен и както са коректни всички, така трябва да е коректен и той, независимо, че сумата е дребна!
                                Естествено, че не е коректно да стои в лигата без да е платил. Просто отбелязах какво може да се очаква от него, когато разбере.

                                Коментар

                                Working...
                                X